Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Go clever 5055

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Go clever 5055

Příspěvekod otapentagon v 30 pro 2011 17:27

Všechny vás tady zdravím.
Mám velký problém s navigačkou 5055. Prolezl jsem kde co.
Nekomunikuje mi s PC - nic se nenachází a to ani disk.Jen nabíjí z USB :-(
Pak jsem dal jiné mapy na SD a potvora nechce makat. Jen jede základ z paměti navigačky. (Mapa polska a řeč polština-angličtina). Když chci nahrát jiné mapy z Menu, tak je vůbec nevidí,
Našel jsem fígl, jak se dostat do WinCe - jen založením složky "explorer.exe". To chvilku makalo. Spustil jsem navigaci jak se to dalo, ale z ničeho nic opět přestalo vše makat. Jakoby nechtěla navigace číst z SD. Zkusil jsem jinou a ejhle - stejný problém. Co s tím? Jak se mohu - jakým fíglem jinak dostat do interního WinCe - když přestalo makat to přes ten adresář? Zdá se, jakoby byla funkce SD vypnuta uvnitř. Máte někdo zkušenosti jak na to? A zdá se, že mi nečte SD karty. Jak jsem se pohrabal v tom systemu , asi jsem to vypl. Tak teď nevím jak se dostat do eplroreru abych otevřel interní WinCE
otapentagon
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2011 11:37

Re: Go clever 5055

Příspěvekod otapentagon v 31 pro 2011 09:00

Takže jsem se do toho pustil svépomocí.
Stáhl jsem z netu Update 5055 a mainstaloval.
Kdo neví jak na to :
Kartu jsem naformátoval. Někde jsem četl, že musí být jen na FAT, ale v pohodě to šlape na FAT32.
Update5055
Kód: Vybrat vše
http://www.uloz.to/12120918/5055update-zip

Celý jsem to rozbalil na kartu.
Potom jsem podržel tlačítko na vypínání a současně stiskl reset. Stále se musí tlačítko na vyp držet po celou dobu a nepouštět.
Pak šup - dělal se update.
Najednou SD funguje bez problémů a současně funguje i kouzlo jak se dostat na do Win navigace se složkou explorer.exe.
Tady bych měl prosbu ke všem.
Tento upgrade v sobě nemá češtinu.
Navigační soft mám, tam čeština je, ale ve Win a základním programu čeština není, nejde taky pak nastavit národní prostřední.
Mohu poprosit - nemá někdo odkaz na český update ?
Co jsem našel jinde mi nejde spustit. Chyběji tam všechny soubory BIN, potřebné k tomu.
Většinou je to všude jen jakási kopie vnitřní paměti.
otapentagon
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2011 11:37

Re: Go clever 5055

Příspěvekod otapentagon v 01 led 2012 08:32

Stále mi ale nepracuje USB.
Vyzkoušel jsem i firmware :
Kód: Vybrat vše
http://www.uloz.to/12135598/5055-200909-10-11-12update-zip

Ten se mi ovšem zasekl při nahrávání v posledním kousku, kdy mělo dojít k restartu.
Stále sháním firmware tedy s českou lokalizací .
Jestli nějkdo ví, prosím o odkaz. Moc díky.
Dal jsem si do navigace Spouštěč.
Po menších úpravách rozchodil a z obyčejné navigace je hned chytřejší mašinka.
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
otapentagon
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2011 11:37

Re: Go clever 5055

Příspěvekod otapentagon v 03 led 2012 08:37

Kdysi jsem psal dotaz na servis Goclever. Konečně, po asi 14ti dnech mi odpověděli. Jak jinak, než jsem předpokládal.
Pošlete nám to do servisu, je to vážné a my Vám to za peníze uděláme. :-)

Pánové a dámy, nikdy jsem toto nedělal a jak je vidno, dal jsem si to dokupy sám. Díky Vašim odkazům a článkům. Stejně tak i díky forum v cizině. Dalo mi to jen chvilku hledání a je to.
I když ne uplně.

Stále sháním !! Nemáte někdo českou lokalizaci pro Win CE 5.0 ?
Angličtina mi nevadí, ale přeci jen. Proncip :-).
otapentagon
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2011 11:37


Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků