Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GoClever3535

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

GoClever3535

Příspěvekod kritik v 18 pro 2009 21:23

Dobrý večer, tři dny se snažím získat nějaké informace týkající se GC 3535.Mám na kartě iGO8 a nemůžu ho spustit. Zkoušel jsem i se spouštěčem, ale navigace ho prostě ignoruje.Na 4Allmobil jsem se dočetl, že se má zapnout karta.Nevím jak, v menu a ani v nastavení taková možnost není.Dočetl jsem se na entershopu, že to trvá 5 vteřin.Jak jsem napsal, nakopírováno, ve spouštěči přejmenováno, vloženo do navi a NIC.Můžete-li někdo poraďte, prosím polopaticky, už nevím co dělat.Mám zato, že jsem vyzkoušel vše.Děkuji.
kritik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 pro 2009 21:11

Re: GoClever3535

Příspěvekod amatér v 18 pro 2009 21:29

Pošli kopii sys.txt
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GoClever3535

Příspěvekod kritik v 18 pro 2009 21:37

[folders]
app = "%SDCARD%/iGO8"

[project]
name="igo8_pda"

[debug]
skip_eula=1
sound_q_length=200
queue_length=200

[interface]
skin="ui_igo8"
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
mapfontscale=160
vga=0

[rawdisplay]
highres=0

[map]
2dheadup=1
3dcarsizemin=4000
3dcarsizemax=6000
3dcarsizemul=8000
3d_max_tiltlevel=8600
3d_min_zoomlevel=20
3d_zfar_horizon_ratio = 200
3d_dem=1
3d_dem_detail=3

[roundaboutcam]
enabled=0
centery=50

[sound]
sound_q_length=200
queue_length=200

[tmc]
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_ROYALTEK"
saved_config_portname="COM"
saved_config_port="8"
saved_last_tuning_mode="0"
saved_last_frequency="1014"

[timezone]
sync_time=1

[warning]
warn_distances=110:500,80:350,60:300,40:250
kritik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 pro 2009 21:11

Re: GoClever3535

Příspěvekod amatér v 18 pro 2009 21:53

Máš přejmenovanou složku iGO8 na mobilenavigator a iGO8.exe na mobilenavigator.exe ?
nejdříve odstraň zápis
[folders]
app = "%SDCARD%/iGO8"

potom pokud to nepůjde odstraň
[project]
name="igo8_pda"
ten slouží jen pro PDA verze.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GoClever3535

Příspěvekod fanda v 18 pro 2009 23:06

Další problém může být i v rozlíšení. Mám pocit že GC3535 má rozlíšení 320x240. A je nutné mít pro toto rozlíšení i skin v iGO8. Běžně se zde vyskytuje vše v rozlíšení 480x272.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: GoClever3535

Příspěvekod kritik v 19 pro 2009 10:18

Zdravím všechny, co se snaží pomoci.Ten sys txt, byl zrovna nahraný na kartě a tak jsem to mohl hned poslat, přejmenovaný to nebylo, zkoušel jsem to se spouštěčem a to jak s přejmenovanou verzí i bez. Jak poradil Amater, řádek pro PDA jsem umazal, změnu uložil. Co se týká rozlošení, tak jsem šel do ui_iGO8 a tak jsou různá rozlišení, vybral 320x240, loading, zavřel.Stále se nic neděje.Chtěl bych požádat někoho komu to jede v 3535, jestli by sem nemohl hodit sys txt, zřejmě tam bude chyba. Mám angl.postup, který jsem dostal, nechal jsem si ho přeložit, abych event. neudělal chybu, zde je:.Jestli mate zarizeni s obrazovkou 3.5 palcu budete potrebovat zmenit na file system.ini "folder" save "in section [rawdisplay], class =" landscape ".Moc nerozumím co s tím.Zkusil jsem to napsat pod rawdisplay,nejprv-class =" landscape ". a potom celé,ale nebylo to k ničemu.Kartu jsem používal s jiným mapami, navi s pracuje a vždy jí formátuji.Buďte někdo tak dobrý a prosím ten sys txt sem dejte, asi to bude v něm, nebo nevím. Díky.
kritik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 pro 2009 21:11

Re: GoClever3535

Příspěvekod addam v 19 pro 2009 10:27

Já doplním, že iGO8 mi na GC 3535 bez problému funguje - zkoušel jsem to naposledy před 5ti minutami.

Takže pro jistotu ještě jednou zkontroluj jestli jsi dodržel správný postup:
1) V rootu SD karty vytvoř složku s názvem "MobileNavigator"
2) Do této složky nakopíruj navigační program
3) Spouštěcí soubor navigačního programu přejmenuj na název "MobileNavigator.exe"
4) Vlož SD kartu do navigace a ťukni na tlačítko "GPS" v hlavním menu.

Pokud budeš chtít, tak jako pokus můžeš stáhnout archiv "MobileNavigator.rar" který je v příloze této zprávy.
Tento archiv obsahuje legální trial verzi programu SmartMaps, který jsem hodně osekal aby byl objemově co nejmenší a jediným účelem tohoto archivu je to, aby sis mohl vyzkoušet kde děláš chybu. Takže tento archiv rozpakuj do rootu SD karty a klikni na tlačítko "GPS" v hlavním menu.
Pokud se program nespustí, tak zkontroluj jestli náhodou není vadná (nebo nekompatibilní) Tvoje SD karta.

Co se týče spouštěče, tak GC 3535 má displej 3,5" (320x240pix), takže spouštěč který je pro navigace DEJVID II. a III. použít nemůžeš, protože je dělaný na displej 4,3" (480x272pix).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GoClever3535

Příspěvekod addam v 19 pro 2009 10:42

A ještě dodatek - na soubor "sys.txt" se v téhle fázi vykašli a úplně ho z SD karty vymaž.
Stejně tak vymaž i složku "save".

Pokud po následném spuštění iGO8 nenaběhne, tak sem napiš co se přesně stalo - například:

1) Po kliknutí na tlačítko "GPS" se nestalo vůbec nic - nic se nespustilo
nebo
2) Po kliknutí na tlačítko "GPS" se program iGO8 začal spouštět, ale následně se zhroutil, nebo nahlásil chybovou hlášku "abcd xyz"
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GoClever3535

Příspěvekod kritik v 19 pro 2009 14:42

Díky za trpělivost, ale nebere to zdárného konce.Tak nejprv jsem smazal vše co jsem na kartě měl, naformátoval. Stahl jsem ten osekaný soubor ,rar.rozbalil a nakopíroval na kartu, dal do navi, počkal, klikl GPS a ozval se gong sa ukázalo okno s hláškou:Error File"/SDMMC/icons/icons dat"could not Be open.make sure it exist.Někde bylo velké písm. ,ale myslím nepodstatné.Tak když už jsem u toho seděl, tak jsem to zkusil znovu.Program mám na DVD od hodného pána se kterým jsem se předtím snažil to zprovoznit. Když jsem neuspěl, zjistil, že na ulož to byl soubor poškozen, poslal mi DVD kde je vše již přejmenováno, stačí nahrát na kartu.On má ale ,myslím, GC5010 a tak musím upravit rozlišení to jsem dělal v ui_iGO8 kde jsou rozlišení i pro ost. GC.Já mám 320x240.Je tam loadink, kliknu a potom zavřu.Smázl jsem tedy Save a sys txt. V podstatě by mělo být hotovo.Vložím do navi, nechám načíst,kliknu gps a ona se načte mapa z vnitř. paměti.Když kliknu na video, hudba, foto, a SD, tak všude najdu jednotlivé složky jde to i rozkliknout dál, ale pak je obr. čistá.Tak na kartě to je. Je to 4GB Kingston, formátuji a měl jsem na ní mapy 5.3.3 a 6.0.0.běhaly bez problému-ale nelíbily se mi.Na kartu nahraju film a normálně ho přehraju.Tak si myslím, že karta je asi OK.Opravdu nevím kde by mohla být chyba?
kritik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 pro 2009 21:11

Re: GoClever3535

Příspěvekod addam v 20 pro 2009 12:35

Je potřeba si uvědomit dvě úrovně tohoto problému.

1. problém se spuštěním (jakékoliv) jiné aplikace ve Tvé navigaci
2. problém se spuštěním konkrétního vybraného programu (ve Tvém případě iGO8)

Dokud nevyřešíš bod č.1, tak nemá smysl se zabývat bodem č.2 :!:

Ten RAR archiv s osekaným programem SmartMaps (který jsem vložil ke svému předchozímu příspěvku) jsem si teď zkušebně stáhnul, nahrál jsem jej na SD kartu a tuto SD kartu jsem postupně vložil do 8 kusů navigací GC 3535. Ve všech osmi případech se mi program SmartMaps bez problému spustil. Pokud Tobě spustit nejde, tak je potřeba zjistit proč.
Ta chybová hláška kterou jsi napsal "Error File/SDMMC/icons/icons dat could not Be open" by mohla napovídat tomu, že jsi nedodržel postup, nebo že se Ti archiv nestáhnul korektně.

Možná by pomohlo, kdyby jsi sem dal screen obsahu svojí paměťové karty.
A nebo mi prostě svoji navigaci pošli a já to vyzkouším...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Další

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků