Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Asus R600

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

Re: Asus R600

Příspěvekod mikels v 11 lis 2009 17:45

No jak píše Vovi, problém bude přímo v souboru který je v rootu karty. Jedná se o license.db Buď si budeš muset najít ten správný a k tomu doporučuji google... Jinak ještě to může být způsobeno tím, že tento soubor tam nemáš ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Asus R600

Příspěvekod krogner v 12 lis 2009 18:04

Už mi to jde. Bylo to tím souborem, že nebyl v rootu SD karty. (soubor se dá najít ve stáhnutém originálu od ASUSe po rozpakování souborů a to v \PreDL\iGO\)Zatím mi to běží na původní 1GB SD kartě (ale musím tam nahrát ještě co nejvíc okolních států-map). "NEoriginální" 2GB SD kartu vyzkouším zítra...Dnes si připadám jak tatar - jeden soubor to řeší. A to si myslím, že když se člověk vrtá v PC, instaluje všem možným kamaradům sousedům kde jakou PC komponenty tak tady jsem pohořel. Díky Vám všem a zvláště VOVI a MIKELS a samo že tomuto serveru....
Z. - Kadaň.
krogner
 
Příspěvky: 4
Registrován: 22 říj 2009 15:53

Re: Asus R600

Příspěvekod bravoGT v 22 pro 2012 10:48

ahoj. mám taky R600 a nejsu s tím spokojený. v dneění době už jsoui ty mapy totálně zastaralé. zkoušel jsem upgrade 1x se mi to myslím aj povedlo,ale CZ tam snad ani nebylo. Je mi líto tu navigaci vyhazovat používal sem ji tak 20x.
ale potřebuji aktuální mapy CZ. budu rozvážet pizzu a všechno si v hlavě nezapamatuji.
Chci se zeptat čísla popisné tam jsou myslím jen pro PRAHu že? aktualizace do tohodle starého systému asi neexistuje že?. Dále nevím jetsli to byla má chyba nebo SW problém,ale navigace mě strašně často vrace do bodu výjezdu prostě navigovala naz5. dělal jsem co se dalo,ale nepomáhalo sem musel často udělat reset a tím smazat aj vše v historii.
kdyby tady byly čísla popisné využiju jí,ale pokud to nepújde zusím prodat na aukru a koupit něco nové. je něco zaručeného ,kde jsou všchny baráky? poradíte? prosím díky
bravoGT
 
Příspěvky: 12
Registrován: 22 pro 2012 10:42

Re: Asus R600

Příspěvekod SvoDa v 22 pro 2012 12:58

Mapy některých vydavatelů obsahují čísla popisná jen ve větších městech a pro zobrazování čísel popisných slouží pro konkrétní mapu dané země konkrétní doplňkové soubory.
U navisoftů iGO mají mapy příponu .fbl a čísla popisná (adresní body) pak příponu .fpa, více viz viewtopic.php?p=52047#p52047
Nebo např. zde
Kód: Vybrat vše
http://www.entershop.cz/navon/navigace/main.aspx?CLS=PRODUCT&PRO_ID=-664160
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Asus R600

Příspěvekod bravoGT v 22 pro 2012 13:38

děkuji za reakci,ale nevím co teda mohu udělat. oůjde ti do mé navigace? a postup instalace?
bravoGT
 
Příspěvky: 12
Registrován: 22 pro 2012 10:42

Re: Asus R600

Příspěvekod happy66 v 22 pro 2012 13:47

Přečti si tohle vlákno od začátku. Řešení jistě najdeš.
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Asus R600

Příspěvekod bravoGT v 22 pro 2012 14:35

asi sem na to tupej. raci do toho nebudu rypat at to nejak nezablokuju
bravoGT
 
Příspěvky: 12
Registrován: 22 pro 2012 10:42

Re: Asus R600

Příspěvekod SvoDa v 22 pro 2012 19:09

nic se neinstaluje, není to nic složitého, jen se k příslušným mapám (Czech_Rep.fbl) dokopíruje příslušný doplněk s čísly popisnými (Czech_Rep.fpa), samozřejmě to funguje jen s příslušnou licencí a v rámci stejné edice onoho vydavatele, tzn. např. s Czech_Republic_NQ_2012.Q3_121103.fbl funguje jen Czech_Republic_NQ_2012.Q3_121103.fpa
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Asus R600

Příspěvekod bravoGT v 22 pro 2012 22:12

NJ,ALE KDE TO STAHNU.
bravoGT
 
Příspěvky: 12
Registrován: 22 pro 2012 10:42

Re: Asus R600

Příspěvekod SvoDa v 23 pro 2012 08:50

Měl bys především ujasnit, o jakou aktualizaci ti jde.

Legální (placená) aktualizace se provádí po registraci tvé osoby a přístroje zde
Kód: Vybrat vše
www.naviextras.com
Je tam přesný návod co dělat po připojení navigaci k PC. Stačí z těchto stránek do PC nainstalovat program NAVIEXTRAS TOOLBOX a ten tě již krok za krokem při aktualizaci povede. Podmínkou legální aktualizace je samozřejmě legální navigační software s příslušnou licencí, jinak aktualizační server s přístrojem komunikovat nebude.

Pokud ti jde o jinou než tuto oficiální aktualizaci, tak zde pomoc nehledej, jelikož v úvodu (vpravo nahoře na každé stránce) tohoto fóra je napsáno toto viewtopic.php?p=64679#p64679 a přečti si specielně poslední větu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků