Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GoClever 5066 - DEJVID III.

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod Jerry v 25 lis 2009 21:25

Využil jsem dnešního nádherného počasí k pěšímu pohybu v terénu, více než polovinu tvořil vysoký les. Dejvid III. v pouzdru Hama, vešel se bez problému. Pokud bude D III. napájen externě, lze použít i přímý mini USB konektor, ale je nebezpečí poškození zdířky. Lépe je vinglový konektor, poněvadž z pouzdra vystupuje pouze ohebný kabel. Samozřejmě, že zip nejde zcela uzavřít.

V OziExploreru jsem nastavil jas na 25%, samozřejmě, že pro čtení údajů jsem dal 100%. Po 2:45 hod. byl údaj baterie na 80%, potom to šlo rychle dolů. Na 10% to kleslo po 3:45 hod., kdy jsem začal externě nabíjet.
S touto výdrží, prakticky stejnou jako u C520, jsem spokojen. Přiznám se, že jsem měl z většího displeje a tím i větší spotřeby, obavy. Ozi se choval stejně jako v C520, nevidím rozdíl až to, že je větší displej. To je supr.

Při provoze ve voze (Megane Grandtour) také bez problému, jen ta kolíbka! Že je pasivní, to beru, ale mechanicky mi moc nelíbí - ten horní úchyt. V tomto byla kolíbka Mia jednička. Ale upřímně řečeno, relace užitná hodnota/cena je jasně na straně D III. Hlasitost při jízdě je podle mých (starých) uší, dostatečná, nemusím dávat maximum. Opět nevidím v chování navigace (iGo8) oproti C520 žádný rozdíl, samozřejmě mimo TMC.

Toto je zatím pár mých postřehů, ještě ladím některé další aplikace (sám to moc neumím, chytám rozumy v Poličce, Blansku aj.) :D , doufám, že se hoši na mě nezlobí.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod Foci v 26 lis 2009 17:39

Tak ja som sa tiez rychlo nadchol a uz to mam doma (Adam skutocne jedna rychlo a bol som milo prekvapeny, ze mi to kurier dorucil na vychod Slovenska za manej ako 48h odkedy sme dohodli s Adamom). Zatial som mal malo casu na dokladnejsie testovanie, lebo som utekal kratko po prichode stroja na sluzobku, ale par veci som odskusal za jazdy, V prvom rade som velmi prekvapeny ako kvalitne vyzera a velmi milo ma prekvapila vydrz baterie - nabil som ju a po odpojeni zo siete vydrzal pristroj cca. 3h 45m plnej prevadzky - nechal som ho v rezime mapy, aby stale prekresloval. Zvuk je primerany, skusil som aj FM prenos, funguje, ale nejako ma to nenadchlo, pri plnej hlasitosti na pristroji som musel aj dost zosilit radio, aby som pocul, neskumal som dalej co je problem. Predpokladam, ze to je mono vysielanie a teda zmysel to ma skor len priamo navigaciu alebo ako hands free vo spojeni s telefonom ... K unlocku a instalacii mojich oblubenych GPS SW sa dostanem az cez vikend, ten SW co je tam nainstalovany ma neoslovil ... momentalne som presvedceny, ze pomer cena / vykon je u tohto pristroja vynikajuca. Ked vydrzi aspon rok budem spokojny ( bohuzial je to spotrebny material :) )
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Foci
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 46
Registrován: 16 čer 2008 19:07
Bydliště: zemřel 28.6.2012

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod fanda v 26 lis 2009 22:13

Chci zde upozornit na fakt, že se většinou píše, i v dokumentaci a na krabičce, že navigace má slot na SD karty. Není tomu tak, neboť má slot na mikroSD karty. Addam to má v nabídce v Entershopu poněkud lepší, neboť se tam v ní píše, že navigace má slot na miniSD karty.

Chtěl bych zde ale Addama pochválit za skvělý mezičas od objednání v úterý k dodání do domu ve středu, bylo to pouhých cca 28 hodin !!!
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod Tomáš Kubec v 27 lis 2009 10:05

Podařilo se vám někomu zprovoznit Bluetooth? Testováno s Blackberry, QTEK 831O, HTC HD2 a bohužel zařízení jen najde a u párování to hází erory. Večer testnu ještě s SE.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod Foci v 27 lis 2009 10:17

Rozchodil som BT s Nokia E51. Najprv mi to hadzalo errory, lae potom sa chytil a funguje korektne, Neviem teraz presne postup co som urobil, ale mysli, ze som najprv zapol BT v navigacii, potom v telefone, potom som vypol navigaciu a znova zapol a potom sa mi zda, ze sa to chytilo.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Foci
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 46
Registrován: 16 čer 2008 19:07
Bydliště: zemřel 28.6.2012

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod Foci v 27 lis 2009 10:20

Chcem sa este poradit - podla popisu chce pristroj napajanie 5V a 1.5A, ked ho ho pripojim k nabijavke s vystupom 5V a 2A, znamena to, ze sa rychlejsie nabije, alebo ty, ze je silnejsi prud tak to moze poskodit bateriu ? Dakujem.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Foci
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 46
Registrován: 16 čer 2008 19:07
Bydliště: zemřel 28.6.2012

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod Jerry v 27 lis 2009 10:28

Domnívám se, že Tvoje nabíječka dodává stejné napětí, jako ta s proudem 1,5 A. Navigace si řídí nabíjení sama. Tvoje nabíječka je jen tvrdší zdroj, dovoluje větší odběr, než požadovaný GoCleverem.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod addam v 27 lis 2009 13:09

Foci, promiň že jsem Ti neodpověděl na tuhle otázku pomocí CZ - v posledních dnech mám tolik SZ, že už ztrácím přehled.

Pokud použiješ nabíječku s výstupním proudem 2A, tak je to v pořádku - navigace si vezme takový proud jaký sama potřebuje (takže v případě DEJVIDa III. to bude 1,5A).
Takže neměj strach a klidně používej svojí stávající nabíječku.

Jo a to, že Tvoje nabíječka dává 2A a DEJVID III. má odběr 1,5A, to neznamená že by se navigace nabila dříve.
Ale kdyby to bylo naopak - tzn. kdybys měl navigaci s odběrem 1,5A a nabíjel bys jí nabíječkou s výstupním proudem třeba 1A, tak by plné nabití trvalo o něco déle.

Mimochodem, já běžně v kanceláři používám originální nabíječky MIO s výstupním proudem 1A a nabíjím jimi úplně všechny navigace které mi procházejí rukama (TOMTOM, MIO, GARMIN, NAVON, GOCLEVER, DREIMGO, EVOLVE ... atad.atd.atd.) bez ohledu na to, jestli se jedná o model navigace s odběrem 0,7A, nebo 1A, nebo 1,5A, nebo 2A ... atd.
Popravdě řečeno, je mi úplně jedno jestli se navigace nabije o deset minut dříve, nebo později....
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod addam v 27 lis 2009 13:17

Tomáš Kubec píše:Podařilo se vám někomu zprovoznit Bluetooth? Testováno s Blackberry, QTEK 831O, HTC HD2 a bohužel zařízení jen najde a u párování to hází erory. Večer testnu ještě s SE.


Tome já jsem synchronizaci tel. seznamu testoval s QTEK 8310 (ještě jednou Ti za něj moc děkuju!!!) a fungovalo mi to.
Byl jsem velmi překvapen, protože většina navigací s BT HF (v této cenové kategorii), přenos tel. seznamu nepodporuje vůbec.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: GoClever 5066 - DEJVID III.

Příspěvekod Tomáš Kubec v 27 lis 2009 13:37

Je zapnuté BT nějak navigací indikováno?

Edit: tak po řadě erorů se to nějak chytlo a jede to.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Další

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků