Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Příspěvekod vu5936 v 11 led 2011 14:54

Ahoj. Po instalaci Prima na Dejvida 6 se mi na hlavní obrazovce vedle ikony TMC a zkumavky extra settings objevily i dvě nefunkční ikony Bluetooth a mobilního telefonu. Zároveň mi přibily i jejich dvě dlaždice do menu Other. SYS.TXT používám stejný jako na svém HTC a číňanovi (pouze jsem upravil příslušné porty a rozlišení), ale v těchto zařízeních jsem tyto ikony nikdy neměl. V sys.txt Nepoužívám žádné volání bluetooth ani jiných externích programů, sekci [device] mám prázdnou, bluetooth je vypnuto. Dělá to i v holém data.zip bez jakéhokoliv skinu. Můžete mi prosím poradit, co způsobuje že se tam objevují a jak se jich zbavím? Děkuji.
vu5936
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18 črc 2010 19:01

Re: Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Příspěvekod amatér v 11 led 2011 15:29

V souboru variable_def.ui (v ...\ui_igo9\common\ui) jsou pod zápisem <userlist bottomMenu id="str" bmp="str" dtooltip="str" enabledmodel="str" visible="bool"> , mimo jiné dva řádky začínající <row ...:
Kód: Vybrat vše
   <row    id="phone"          bmp=(%lua.showHangup && (%other.phone.status == lua.EPhoneStates.ePHONE_STATE_OUTGOINGCALL || %other.phone.status == lua.EPhoneStates.ePHONE_STATE_ONGOINGCALL) ? "ico_Hangup_mid.bmp#3" : "ico_Dialer_mid.bmp#3") visible=(%lua.showDialer && %other.phone.available)>
    <row    id="bluetooth"      bmp="ico_Bluetooth_mid.bmp#3"       visible=(%lua.showBluetooth && %other.bluetooth.available)>

před každý stačí přidat středník.
To je pro náhled základní nabídky vedle extraseting.

Pro odstranění těchto ikon z nabídky Více (More = modré plus) zastředníkujte ve stejném souboru řádky pod <userlist lm_MoreMenu text="str" iconspr="str" id="str" visible="bool">

Kód: Vybrat vše
    <row    text=(%lua.showHangup && (%other.phone.status == lua.EPhoneStates.ePHONE_STATE_OUTGOINGCALL || %other.phone.status == lua.EPhoneStates.ePHONE_STATE_ONGOINGCALL) ? "End Phone Call" : "Phone") iconspr=(%lua.showHangup && (%other.phone.status == lua.EPhoneStates.ePHONE_STATE_OUTGOINGCALL || %other.phone.status == lua.EPhoneStates.ePHONE_STATE_ONGOINGCALL) ? "ico_Hangup_big.bmp#3" : "ico_Dialer_big.bmp#3") id="phone" visible=(%lua.showDialer && %other.phone.available)>
    <row    text="Bluetooth"              iconspr="ico_Bluetooth_big.bmp#3"           id="bluetooth" visible=(%lua.showBluetooth && %other.bluetooth.available)>
Naposledy upravil amatér dne 11 led 2011 18:46, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Příspěvekod kaprak v 11 led 2011 16:05

Zdravím,
také bych se připojil k dotazu. Lze vymazat tyto ikony i v menu?
kaprak
 
Příspěvky: 77
Registrován: 21 čer 2010 09:33
Bydliště: Krušovice

Re: Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Příspěvekod fmilan v 11 led 2011 16:09

Já bych k tomu dodal dvě věci:
1. Proč zakládáš nové vlákno a nepoužiješ funkce pokročilého hledání? Stačilo zadat "tlačítko BT" nebo podobný výraz a dovedlo by tě to kam potřebuješ - už se to tu řešilo a ne jednou.
2. Než se začneš ptát jak "zfunkčnit" BT z Prima na D6, tak se podívej sem. Je to obdobné i s normálním data.zip.

@ karpak: jaké menu myslíš ?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Příspěvekod kaprak v 11 led 2011 16:57

už je to vpořádku, pohrabal jsem se ve variable_def.ui a pro mne nepotřebná tlačítka jsem zastředníkoval.
kaprak
 
Příspěvky: 77
Registrován: 21 čer 2010 09:33
Bydliště: Krušovice

Re: Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Příspěvekod vu5936 v 11 led 2011 19:07

Díky moc za navedení !! Večer se do toho ponořím.

@fmilan
promiň za duplikát tématu, ale příhodnější místo pro otázky k D6 si myslím neexistuje. Píšu to sem i proto, že titulní stránka tohoto fóra říká "Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055... ". Spíše si myslím, že to tu pomůže více lidem a nezapadne to v informačně nabitém, ale přece jenom jinak tematicky určeném vlákně :lol:
Funkci hledat jsem tu střídavě úspěšně používal až do 3 do rána. Ale skutečně jenom v tomto GC fóru, ne ve skinech, kde jsem logicky předpokládat kvanta, pro mne irelevantních, volání externích utilit z buttonů dodaných skiny.
vu5936
 
Příspěvky: 417
Registrován: 18 črc 2010 19:01

Re: Bluetooth ikona v Primu na Dejvidovi 6

Příspěvekod fmilan v 11 led 2011 19:19

OK ;) :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko


Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků