Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na Asus R700t

Zde řešíme všechny modely navigací ASUS - např. R600/R300/R700/R700T...

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod mironic v 26 lis 2008 14:34

newman píše:skusali ste niekto aj nejaku turisticku mapu tam nahodit? napr Tour NAvigator?


Já zkoušel demo SmartMaps a funguje suprově! Tournavigator taky funguje, ale je mnohem složitější a musí se spouštět ručně z WinCE.
Asus R700
iGO 8.3.1.57021
mironic
 
Příspěvky: 25
Registrován: 10 lis 2008 23:01

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod newman v 26 lis 2008 23:25

no a SmartMaps sa danekde zohnac ci ho kupit v shope?
Asus R700t + 8GB MSDcard
IGO 8.3.1.57021 + Riks3.2-2_081207_tS+
Uživatelský avatar
newman
 
Příspěvky: 82
Registrován: 21 lis 2008 09:44

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod SvoDa v 27 lis 2008 06:42

Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod Lavic v 27 lis 2008 12:59

Tady: http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 3D0#p21434 jsem našel výtěčnou radu. Pokud si do sys.txt do sekce gps dopíšete řádek set_messages=0 tak se Vám bude digitální tachometr přepisovat skoro okamžitě a ne jednou za tři i více vteřin. Odůvodnění máte na uvedeném vlákně.
Zkusil jsem to dle rady a už to tak nechal. Skutečně se údaj rychlosti přepisuje o hodně rychleji, alespoň mně se to tak také jeví. Podotýkám, že mám sys.txt ve složce Navi přímo ve flashi přístroje. Zda to bude fungovat i těm, co jedou na plno jenom z karty, tak to nevím, ale nevidím důvod, proč by ne.
Pokud to také zkusíte, podělte se s výsledkem.
Lavic
 
Příspěvky: 38
Registrován: 03 srp 2008 16:40

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod newman v 27 lis 2008 13:08

No SmartMaps ako som pozeral tak turisticka mapa je len Ceska republika, ja by som chcel neco kde je Slovensko, staci turisticka nepotrebujem cyklotrasy
Asus R700t + 8GB MSDcard
IGO 8.3.1.57021 + Riks3.2-2_081207_tS+
Uživatelský avatar
newman
 
Příspěvky: 82
Registrován: 21 lis 2008 09:44

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod SvoDa v 27 lis 2008 13:55

Tak jim zkus napsat ;) třeba mají partnera nebo prodejce i na Slovensku
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod mironic v 28 lis 2008 15:20

Lavic píše:Newman: Problém by neměl být vůbec žádný.
Civ: Výborně, jenom jsi zapomněl napsat, že tam máš verzi 8.3.1.57021 a že v ní jsou i odkazy prostřednictvím maličkých ikonek na různé další programy, které jsou ovšem určeny pro Mio a nám bez úpravy adres na ty programy nebudou fungovat. Ovšem v navigaci jede úplně vše perfektně.


Ví někdo, jak a co upravit a dohrát, aby fungovaly odkazy z těch ikonek???

Ve skinech od Rikse se mi stává, že se nedaří přepnutí do 3D zobrazení /tlačítkem vpravo nahoře/. Nevíte čím to je?
Asus R700
iGO 8.3.1.57021
mironic
 
Příspěvky: 25
Registrován: 10 lis 2008 23:01

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod ZdenekMi v 09 pro 2008 13:50

Podařilo se někomu rozchodit tu indikaci stavu baterie? Pokud ano, tak jak na to? Díky.
ZdenekMi
 

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod polez v 14 pro 2008 19:38

Tour NAvigator50 expres používám,ale nefungují všechny funkce.Na dotaz u výrobce TourNavigatoru mě sdělili,že u výrobce Asusu nemají zájem o vývoj softwaru.
polez
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 srp 2008 17:36

Re: iGO8 na Asus R700t

Příspěvekod radjar v 15 pro 2008 03:41

Lavic píše:Pokud Vám mohu něco doporučit, tak přejdětě na verzi iGo8.3.1.xxxx. Já mám na kartě " iGO v8.3.1.57021 " se skinem 3.2 od Rikse a je to naprostá paráda. Zvláště návěští na odbočení před velkými křižovatkami, hlavně na dálnici, jsou skvělá. Možnost regulace rychlosti průletu v době jejího chodu je geniální, atd... Riks myslel i na asusáky a přímo v programu se můžete přes spuštění Explorera dostat do Windows, i když máte vstup do nich od firmy zablokovaný. Pěkně to při spuštění Exploreru pojmenoval: BackDoor :D .
Postup na uvedení do provozu je stejný jako na první stránce tohoto fóra. Tedy odblokovat R700, zazálohovat si adresář NAVI na harddisk a pak v něm všechno smazat. Do prázdného adresáře nahrát exe soubor a přejmenovat ho na navigation.exe. Jako druhý soubor k navigation.exe si nahrát sys.txt, taktéž z první stránky. Je nutné, aby odkaz na druhý kořenový adresář v něm byl na AsusGo. A ještě gpstmc.dll, aby fungovalo TMC.
No a stažený adresář IGO8 přejmenujte na kartě (dejte si tam čistou 2GB, ať si při pokusničení nezničíte funkční data) na požadovaný AsusGo a je to. Jenom musíte stáhnout všechny mapy znovu, staré fungovat nebudou, doplnit (pokud je v příslušných složkách nemáte) Europe_NASA.dem, Lang_Czech_Pda.zip, voicexxx.zip, radary a poi atd. Ještě musíte doplnit některé složky do složky content. Hlavně vytvořte složku SKIN a tam nahrajte Rikse 3.2 pro iGo 8.3.1. On totiž, na rozdíl od nižších verzí, již jde v nastavení skin normálně vybírat.
Až vše bude fungovat, přejmenujte koncovku souboru ASUS_UserFlashCopy.dll a tím znovu zablokujete R700 a tak budete moci spouštět navigaci z původního menu. Provést hardreset a vše by mělo fungovat. Do Windows, pokud to budete potřebovat, se dostanete spuštěním Explorera: Nastavení-Varování-ASUS-Explorer-Asus_BackDoor.
A jen tak mezi námi. Vypadá to, že se firmě podařilo perfektně vyřešit to malé zpožďování šipky či autíčka...


ahoj, jak přesně má vypadat sekce [folder] v sys.txt pokud chci iGo spouštět z přístroje, ale data mít na SD? Nejde mi to.
radjar
 

PředchozíDalší

Zpět na ASUS - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron