Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

ToolBox aktualizace - spolupráce s R700T

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

ToolBox aktualizace - spolupráce s R700T

Příspěvekod ivik111 v 23 lis 2009 20:37

Ahoj všichni.

Mám Asus R700T a chtěl bych si aktualizovat mapy.( teď mám verzi 2008.01) Bylo mi porazeno použít program Toolbox ze stránek www.naviextras.com
Tento program jsem si nainstaloval do počítače a zdá se že chce fungovat.
Problém mám s PATCHEM který musím nainstalovat do mojí navigace aby komunikovala s Toolboxem. Na stránkách je popsán postup ale dost dobře mu nerozumím. Stáhnul jsem zip.soubor upgrade a měl bych ho skopírovat na paměťovou kartu do kořenového adresáře v mojí navigaci PO ROZBALENÍ. Tady jsem skončil protože jsem zip.soubor rozbalil ve složce v počítači a nevím co přesně mám zkopírovat a kam na mé paměťovce uložit. Zkusil jsem zkopírnout složku která se extrahovala - asusupgrade - poté jsem restartoval ale Toolbox nespolupracoval.
Dále nevím v jakém režimu spustit navigaci připojenou přes USB když chci připojit k Toolbox.
No kdyby jste měli někdo zkušenost s tímto budu rád za info.
Díky Ivoš
ivik111
 

Re: ToolBox aktualizace - spolupráce s R700T

Příspěvekod addam v 21 čer 2010 14:08

Tohoto dotazu jsem si všiml pozdě, ale pokud by někdo další řešil legální aktualizaci navigací ASUS R300/R700/R700T, tak postupy a potřebná data jsou zde:

ASUS R300 = https://www.naviextras.com/shop/mvnforu ... hread=2662
ASUS R700/R700T = https://www.naviextras.com/shop/mvnforu ... hread=2663

Pomocí patche (který je na uvedených odkazech ke stažení) se provede aktualizace programu a následně již navigace komunikuje s programem NaviExtras ToolBox, takže uživatel si může legálně nakupovat nové mapy, apod.

Já sám jsem patchování navigací ASUS v minulosti dělal asi milionkrát, takže mohu s klidným svědomím říci, že to bez problému funguje.
Případné dotazy pište do tohoto vlákna....
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička


Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník