Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jaký hlas do IGO Primo mi doporučite?

Jaký hlas do IGO Primo mi doporučite?

Příspěvekod janna68 v 03 srp 2014 10:07

Mám ráda ženské hlasy. Používala jsem Zdenku, teď mám ženský Zuzana v6,2 pro/Amater. Líbí se mi, ale např při překročení rychlosti řekne hezky "Rychlostní limit je 30" a za tím dodá ka em ha, což mi připadá takové nepřirozené a ani bych to tam nepotřebovala to ka em ha. škoda že neříká jen Rychlostní limit je 30. Nebo při ztrátě signálu GPS to má nějakou šílenou hlášku zase s ge pe es.
Poradíte mi nějaký jiný hlas, kde navigace hlásí jména ulic , omezení rychlosti? Prostě nějaký jako mám teď jen aby tam nebyly takové ty ka em ha. Díky za radu
janna68
 
Příspěvky: 15
Registrován: 18 úno 2011 19:04

Re: Jaký hlas do IGO Primo mi doporučite?

Příspěvekod janna68 v 03 srp 2014 12:28

Chyba byla jen v nastavení. Postupovala jsem podle návodu tady a chyba zmizela.

http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=91&t=2719
janna68
 
Příspěvky: 15
Registrován: 18 úno 2011 19:04

Re: Jaký hlas do IGO Primo mi doporučite?

Příspěvekod Mio-Treo.info v 03 srp 2014 13:49

Každopádně by to chtělo naučit se více číst a hledat, než zakládat stále nová témata pro dotazy :tyty: :search: :cti: Toto je tvůj další topic s otázkou, na kterou sis našla i odpověď a i tady to tedy zamykám
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26


Zpět na Navigační hlasy pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků