Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

R700T

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

R700T

Příspěvekod panter v 31 pro 2008 06:39

Ahoj lidi ,teprve dnes jsem našel tohle forum a přecházejí mě oči.Jsem laik tak se nedivte .Mam Asus R700T mam ji asi pul roku od té doby co jsem začal jezdit s nákladakem.Ale jak mě několikrát vytočila to se ani nedá říct :twisted: .Určitě kdo ji máte tak víte o čem mluvím,cesty co jsou postavené několik roků tak neexistujou,při zkoušení jsem dal vyhledat adresu přesně jsem věděl kudy mám jet přesto jsem se řídil navigací a skončil jsem uprostřed kaliště kde bagrovali bahno ,na to že mam 12t auto velice příjemné.Chtěl bych poprosit zdali protože jsem laik (jsem s ostravy ) :D místem bydliště to samozřejmě není.Rád bych věděl jestli nevíte o někom kdo by třeba i soukromě ale beru i obchod ,kdo by mě nedostal do navigace nejnovější mapy a ten zbytek co tam patří ,všichni píšete o IGO takže asi tohle .Mám to ještě v záruce tak bych do toho nerad laicky zasahoval abych to nezvrzal ,jsaem ochoten i záruku obětovat pokud opravdu je to lepší než originál.Díky moc a dík za odpověd.ahoj.
panter
 
Příspěvky: 27
Registrován: 31 pro 2008 05:55

Re: R700T

Příspěvekod Ivo K v 31 pro 2008 09:09

Co je to záruka? :o Aha, ty máš Asus a já Mio. 8-)

Ne, teď vážně. Podívej se přímo do vlákna o Tvém stroji(R700T), tam se toho dozvíš dost. Před úpravami je nutné do "toho" trochu proniknout.

Jinak k té záruce. Dají se provést úpravy, které Ti záruku neporuší. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: R700T

Příspěvekod SvoDa v 31 pro 2008 11:03

panter píše:...všichni píšete o IGO takže asi tohle ...jsem ochoten i záruku obětovat pokud opravdu je to lepší než originál.

Nejlepší by bylo, kdyby sis zašel do obchodu prohlídnout, který navigační software ti vlastně vyhovuje.
Ono totiž iGO a iGO8 je velkej rozdíl, pak je tu ještě MioMp 3.3, MioMap2008, a spoustu dalších navigačních softwarů. Jen proto, že tu o něčem píšem neznamená, že ti to bude vyhovovat.
iGO8 na Asus rozběhnout jde, mrkni se do přísl. vlákna http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=28&t=81 je tam toho dost, napiš třeba i těm, kteří ho mají.
Naposledy upravil SvoDa dne 30 lis 2009 09:02, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: R700T

Příspěvekod zdeno255 v 09 led 2009 00:24

Dá sa to podla toho návodu na R700, dostať aj do ASUS R300 ????
zdeno255
 
Příspěvky: 11
Registrován: 04 zář 2008 23:49

Re: R700T

Příspěvekod Ivo K v 09 led 2009 08:11

Asi ano, s nějakými "muškami". Já sice Asus nenám, ale psal to tu uživatel skiew viz: viewtopic.php?f=28&t=81&start=9
Je škoda, že už sem na fórum více nezavítal a nenapsal, jesli ty nedostatky odstranil.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)


Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků