Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod vovi v 09 dub 2009 09:56

Bohužel nemám čím. Ze žádného zařízení, které mám, nevede výstup, který by se do toho dal zapojit. A navíc v návodu je u toho v popisu podotknuto "Optional" (volitelný); a pokud to funguje stejně, jako čidlo pro automatickou regulaci podsvícení, kde je stejná poznámka, pak to nefunguje ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod sstopar v 09 dub 2009 12:48

Idealni by bylo to vyuzití bezdrátové zpetne kamery ... Jak psal Adam (myslim toho osliveho z Policky ;) ). Hlavne do divcich saten :lol:
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod addam v 09 dub 2009 14:36

Jak již ošklivý :lol: Addam psal - tento model možná bude v prodeji i včetně bezdrátové couvací kamery za cenu vyšší o cca 1000 Kč.
Bohužel to zatím vypadá, že tuto bezdrátovou kameru nebude možno zakoupit samostatně (dodatečně) :?
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod sstopar v 09 dub 2009 14:47

mysleno bezdratove jako na BT ?
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod addam v 09 dub 2009 15:22

to bohužel nevím ... ale předpokládám, že to bude wifi
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod jajo v 13 dub 2009 08:18

@vovi velmi pekne dakujem ;)
(1)MIO C 520 FT+ , TMC
(2)MIO C 520 FT+ , TMC
(3)HTC TyTN II Kaiser
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
jajo
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 552
Registrován: 02 črc 2008 20:09

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod tonislav v 15 dub 2009 11:16

Mohl by jsi prosim podrobneji popsat pouziti FM transmitteru ... Mam totiz zakoupeny samosttny Fm transmitter(no name),ale jeho pouziti v aute jsem vydrzel jen jednu cestu na chatu ... Kdyby totiz opavdu korektne fungoval,usetrilo by mi to problem jak "ozvucit" ty nase kouzelne krabicky...
A jeste jedna otazka co se tyce pametovych karet: Zkousel karty o vetsi kapacite?Nebo Adam precte pouze 4 G kartu max.?
Huawei mediapad 8G - iGO Primo 2.0.1 9.6.7.281004 Explay Infinity II (07 Feb 2013) / diMkaWA aP114 for Android
DEJVID 6 - iGO PRIMO 9.6.2. 209584("BALÍK" IGO PRIMO 2 od mistra Tomsofta) / Dimka - TomSoft 1.3.8(a)
tonislav
 
Příspěvky: 11
Registrován: 07 led 2009 17:05

Re: ADAM - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod vovi v 15 dub 2009 11:56

Zkoušel jsem SDHC kartu 8 GB - ADAM ji nevidí. Podle specifikace umí číst pouze karty SD (ne tedy SDHC), ty jsou běžně k sehnání do 2GB (ty jsem testoval a chodí OK), karty od 4GB výše už se dnes dělají hlavně SDHC - i když výjimky se ještě najdou: Adam psal, že na Entershopu nějaké 4GB SD mají, a že to odzkouší. Já žádnou takovou kartu nemám.

FM Transmitter je třeba zapnout v hlavním menu ADAMa ještě před startem vlastní navigační aplikace. Pak je veškerý zvukový výstup přesměrován na FM vysílač (frekvenci si můžu libovolně zvolit v FM rozsahu) a vestavěný reproduktor je odpojen. Já to zkusil s ADAMem na čelním skle, anténu mám na zadní části střechy (Renault Mégane Grandtour) a s příjmem problém celkem nebyl. V Praze je nicméně v FM rozsahu dost "našlapáno", takže se občas mezi domy objevuje fading a rušení jinými signály. Navíc (už jsem to psal přímo v ADAM vlákně) jsem nepřišel na to, jestli ADAM vůbec zvládá vícekanálový zvuk (zdá se mi, že ne), takže povely sice slyším z rádia, ale pokud se překrývají, tak slyším stejně jen ten, který se ozval jako poslední a tím umlčel ty už znějící. A vestavěný přehrávač bohužel neumí hrát na pozadí, takže není možné současně poslouchat MP3 a nechat se navigovat. A používat transmitter k přehrávání MP3 z navigace, která neběží, mi přijde jako zbytečný luxus - to už je jednodušší, kvalitnější i pohodlnější pustit si navigaci mluvící přímo ze šochtle a na rádiu můžu poslouchat, co chci. Než do transmitteru bych doporučil investovat spíš rádia s USB vstupem nebo SD slotem.

Pro mě osobně je FM Transmitter funkce naprosto bez užitku - jediné rozumné uplatnění bych snad viděl v možnosti mít v uchu "špunt" s FM přijímačem, aby navigování nerušilo spolujezdce ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Předchozí

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků