Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na Asus R700t

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

Re: iGO8 na Asus R700

Příspěvekod Peta34 v 24 čer 2010 14:10

Peta34 píše:zdar lidi, nemate nekdo ridici soubor do asus r700, ktery by se nahral do pameti zarizeni a odkazoval na kartu ze ktere by se poustelo igo 8?
celkem nutne bych ho potreboval.
diky.


tak uz nic, uz jsem na to prisel :-)
akorat mam problem s tim, ze kdyz aplikaci zavru a neudelam restart, tak ji znova nezapnu, ale to se tu resilo na strane 5 :-) mozna uz to nekdo vyresil
Peta34
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 čer 2010 15:11

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod romeo a v 12 črc 2010 23:44

zdravim Vas ... mam jeden problem .... mam origo Asus r700t a po prečitani tohto dlheho fora aj tak neviem či mam verziu 8.0... alebo 8.3 ... a tak neviem ake mapy a kde by som si mal stiahnut .... stale mam origo z roku 2007 a jazdim už po poliach atd ..... vdaka
romeo a
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 črc 2010 21:54

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod addam v 13 črc 2010 09:35

Pokud máš v navigaci originální software, tak se jedná o iGO8 8.0

Nové mapy pro navigace s navigačním programem iGO (iGO8/AMIGO/PRIMO), bez ohledu na značku výrobce přístroje, si můžete sami kdykoliv zakoupit na portálu http://www.naviextras.com. Technicky se zakoupení a instalace mapových podkladů provádí pomocí programu NaviExtras ToolBox, který si stáhnete a nainstalujete do svého počítače. Poté připojíte svoji navigaci k počítači, spustíte program ToolBox (při prvním použití se nejdříve zaregistrujete) a následně si zvolíte mapový balíček, který si chcete zakoupit.

Mapových balíčků je velmi mnoho – u každého mapového balíčku je na portálu NAVIEXTRAS vyznačeno jaké konkrétní státy obsahuje a jaká je jeho cena. Ceny a varianty mapových balíčků se mění velmi často (někdy i několikrát měsíčně), takže lze předpokládat, že například za rok budou ceny map diametrálně odlišné od cen současných. Například mapa ČR se momentálně prodává za 19,95 EUR (cca 500 Kč) a v této ceně jsou již zahrnuty všechny následné aktualizace této mapy po dobu jednoho roku od zakoupení (tzn. až čtyři další aktualizace zdarma). Platbu za zvolený mapový balíček provedete online svojí platební kartou a následně dojde ke stažení a instalaci map do Vaší navigace.

Aktuální nabídku mapových balíčků vždy najdete na http://www.naviextras.com. U některých mapových balíčků je přímo v popisu napsáno "1 YEAR FREE UPDATE", což znamená že v ceně takového balíčku jsou zahrnuty i aktualizace po dobu jednoho roku od zakoupení zdarma (tzn. až 4 další aktualizace).

Pokud u některého balíčku není přímo v názvu napsáno "1 YEAR FREE UPDATE" (tzn. pokud následné aktualizace zdarma nejsou zahrnuty přímo v ceně balíčku), tak je většinou možno si při nákupu zvolit zda chcete „Single time update“ tzn. jednorázový nákup nových map, nebo za příplatek „1 year update subscription“ tzn. nákup nových map včetně ročních aktualizací zdarma.

V případě modelu ASUS R700T je většinou ještě nutno provést přehrání patřičné verze programu a firmware, aby navigace komunikovala s ToolBoxem. Potřebná data a postup pro tuto úpravu najdeš zde: https://www.naviextras.com/shop/mvnforu ... hread=2663
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Bren v 14 črc 2010 12:09

Zdravím, asi jsem pomalejší, ale zkoušel jsem nahrát do Asusu R700 iGO8. Podle návodu z 1 stránky tohoto fora. Všechno se mi podařilo. Navigace jede, jen jsem nedokázal spustit iGO8 automaticky. Musím to spouště z Windowsů. Byl by jste někdo tak laskavý a pomohl mi to rozjet po zapnutí zařízení. Já mám ASUS R700 a v zažízení adresář vůbec není...všechny soubory jsou ve Windowsech nebo téměř všechny. Nevíte někdo jak dál?
Děkuji
Bren
 
Příspěvky: 21
Registrován: 29 kvě 2010 13:05

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod sarron v 25 črc 2010 12:00

Zdravim,

kupil som si navigaciu Asus R300 a chcel by som tam aktualizovat iGo 2008 na vyssiu verziu a potom nasledne aj mapy (kedze novsie mapy tam nefunguju),
pokusal som sa kopec veci, ale neslo mi to. Ide mi to len ked ho unlocknem (MioPocket), ale to nepotrebujem staci mi to tak ako je na displeji s navigacnym menu 5 tlacitok navigacia v strede ;).

Takze moja otazka znie:
Je mozne iGo 2008 upgradnut na iGo 8.x.x alebo vyssiu a potom tam len do zloziek nahrat mapy, POI atd. pre novsiu verziu a ak ano tak ako?
Najlepsie by bolo nejaky postup pre R300, lebo mne to naozaj neslo.

Mal som novu 2GB kartu a tam som dal verziu 8.x.x, ale ked som resetol Asus tak to jednoducho neslo vypisalo nejaku chybu, ked sa mi podarilo dat tam verziu, ktora by bola novsia a spustil som ju - podla vsetkeho ;) - tak mi pri starte napisalo ze mapove podklady su stare a zastavilo to takze som nemohol ani skontrolovat o aku verziu ide (pritom boli isto tie mapy novsie ako z r. 2008) tak ma to uz nahnevalo a vratil som staru kartu s originalom.

Ak mi mi vedel niekto pomoct budem rad ;) dakujem.
sarron
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 črc 2010 11:12

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod polez v 28 črc 2010 17:47

Vlastním navigaci Asus R700t.Na kartu jsem nahrál navigaci,ale jde spustit pouze z Windowsu.Zkoušel jsem na kartu nahrát i spouštěč na Dejvid IV a funguje to výborně ,ale opět jde spustit pouze z Windowsu.
Proto prosím o radu jak to spustit z hlavní nabídky navigace velkým tlačítkem "Navigace".Bylo by vynikající ,kdyby se někomu podařilo přesměrovat toto tlačítko na kartu ,nejlépe na ten spouštěč pro Dejvida IV,a ne na ten soubor navigation.exe v paměti přístroje.
polez
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2008 17:36

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Voma v 05 říj 2010 21:47

Dobrý den,
tak jsem se také pustil do aktualizace map a softwaru v navigaci Asus R300. Výsledek stejný jako u většiny ostatních. Symbol baterie stále full, nefunguje tlačítko přístroje "sleep", bez restartu nejde navigace pustit dvakrát apod. Chtěl bych vyzkoušet prográmek (přepínač) od Angela, ale ten upravený Lavicem. Poradíte mi, kde ho stáhnu, nebo mi ho někdo můžete poslat?

Děkuji
Voma
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2010 15:16

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Voma v 07 říj 2010 01:02

Dobrý den,
Dlouho tady nikdo nepsal, tak už to máte asi všichni vyřešené :) Mně už R300 s novým iGO8 8.3.4.xxxxx také chodí podle mých představ (až na baterie full). Pouštět si můžu cokoliv, kolikrát chci, bez restartu nebo vypínání navigace natvrdo. Hlavní menu ASUS je stále aktivní. Navigace jde bez problému "uspat" horním tlačítkem. Když mám potřebu navigaci vypnout natvrdo, potřebné soubory, které se po vypnutí ztratí, si dohraji automaticky z microSD karty bez použití PC (trvá to cca 3 vteřiny).
Vše vyřešil trošku upravený (vlastními silami) prográmek od Angele, kterému děkuji.
Voma
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 říj 2010 15:16

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lenoši v 13 srp 2011 12:36

Vyřešil někdo už tu věc, že když ukončíte igo nejde ho potom znovu najet nebo ho jen uspat to mi taky nejde. Nevíte někdo co kde nastavit aby to fungovalo ? Já totiž jinak musím vždy dát vypnout celou gps nebo restartovat ji.

Díky za rady.

Tom
Asus R700T s Igo Primo 1.2 v9.2.0.191493
Uživatelský avatar
Lenoši
 
Příspěvky: 57
Registrován: 26 říj 2008 18:01
Bydliště: Jižní Morava

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod tomasii v 14 srp 2011 20:40

Uspávej velmi krátkým stiskem, většinou to pomůže. Jen se navi občas kouše, když ji uspíš ve dne a probudíš v noci, nebo naopak (aspoň u Mia Cx20 to tak je).
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron