Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod vovi v 05 dub 2009 19:30

Radku, na těchhle strojích ten vestavěnej MP3 přehravač opravdu neumí hrát na pozadí ani minimalizovanej. Našel jsem si to i v jinejch recenzích :(
Takže jedině externí přehrávač - ale to by neměl být problém přes ten SHELL, co poslal Adam.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod tomasii v 06 dub 2009 14:40

Ještě k tomu BT. Píšeš, že ti BT na SE K800i běží bezproblémově. Kontroluješ to na telefonu za jízdy? Na Miu není vidět, že se spojení přeruší, je to vidět jen na telefonu.

Zkušenosti se SE + BT jsou rozporuplné. Ti co používají spojení Mia přes BT se SE trvale, tak často píší, že se spojení přerušuje nepravidelně po desítkách minut na různých typech mobilů SE a přitom na Nokiích a starých Siemensech vše jede OK.

Jel jsi se spojením přes BT dlouhodoběji a nevypadlo to?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod deusexx v 06 dub 2009 16:15

Řeknu to asi tak.Na krabičce to vidět Tome není.Na telefonu vidím po spojení sluchátka.Ale při jízdě jsem to opravdu nekontroloval.Ale můžu to otestovat.Spíše jsem psal o tom,že není problém při navázání spojení.Jednou jsem telefon nebo spíš vlastně GPS vyhledal telefonem,spárovalo se to a i po vypnutí a zapnutí už nemusím nic párovat a vyhledávat.Ta GPS si ten telefon pamatuje.A jenom spojí.To mě třeba vadí u 720,kdy pokud obojí vypnu nebo dám tvrdý reset,tak to musím opět spárovat.Pokud nedodržím postup o kterém byla řeč v jiném vlákně.Pak možná taky záleží na nastavení BT na telefonu.Pokud se to z nějakého důvodu odpojí a budu mít nastaveno:Povolit připojení-Vždy povolit,tak nevidím problém.Pokud tam ale bude Vždy se dotazovat....tak pokud to budu mít u pasu v pouzdře,tak se to asi opravdu nespojí,jenom pokud to odkliknu.(myšleno při přerušení a novém navazování spojení).
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod vovi v 06 dub 2009 17:03

U ADAMa je ve spodním řádku v BT menu velkým písmem napsáno "připojeno" nebo "odpojeno". Jinak se stav pozná jen podle toho, že některá tlačítka prostě "nereagují" (teď nemluvím o iGo8, ale o zabudovaném Win menu).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod deusexx v 06 dub 2009 19:18

To vovi U ALICE to ukáže název zařízení,pokud je připojeno.Ale já se spíš bavil o tom,když jedeš a máš zapnutý navigační softík.Třeba iGO8.Tam to prostě nezjistíš.O to asi šlo.Nepředpokládám,že někdo bude mít zapnutou GPS a bude sledovat místo navádění,jestli má připojený BT.Teď testuju to připojování a odpojování.Ne v autě :) Doma u compu.Mám to spárovaný asi 10 minut a nic se neděje.Bez problémů to jede.Tak to nechám a uvidím jestli to zahapruje(rozumějte spadne) nebo ne.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod deusexx v 06 dub 2009 21:00

Tak jsem pokračoval v testování BT a udržení spojení.Začal jsem asi ve 20:00.Prozváněl jsem si telefon a vše fungovalo.Telefon jsem měl neustále před sebou abych viděl,když se nedej bůh odpojí :o Po skoro 2 hodinách se tak nestalo.Už mě bliká slabá baterka na ALICI,ale spojení se zatím drží.Takže pokud to budete brát jako test,i když to nebylo v autě a za jízdy,tak SE K800i testem spojení prošel.Test klidně zopakuji zítra odpoledne.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod deusexx v 07 dub 2009 19:49

Takže můžeme pokračovat.Dnes nebylo toho času, ale trochu jsem si pohrál se souborem sys.txt. Vymazal jsem nepotřebné věci(třeba TMC),který u Alice není a doplnil jsem reserve_memory=2097152.(Což jsem našel na internetu).A výsledek je uspokojivý.iGO8 chodí bez "kousání".Testováno na simulaci a verzi 8.3.2.64873.Pak jsem zkoušel dobu nabíjení.Protože nemám klasickou šňůru na 220V,tak to bylo přes USB z PC.Trvalo to přesně 1:59h.Chystám se vyzkoušet, kolik vydrží baterka pouze při zapnuté ALICI(čas) a pak za jízdy se zapnutým BT a spárovaným telefonem.(Pravděpodobně v pátek,pojedu delší trasu).Chtěl jsem také otestovat jak dlouho vydrží FMTX,ale ten nejede,pokud není ALICE připojena na 12V v autě.Takže to nemá smysl :) Toď ze dneška vše.Pokračování příště.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod tomasii v 08 dub 2009 10:01

Dík za test BT. Zdá se, že s Tvým telefonem spolehlivě drží. Běžně SE s C520 odpadávají po minutách až desítkách minut podle verze iGO8.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod vovi v 08 dub 2009 10:02

ADAM je na tom se SonyEricssonem stejně - už jsem to ve vlákně taky psal.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: ALICE - navigace ve formě "stavebnice"

Příspěvekod deusexx v 08 dub 2009 12:06

Vojto,jsu rád,že to mám potvrzený aji z jiné strany.Asi ten BT softík bude lepší jak na těch naších 520 a 720.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků