Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GoClever Navigator 5010FMBT+CAM

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: GoClever Navigator 5010FMBT+CAM

Příspěvekod vlado v 03 črc 2010 21:39

fanda píše:Objednal jsem si od Addama (entershop) kartu PRETEC 32 GB SDHC 233x class 10 a tím jsem vlastně inicioval testování této karty v navigacích (forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=15&t=548&start=100). Jeví se mi jako skutečně rychlá, jak v PC tak i v navigacích (Class 10). Bohužel však nemám testovací program, kterým bych to změřil. Zaplnil jsem jsem ji až po okraj fotkami a audio nahrávkami (zbylo tam asi 8,2MB volného místa z 31634,5MB celkového prostoru) za účelem testování. Výsledek: Navigace GoClever 5010 ji akceptuje a navíc její interní programy na prohlížení fotek a přehrávání audia nemají necnosti těch v Mio C520 a jejich reakce jsou rychlé.
Výhoda této karty je v tom, že se na ní vejde vše, co si člověk v nejdivočejším snu dovede představit, a tak není třeba vyměňovat soustavně karty v navigaci a tím výrazně zkracovat jejich mechanickou životnost (již se mi takhle rozpadlo téměř na "molekuly" několik SD karet díky jejich častějšímu vyměňování v navigaci).

Skús testovací program: Crystal Disk Mar 3.0
vlado
 
Příspěvky: 14
Registrován: 24 led 2009 12:52

Re: GoClever Navigator 5010FMBT+CAM

Příspěvekod fanda v 03 črc 2010 22:11

Promiň, ale já jsem nemyslel testovací program pod Win XP ale pod WinCE 5.0 v navigaci. Ta SD karta v PC bude zřejmě velmi rychlá, ale já jsem chtěl zjistit zda i navigace s ní umí rychle pracovat, tj. zda využije ten Class 10. Pokud víš o takovém programu, tak sem s ním.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Předchozí

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků