Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na Asus R700t

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Ivo K v 04 lis 2008 08:35

Instalační SD katru s iGO 8 můžeš normálně koupit i s mapami(já ji taky mám), ale pro Asus R700t který má rozlišení displeje 480x272 to musíš stejně "upravit".
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 04 lis 2008 16:21

Chlapci stačí si stáhnout iGo 8.0.0.5400 pro práci z karty, do data. zip nakopírovat přímo skin Riks 3.1 a jede to. Pokud si ještě upravíte hlasy, tak Vám bude iGo i pěkně hlásit typy a vzdálenost radarů. Jede mi to naprosto bez problémů, takže to chce skutečně s pomocí Googlu najít jen ta správná místa na síti :-)
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lenoši v 05 lis 2008 18:04

Takže já mám to same co mateus. Akorát jsem zjistil dle tel. rozhovoru s Asusem, že veškeré věci musím stahovat jen od nich, že odjinud mi to fungovat nebude. Takže pokud má někdo návod jak, tam dát novější verzi igo8 a k tomu aby fungovali mapy, tak klidně s tím něco udělám, ale zatím jsem laboroval a nezadařilo se a tak mi to funguje jak jsem to koupil. Prostě žádný update jsem neudělal.
Asus R700T s Igo Primo 1.2 v9.2.0.191493
Uživatelský avatar
Lenoši
 
Příspěvky: 57
Registrován: 26 říj 2008 18:01
Bydliště: Jižní Morava

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod mironic v 10 lis 2008 23:09

Zdar, já jsem aktualizoval dle oficiálního postupu na webu Asusu na verzi 4.9.5 a teď mi nefunguje "plastický" 3D terén, který s původní tovární verzí šlapal. Tak nevím co dělat, jestli bude nějaký nový .dem soubor, nebo jde o něco jiného. Víte někdo?
Díky.
Asus R700
iGO 8.3.1.57021
mironic
 
Příspěvky: 25
Registrován: 10 lis 2008 23:01

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lenoši v 11 lis 2008 19:41

Jestli si dělal update z webu asusu, tak se ti ztratí veškerý dem atd. Takže si ho někde znovu sežeň a po dodání by to mělo jet.
Asus R700T s Igo Primo 1.2 v9.2.0.191493
Uživatelský avatar
Lenoši
 
Příspěvky: 57
Registrován: 26 říj 2008 18:01
Bydliště: Jižní Morava

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 11 lis 2008 21:49

Bohužel Ti to nepojede. Mně to udělalo totéž - nový FW jako máš Ty a dem zásadně odmítlo fungovat. Stačí si přečíst druhou stránku tohoto fóra. Tam máš návod jak to změnit. Je nutno stáhnout nový exe soubor, licence a mapy 2008.04. K tomu novější dem soubory a už Ti to pojede. Takovýhle přístup Asusu mne pěkně štve, ale co naděláme :(
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod mironic v 11 lis 2008 22:54

Přesně tak, zkoušel jsem několik verzí .dem souboru, basemap, ale nic nepomohlo. Z množství příspěvků a verzí jsem poněkud zmaten.

Poradíte mi přesně, jak mám postupovat, když mám v R700 nahrané iGO 8 aktualizované na v. 4.9.5? Má cenu čekat, že to Asus třeba v další aktualizaci napraví? Asi ne.

Díky moc
mironic@seznam.cz
Asus R700
iGO 8.3.1.57021
mironic
 
Příspěvky: 25
Registrován: 10 lis 2008 23:01

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 13 lis 2008 19:07

Pokud Vám mohu něco doporučit, tak přejdětě na verzi iGo8.3.1.xxxx. Já mám na kartě " iGO v8.3.1.57021 " se skinem 3.2 od Rikse a je to naprostá paráda. Zvláště návěští na odbočení před velkými křižovatkami, hlavně na dálnici, jsou skvělá. Možnost regulace rychlosti průletu v době jejího chodu je geniální, atd... Riks myslel i na asusáky a přímo v programu se můžete přes spuštění Explorera dostat do Windows, i když máte vstup do nich od firmy zablokovaný. Pěkně to při spuštění Exploreru pojmenoval: BackDoor :D .
Postup na uvedení do provozu je stejný jako na první stránce tohoto fóra. Tedy odblokovat R700, zazálohovat si adresář NAVI na harddisk a pak v něm všechno smazat. Do prázdného adresáře nahrát exe soubor a přejmenovat ho na navigation.exe. Jako druhý soubor k navigation.exe si nahrát sys.txt, taktéž z první stránky. Je nutné, aby odkaz na druhý kořenový adresář v něm byl na AsusGo. A ještě gpstmc.dll, aby fungovalo TMC.
No a stažený adresář IGO8 přejmenujte na kartě (dejte si tam čistou 2GB, ať si při pokusničení nezničíte funkční data) na požadovaný AsusGo a je to. Jenom musíte stáhnout všechny mapy znovu, staré fungovat nebudou, doplnit (pokud je v příslušných složkách nemáte) Europe_NASA.dem, Lang_Czech_Pda.zip, voicexxx.zip, radary a poi atd. Ještě musíte doplnit některé složky do složky content. Hlavně vytvořte složku SKIN a tam nahrajte Rikse 3.2 pro iGo 8.3.1. On totiž, na rozdíl od nižších verzí, již jde v nastavení skin normálně vybírat.
Až vše bude fungovat, přejmenujte koncovku souboru ASUS_UserFlashCopy.dll a tím znovu zablokujete R700 a tak budete moci spouštět navigaci z původního menu. Provést hardreset a vše by mělo fungovat. Do Windows, pokud to budete potřebovat, se dostanete spuštěním Explorera: Nastavení-Varování-ASUS-Explorer-Asus_BackDoor.
A jen tak mezi námi. Vypadá to, že se firmě podařilo perfektně vyřešit to malé zpožďování šipky či autíčka...
Naposledy upravil Lavic dne 17 lis 2008 09:15, celkově upraveno 5
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod mironic v 14 lis 2008 15:42

Děkuji, zkusím to. A je možné tuto instalaci provést i bez použití skinu od Rikse? Nějak se mi víc líbí ten původní co tam je. Ten Riksův mi přijde v levé části příliš hranatý a ne tak hezky zaoblený.
Už jsem koupil nové karty, tak budu laborovat. Mimochodem, zkoušel jsem na R700 také turistické mapy a šlapou skvěle!

Z Asus mi odpověděli, že mám upgrade provést znovu a pokud DEM data po upgrade nefungují, tak mám navigaci reklamovat...! No comment...

Děkuji.
Asus R700
iGO 8.3.1.57021
mironic
 
Příspěvky: 25
Registrován: 10 lis 2008 23:01

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 14 lis 2008 15:57

Jasně, že to jde bez Rikse, ale je normální mít obojí a ještě i další skiny, protože si to klidně můžeš přímo v programu přepínat, kapacita karty je dostatečná a nemusí se tak koukat na obsazený prostor, jako ve flashdisku. Je to v Nastavení2/2_ Menu_Vzhled a tam si můžeš vybírat, pokud máš skiny v požadovaném adresáři SKIN a jsou pro danou verzi programu funkční. Tedy v mém případě tam mám jenom Standard a Riks v 3.2. Další skiny mohou přibývat, ale Riks je u mně jaksi srdeční záležitostí ... Bez něj bysme si ani neškrtli, protože je to on, kdo dokázal odblokovat R700; a mně jeho skiny plně vyhovují.
Naposledy upravil Lavic dne 14 lis 2008 18:53, celkově upraveno 2
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

PředchozíDalší

Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron