Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na ASUS MY PAL A639

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

iGO8 na ASUS MY PAL A639

Příspěvekod kvisnak v 29 říj 2008 00:01

Mne iGO8 fungovalo na A639 od zacatku bez problemu. Problem nastal, kdyz jsem si poridil drzak s RDS-TMC prijimacem . Kdyz mam spustene GPS, iGO nenajde TMC prijimac. Kdyz vypnu prijem GPS, iGO najde TMC na Com1 ale pak neumi najit GPS prijimac, i kdyz je standardne na Com5. Poradi nekdo?
A jelikoz to ctou i cizinci tak:
My iGO8 worked fine,till I bought the TMC car holder. Now, either I can use GPS ( on com5) and it does not see TMC or when the GPS is switched off, it finds TMC on port com1, but not able to find the GPS ( even if it is still on com5). Some idea?
kvisnak
 

Re: iGO8 na ASUS MY PAL A639

Příspěvekod vovi v 29 říj 2008 06:32

A zkoušel jsi ladit porty, rychlosti a zdroj signálu v SYS.TXT (viz příslušné vlákno s vyvěšeným komentovaným souborem - sekce [gps] a [tmc])?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO8 na ASUS MY PAL A639

Příspěvekod kvisnak v 29 říj 2008 19:27

jo, pridal jsem do SYS.txt casti pro urceni tmc portu a gsm portu a chova se to na tom naprosto nezavisle. Pridal jsem totez do iGO.ini a zase zadna zmena. Na A639 je mozne nastavovat pouze externi GPS pomoci zakladniho systemoveho menu, ale to taky nema vliv. Neco jineho k nastaveni portu pro aplikaci jsem tam neobjevil.Tak nevim.
Karel
kvisnak
 

Re: iGO8 na ASUS MY PAL A639

Příspěvekod kvisnak v 22 lis 2008 23:20

tak se mi to nakonec podarilo rozchodit nasledujicim zpusobem:
1. odinstaloval jsem Igo
2. na karte a kde to slo v PDA jsem smazal vsechny soubory a direktorie typu SAVE,Backup atd.,ktere patrily k Igo.
3. na kartu jsem dal nasledujici SYS.TXT a spustil z karty autorun.
Igo se nainstalovalo a detekovalo ihned jak TMC,tak GPS. Na Asusu je jeste moznost nastaveni externi GPS, tam jsem pro jistotu dal vsade ZADNE a nedovolil spravu GPS.
Bez problemu funguji i ostatni aplikace uzivajici GPS, jako OziExplorer.
SYS.TXT je nasledujici:
[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[device]
type="ASUS"

[debug]
show_device_type=1

[tmc]
port="COM,5"
source="gns"
gps_source=1

[gps]
port=5
baud=38400 :D
kvisnak
 


Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron