Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GoClever 3540 jiné menu

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

GoClever 3540 jiné menu

Příspěvekod lapal v 21 črc 2012 22:09

Ahoj všem, mám dotaz na navigaci GoClever 3540.
Když ji spustím, naběhne klasické menu této navigace. Na SD kartě mám ještě menu Mio Spirit s nabídkou ještě jiných navig. prográmků. Nastavené je to tak, že to menu Spirit spustím až při stisknutí tlačítka "Navigace" v tom původním menu GoClever. Zajímalo by mě, jak to změnit tak, aby se místo tohoto orig. menu při zapnutí navigace rovnou spustilo to Mio Spirit. Jde to nějak?
Kde se vlastně to origoš menu nachází? Cesta k němu? Nevím ani, jak se dostat na vnitřní disk, kde je nainstalované to rig. menu. Kde je zanesené, co se má spustit jako první při zapnutí? Ví někdo???
Díky L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25

Re: GoClever 3540 jiné menu

Příspěvekod SvoDa v 22 črc 2012 08:18

Myslím, že by to vyřešil tzv. spouštěč viz např. viewtopic.php?p=46230#p46230 .

Koukal jsi se i sem ? pak bys možná i odpověď našel viewtopic.php?p=59453#p59453 nebo viewtopic.php?p=59163#p59163
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GoClever 3540 jiné menu

Příspěvekod lapal v 24 črc 2012 21:55

Díky za reakci, tyto příspěvky znám, ale radí jen to, co už tam mám. Myslel jsem, že bych se při zapnutí úplně vyhnul tomu menu od GoClever a rovnou by nejalo to jiné, ale jak jsem zjistil, to tak nejde. Pouze nechat najet to origoš menu a pak kliknout na tlačítko "Navigace" a tím spustit např. toho "spouštěče".
No nic, budu to dělat jako dosud. L.
lapal
 
Příspěvky: 84
Registrován: 12 pro 2011 13:25


Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron