Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GoClever3535

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: GoClever3535

Příspěvekod kritik v 20 pro 2009 17:10

Zdravím, tak jsem si to znovu stahl, otevřel v PowerArchiveru a z tama rovnou na naformátovanou 1GB kartu, dal do navi a hend se mapa zobrazila.Nedalo mi to a tak jsem vzal tu 4GB na kterou jsem nic nenahrál a znova jsem to úspěšně dokončil.Tak jsem to zase smázl, naformátoval a vzal DVD a zkusil to nakopírovat-nic. Tak jsem to z DVD uložil zkomprimované do PC a přes ten PowerArchiwer nahrál na karu jako v předchozím případě,opět nic.Sice tu nahrávku jsem získal od pána, který, jak jsem psal, to má vGC 5010 a šlape mu. Jedině, že by při zápisu došlo k nějakému poškození?Zkusil bych si to stahnout sám, třeba ten zakopaný pes bude v tom.Prosím tedy o nějaký funkční odkaz odkud to mohl stahnout. Už jsem dostal typ, před tím DVD a ten soubor byl poškozen.Tu variantu s posíláním navi bych viděl asi jako poslední možnost. Je před svátky a pošty stejně moc dobře nefungují.Když ale funguje ta zkušební verze, tak by problém měl být v tom souboru?Zatím moc děkuji.
kritik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 18 pro 2009 21:11

Předchozí

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků