Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jazykový soubor lang.

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod SvoDa v 20 úno 2009 08:44

Tvůj návrh překladu je dobrý.
Co se týče toho
vypínat i tu volbu "dálniční známka", pak by to nemělo smysl ovládat z kokpitu - rozhodnutí koupit/nekoupit známku není okamžité, ale musím to zařídit dopředu.
by se to právě hodilo na hranicích před vjezdem do zemí, kde jsou taky známky, které nemáš, a nemusel by sis dopředu hrát při plánování trasy s blokací dálnic nebo z průjezdními body mimo ně a mohl bys jen na hranicích na toto tlačítko kliknout.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod vovi v 20 úno 2009 08:53

No to je sice pravda, ale o tom jestli si tu známku budu kupovat, nebo ne, se právě obvykle rozhoduji předem. Takže pak na plánování mám doma času dost. A navíc se to týká celých zemí, takže se manipuluje jen občas na hranicích, což se dá vyřešit pár klikama v menu.
Ale o těch jednotlivých úsecích se obvykle rozhoduji operativně podle okamžité potřeby a proto má smysl ovládat jen tu volbu pro mýto.

Pokud byste nechtěli platit za dálnice vůbec, je jednodušší to prostě v menu zablokovat. To tlačítko v kokpitu se mi líbí právě proto, že dovolí splnění okamžitého rozmaru. Třeba když v Chorvatsku zjistím, že mám málo euráčů, tak zmáčknu tlačítko a nechám se na nejbližším výjezdu vyhodit z dálnice ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod SvoDa v 20 úno 2009 08:56

Myslím, že nám tím vypínáním jak úseků se známkami tak s mýtným jde o to, jak projet "zadarmo" a nikoliv jen tím, či oním poplatkem, ale to je věc názoru.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod vovi v 20 úno 2009 09:03

Ano, s tím nepolemizuju - ale tohle rozhodnutí udělám předem doma a nastavím si to v nastavení trasy předem. Případně to trvale přepnu při sjezdu z české dálnice, kterou už mám zaplacenou.

Větší smysl by podle mého mělo, kdyby alespoň ta volba "dálniční známka" uměla být závislá na zemi - v ideálním případě bych si zaškrtal v seznamu, pro které země mám známku, a nestaral bych se už o nic.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod SvoDa v 20 úno 2009 09:46

Souhlasím ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod chucky v 23 úno 2009 22:04

Po pátečním zapadnutí do závěje jsem si změnil původní "Nezpevněné cesty" na " v zimě neudržované" :D
NAVON N750
PRIMO 2 : 9.6.2.209584 : GJ_si

HTC Sensation - Android 4.0.3 - qHD - 960x540
PRIMO 2 : 9.6.7.735654 : bez skinu
Uživatelský avatar
chucky
 
Příspěvky: 378
Registrován: 11 lis 2008 18:57
Bydliště: Damnice

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod amatér v 23 úno 2009 22:07

Takže Liberec máš odříznutý od světa? :)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod Ivo K v 23 úno 2009 22:09

Liberec je odříznutej 2x.
1x kvůli sněhu
1x kvůli závodům
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod vovi v 23 úno 2009 22:13

Voni tam už snad ani nejsou on-line a chudák TÁTA musí mastit příspěvky do šuplíku :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Jazykový soubor lang.

Příspěvekod agilka v 24 lis 2009 14:54

..zdravím, všechny zde.
Právě jsem si nyní do stáhl poslední verzi CZ Lang (do skinu GJ 6.12), musím uznat, že to je zatím ten nejlepší Lang jaký jsem dosud měl k dispozici.
Přesto jsem objevil ještě 2 věci a hlásím tedy:

a/ Překlad
Cesta - Nastavení/vzhled mapy/nastavení 3D/Nastavení Přiblížení/...až na konci Zoom Out Rate.
Ani nevím co to v praxi znamená a tak s tím raději nehýbám. Jj, AN jde hoodně mimo mne. Takhle v DEU, to by byla jiná :) .

b/ Překlep?
Cesta - Nastavení/vzhled mapy/Průhlednost/3obrazovka - Průhlednost pozadí KOPTÍKU
Nevím, asi tam má být kokpitu
Případně kdyby někdo věděl co tohle nastavení přesně mění.
Šíboval jsem tím zleva doprava a žádnou pozorovatelnou změnu v kokpitu jsem nezjistil.

Jinak mistře SvoDo moc dobré dílo, díky za opravu i případnou radu.... :oops:
agilka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 25 zář 2008 15:08
Bydliště: Tanvald

PředchozíDalší

Zpět na Navigační hlasy pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků