Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na Asus R700t

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 16 dub 2009 01:20

Heuréka...

Místo spaní jsem koumal dále - a iGO8 už funguje naprosto perfekně ve ver. 8.3.1.57021i s těmi maličkými ikonkami. Problém je ve skinech, které většinou přebíráme od Mia. Já používám Rikse 3.2 průhledný a tak budu psát o něm. Postup je však určitě stejný i pro další skiny.

Pro správnou funkci navigace v R700 musíme upravit soubor navigate_map_480_272.ui. Najdete ho ve skinech igoriks3.2xxx - ui_igo8 - 480_272 - ui -navigate_map_480 _272.ui.

Skin rozbalte v PC a soubor upravte tak, že adresáře My Flash Disk přepíšete na FlashDisk . Znovu vše zabalíte, spusíte si na Asusu Windows a do složky skinů (já ji mám na kartě) nahrajete takto upravený skin. Dále musíte do složky FlashDisk na R700 přehrát složku APP od Civa i se všemi adresáři (Flashdisk\APP).

Tedy doufám, že APP složku Civ má (přeinstaloval jsem WindowsXP a ještě zdaleka nemám všechny soubory nazpátek), jinak ji můžete stáhnout od Tomasii nebo Vám ji někam nahraji.

No a po restartu již můžete používat příslušné červené tlačítko v iGO8 a "Základní menu" Asuse již nebude blokováno.

Takže přeji zdar v úpravě a dobrou noc, vlastně ráno :D
Naposledy upravil Lavic dne 19 dub 2009 22:30, celkově upraveno 1
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod vovi v 16 dub 2009 06:13

Ale zrovna Riks takovouhle speciální úpravu pro ASUS nabízí rovnou už hotovou ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 16 dub 2009 06:16

Tady máte upravený skin:

http://uloz.to/1627250/igo8_riks3.2pruh ... noffok.zip

Rikse přejmenovat dle svého mínění, dát do skinů a zapnout si ho.

Není to ještě perfektní. Ty malé ikonky se ještě musí doopravit (směrování programů), ale IGO8 už je OK.

A ještě jedno vylepšení: Když se podíváte ve flashdisku do adresáře SKU, najdete tam soubor config.txt. V něm můžete změnit cestu tam, kde máte iGO8, takže když je vše na kartě:

[NavigationPath]
sdmmc\asusgo\navigation.exe

Nyní můžete na adresář Navi úplně zapomenout. iGo8 bude nabíhat z hlavního menu i když bude vše na kartě, což velmi ulehčuje práci při zkoušení nových verzí programu.
Naposledy upravil Lavic dne 22 dub 2009 16:12, celkově upraveno 2
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 16 dub 2009 06:20

Vovi: Nevím, já nejsem na jeho foru registrován, takže poslední úpravy neznám. Zatím se mi nikdy nepodařilo odblokovat Hlavní menu Asusu. Můžeš sem dát odkaz na toho fungujícího Rikse, který neblokuje hlavní menu Asusu po vypnutí iGO8? Protože originál bude určitě perfekně vyřešen a já ty příspěvky rád smažu.
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lenoši v 26 dub 2009 09:05

Pánové už někdo zkoušel březnovou verzi igo amigo ?
Asus R700T s Igo Primo 1.2 v9.2.0.191493
Uživatelský avatar
Lenoši
 
Příspěvky: 57
Registrován: 26 říj 2008 18:01
Bydliště: Jižní Morava

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod microslaf v 26 dub 2009 11:41

Zdravim vas,
mel bych na vas vsechny jednu velkou prosbu. Pred tydnem jsem koupil Asus R7OOt a jsem velmi nespokojeny s aktualnosti nahratych map a s celkove dost pomalym spoustenim navigace z hlavniho menu. Domnival jsem se, ze podle prvniho prispevku ve vasem foru se mi podari celou navigaci prehrat na novou verzi iGO8, avsak vubec se nechytam.
Prvni zasadni problem je, ze se napriklad vubec neumim dostat do windows (mobile) na navigaci. Pokud pripojim navigaci jako velkokapacitni pametove zarizeni k pocitaci, tak mi to to ukaze jen cast obsahu flash pameti. Pres Microsoft ActiveSync se mi vubec nepodari propojit navigaci s PC.
Chtel bych poprosit nejakeho trpeliveho dobrodince, zda by mi nevysvetlil opravdu velice podrobne, jakym zpusobem lze navigaci upravovat, nahravat nove mapy a preinstalovat navigacni software.
Predem dekuji vsem ochotnym lidem. Upozornuji, ze jsem procetl cele forum a prilis moudry z toho nejsem. Netusim, co jsou verze od Rikse a kde je najit. Jo a jeste jedna vec. Neprisel jsem na zpusob, jak mi naraz spustenou navigaci a pritom poslouchat mp3. Bud mi fongovalo jedno nebo druhe.
Diky moc vsem za rady.
Mira
(microslaf@centrum.cz)
microslaf
 

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 26 dub 2009 18:50

Rychlost náběhu navigace ničím neovlivníš, protože se musí nejdříve nahrát WindowsCE a pak teprve začne nahrávání programu navigace, i když to na obrazovce takto popsané nevidíš.
K Tvému problému:

1) Zasuň do R700 USB kabel a zapni ji. Z tabulky vyber "připojit jako paměťovou kartu". Za chvíli se v Exploreru nebo TC objeví v připojených zařízeních "Vyměnitelný disk" - a to je karta od R700.
2) Nyní na ni nahraj soubor od Rikse: ASUS_UserFlashCopy.dll ,vytáhni kabel a navigaci vypni a znovu zapni.
3) Počkej až Ti naběhnou WindowsCE a připoj znovu USB kabel. Teď klepni na ikonu "usbloader" (vlevo dole, nápis není moc vidět) a v ní zvol "Serial_Class" a ťukni na tlačítko "Activate".
4) Než začneš cokoliv dělat, dej do R700 novou kartu a tu originální si schovej. Do PC si zazálohuj celý FlashDisk z R700 a obojí si ještě pro jistotu vypal na DVD.To proto, aby ses měl k čemu vracet, když něco "zdrbeš".!!!!!

Pokud je vše v pořádku a máš v PC nainstalovaný a spuštěný Active Sync dojde k propojení PC a R700 a můžeš postupovat podle návodu dále.
Bez Active Sync není možné z PC pracovat se soubory v R700.
Kdyby došlo k nějakému problému a potřeboval bys pracovat jenom na kartě, tak přejmenuj koncovku souboru od Rikse a po novém zasunutí kabelu a zapnutí Ti naběhne tabulka voleb připojení.

P.S. Zajímalo by mne, jaká verze iGo8 a map je ve Tvé nové R700 (Nastavení-Pravá šipka-O programu-Pod nápisem NavNGo je napsané číslo verze a pod tlačítkem Mapy verze map).
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod microslaf v 26 dub 2009 21:00

Ahoj, diky za rady. Konecne se mi podarilo dostat do windows.Postupoval jsem az do konce toho co napsal, pak jsem pokracoval podle navodu na strane jedna, avsak ve chvili, kdy jsem spustil z karty soubor igo.exe, tak mi to napsalo "Program application database cannot be found" :-(. Co delam ted spatne? Diky moc za rady. Mejte se fajn. Mira
microslaf
 

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod amatér v 26 dub 2009 21:26

Zkontroluj data.zip.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 27 dub 2009 08:12

Vlastně to zavinil Adam se svou skvělou nabídkou Smartmaps. Adame díky, že jsem se mohl účastnit, byť za pět minut po dvanácté :-)
Jenže - u Asusu při spouštění z hlavní nabídky přepínačem od Angela je nutný HWreset. Takže mne to začalo pořádně štvát a tady máte výsledek. V sobotu jsem asi konečně vyřešil problém se zaseknutém Hlavním menu. Ne sice zcela, ale co říkáte na toto:
Po ťuknutí na Navigace v Hlavním menu se před Vámi otevře tato nabídka. Můžete si Vybrat jakýkoliv program v ní a po jeho skončení jste zase v této nabídce, takže se vyhnete hlavnímu menu a můžete si klidně spouštět po sobě programy dle vlastního výběru. Je to upravený a přepracovaný přepínač od Angela. Máte zájem?

Microslav: A co moje otázečka?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Lavic dne 27 dub 2009 08:35, celkově upraveno 2
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

PředchozíDalší

Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník