Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GoClever 4390T vs. GoClever 4335

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: GoClever 4390T vs. GoClever 4335

Příspěvekod laro v 24 lis 2009 19:43

Adame, díky za navigaci, vypadá dobře a už je "nabitá správným softem". Ještě jsem s ní nejel, ale na stole pracuje spolehlivě. Ahoj Roman ;)
Mio C520, iGO8.3.4.102680 ,skin gj_6.16_tsif na MFD , na SD Primo 2, skin fmilan@amater v2.0.4
PRESTIGIO Geovision 7777 Primo android 2
Uživatelský avatar
laro
 
Příspěvky: 221
Registrován: 18 črc 2008 18:11
Bydliště: Jablonec nad Nisou - Kokonín

Re: GoClever 4390T vs. GoClever 4335

Příspěvekod vovi v 24 lis 2009 19:59

maiwi píše:
Ivo K píše:
maiwi píše:.......A co se týče aktivního držáku tak moc v tom alespoň pro mě výhodu nevidím obejdu se i bez něj.


Základní výhoda "aktivního" držáku(tedy, držák přes který se zařízení napájí) je v tom, že napájecí konektor je masivnější a zařízení se od napájení odpojuje jednoduše, současně s vyjímáním navigace z držáku.
Pokud zařízení takový držák nemá, musíš odpojovat malý konektor napájení zvlášť a při vkládání zase připojovat. Toto je dost otravné, když máš několik zastávek při jízdě a navigaci stále bereš z držáku a vracíš ji zpět.


Jasně, ale není to pro mě zase až taková důležitá věc.Své opodstatnění to má to jo,ale radší dám přednost většímu display atd. za cenu DEJVIDA III, než vzít navigaci s parametry DEJVID III a navíc s aktivním držákem, ale cenou mnohem vyšší.

Ono to máš jako s baťohem - za mlada jsem chodil s usárnou a byl jsem na to hrdej. Ale pak jsem jednou jel na tři týdny na hory do Rumunska a aby se vešlo žrádlo, musel jsem si půjčit horolezeckej batoh (už tehdy kolem roku 80 byl docela moderní a na zádech seděl jak přibitej). A jen jsem se divil jak jsem mohl deset let chodit s kulatou popelnicí na zádech. A s batohem, který mám teď, už zase nedokážu pochopit, jak jsem mohl tehdy v tom Rumunsku nosit 30 kilo v takové popelnici.
My jsme prostě zmlsaní držákem pro MIO Cx20 - a to byl snad poslední držák, kterému se může říkat aktivní - prostě šochtli zacvaknu do držáku; veškeré kabely už jsou k němu připojené a neničím si žádné konektory neustálým zastrkáváním.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: GoClever 4390T vs. GoClever 4335

Příspěvekod sinco v 05 pro 2009 11:47

Zdravim priznivce autonavigaci. Jezdim obcas a tak by mi mohl stacit GoClever 4335. Jen jsem zde nenasel nejake info, zkusenosti od uzivatulu. Kdyz tam budu chtit provozovat moje oblibene IGO8, musim GoClever nejak odblokovat?. Zatim mam pda a v nem IGO8. Pda ma op. pamet 64MB. Po spusteni systemu zbyde tak 30MB coz vcelku staci. Jak je to u WIN CE5. Kolik je ram k dispozici. Jak IGO8 prekresluje, zobrazuje mapu na LCD. Neskube se to ?
U meho pda s WM 2003SE, kdyz jsem ho zapnul po dlouhe dobe, byl fuc system. Musel se natahnout system. Pak jsem spustil obnovu dat. Dale nastavit datum a cas. Az po tom vsem jsem mohl spustit navigaci. Ale jak je to u pna navigace. Kdyz ji necham lezet mesic v supliku. Naskoci hned? Musim neco nastavovat. Jak to je. Dekuji
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno

Re: GoClever 4390T vs. GoClever 4335

Příspěvekod deusexx v 05 pro 2009 14:14

Pokud jezdíš občas,tak ti určitě bude tato navigace stačit.S tím,že ti bude ležet třeba měsíc v šuplíku se taky nemusíš zatěžovat.Já mám jak PDA,tak navigaci a raději jezdím s mojí 720kou:)Ta leží 14 dní v kuchyni,pokud s ní nelaboruju,tak sednu do auta,zapojím kabel na 12V,dám krátkej stisk(probuzení) a pokud se to čistě náhodou nerestartuje,tak během pár vteřin jsou najitý družice a vyrážím.GoClever 4335 je dobrá volba.Paměťově na iGO8 i se všema "vychytávkama" stačí,jede v pohodě.Kukni na první stránku tady té diskuze.Je tam odkaz,kde se toho řeší trochu víc.
Teď jsem se díval na stránky Addama a u Dejvidů(GoClever) má odkaz na tuto stránku
Kód: Vybrat vše
http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=58&t=835

kde je spouštěč na různý věci a mimo jiné se z něj dá spustit aji igo8.Tak se tam taky kukni.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Předchozí

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků