Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Go Clever 5066 fmbt - zaseknutí iGO8

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Go Clever 5066 fmbt - zaseknutí iGO8

Příspěvekod bawis v 16 bře 2011 13:45

Zdravím,
protože jsem nenašel žádný podobný dotaz, tak zakládám nové téma. Taxe snad nebude někdo zlobit :)

A nyní problém:
Mám Go Clever 5066 fmbt/tmc hd800*480 s iGO 8.3.4.102680 .

1) nejdříve jsem měl problém s rozlišením. Ať jsem dělal co jsem dělal, tak místo správného 800x480 jsem měl 480x272, které ale bylo roztažené a víc než 1 cm zasahovalo do pravého dolního rohu. V data.zip, UI_IGO8_DA, branding.zip jsem měl samozřejmě potřebné soubory. Zajímavé bylo, že když se mi podařilo (sám nevím jak) spustit iGO tak, že se chovalo jako po nainstalování (chtělo po mě nastavení - výběr jazyka atd...), tak to se spoustělo ve správném rozlišení 800x480. Problém byl, že když jsem iGO ukončil, tak při znovuspuštění jsem zase měl roztáhlé přes okraje 480x272.
Kamarád, co mi pomahal to vyřešil tak, že stáhl někde nějaký upravený SYS.TXT a už to nabíhalo tak jak má ve správném rozlišení. Předtím jsem měl ten systémový soubor ale pojmenovaný SYS_QVGA.TXT. Divné ale je, že při "prvotním" spuštění to i s tím názvem SYS_QVGA.TXT fungovalo, a teď, když ten stáhnutý SYS.TXT přejmenuju na SYS_QVGA.TXT, tak to zase jede se špatným rozlišením.

2) Rozlišení jsem sice dokázal zkrotit, ale objevil se další problém - iGO nejde ukončit korektně, prostě zatuhne, někdy nestačí vypnout zařízení, ale musím ho resetnout.

Protože iGO mi normálně funguvalo (například, když se nám podařilo ho rozjet s 480x272 ale né roztáhnuté, ale v HD bylo jen na čtvrtce obrazovky, normálně fungovalo a korektně se ukončovalo. Teď s jiným souborem má prostě nějaký psychický problém s ukončením a vůbec nevím, kde hledat chybu. :roll:

Díky moc za rady.
bawis
 
Příspěvky: 1
Registrován: 16 bře 2011 10:22

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků