Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

JAK NA TO ? DIKY

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod addam v 07 led 2011 09:49

Vovi, já jsem mu asi před hodinou psal poměrně obsáhlou odpověď na jeho SZ, takže myslím že už mu to bude jasné ;-)
Mimochodem, moc se mi líbí Tebou použité slovíčko "pokusničení" - jen jsi se trošku překlepl - správně jsi měl napsat "pokusNičení" :lol:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod AMBRI v 07 led 2011 09:54

ja vim ze ji trapim :D To rozliseni uz mi docvaklo taky :D Ted jen najit tu spravnou verzi.. Ztravil jsem dost casu procitanim o go cleveru tady u vas. na foru. je tady toho mraky . Ale vybrat to spravne... Staci ze jsem se pokousel nahrat spoustec kterej u teto navi je uplne zbytecny.. Pac je tam dany od vyroby. Pres vyber pathe.. Amater mejte slitovani :D Metoda pokus omyl je take metoda :D
AMBRI

EX NAVI:

GARMUN FUJTAJBL/JAK PRO PANENKY ZDARMA OD AAA/
MIO 720C /SKVELA NAVI ALE ROZBIL JSEM JI :(/

AKTUALNI GOCLEVER 5066 FMBT/TMC Unlock+igo8/ Skvele vybavena navigace s prd vydrzi
Mio N179 zatim jen unlock.
Uživatelský avatar
AMBRI
 
Příspěvky: 29
Registrován: 06 led 2011 12:39
Bydliště: Chomutov/evropa

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod vovi v 07 led 2011 10:04

To nebyl přelkep, Adame - tohle slovíčko používám rád a inspirovaly mě k tomu dva (fiktivní) díly pamětí Antonína Novotného: "Jak jsem vlastenčil" a "Jak jsem státničil" :lol: :lol: :lol:

A hlavu vzhůru, Ambri! Všichni jsme začínali (většina tak před třemi-čtyřmi roky) a každý z nás má za sebou nejakou tu botu případně zničenou navigaci :oops: ; s trochou systematičnosti se ale dá zvládnout cokoliv. Jestli můžu doporučit: sestav si nejdřív celou instalaci (doporučuju s minimem map - basemap a CzechRep + CZ POI; pro začátek třeba i bez terénu DEM) na SD kartu, navol si v menu Dejvida cestu pro její spouštění a zkus ji spustit. Pokud to poběží, je dobře a laď na kartě dál (úpravy SYS.TXT, další mapy, POI, baráčky, DEM)... A až to bude šlapat, celou kartu si zazálohuj a pouhým zpětným nakopírování pak dostaneš vždy funkční SW. A můžeš začít dělat pokusy s jiným SW...

Budeš-li si hrát s Primo, pak měj na paměti, že je velmi háklivé na směšování úprav různých typů. Vyvaruj se hlavně bezhlavého zkoušení různých skinů a jejich kombinací.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod AMBRI v 07 led 2011 10:28

tak jsem zkusil opet IGO8 VS 2008 a za smi to hlasi ze proste databased not found.. uz nevim co s tim :( :(
AMBRI

EX NAVI:

GARMUN FUJTAJBL/JAK PRO PANENKY ZDARMA OD AAA/
MIO 720C /SKVELA NAVI ALE ROZBIL JSEM JI :(/

AKTUALNI GOCLEVER 5066 FMBT/TMC Unlock+igo8/ Skvele vybavena navigace s prd vydrzi
Mio N179 zatim jen unlock.
Uživatelský avatar
AMBRI
 
Příspěvky: 29
Registrován: 06 led 2011 12:39
Bydliště: Chomutov/evropa

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod AMBRI v 07 led 2011 10:30

a u toho igo jsem asi prisel na problem :

[project]
name="igo8_pda"

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1


pac to je vs pro pda a ja potrebuju pna??Zalohu jsem si samozrejmne udelal
AMBRI

EX NAVI:

GARMUN FUJTAJBL/JAK PRO PANENKY ZDARMA OD AAA/
MIO 720C /SKVELA NAVI ALE ROZBIL JSEM JI :(/

AKTUALNI GOCLEVER 5066 FMBT/TMC Unlock+igo8/ Skvele vybavena navigace s prd vydrzi
Mio N179 zatim jen unlock.
Uživatelský avatar
AMBRI
 
Příspěvky: 29
Registrován: 06 led 2011 12:39
Bydliště: Chomutov/evropa

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod AMBRI v 07 led 2011 11:30

takze posledni dotaz ja to uz vzdavam
Naistaloval jsem na svou go clever 5066 fmbt/tmc hd800*480 IGO PRIMO CZ DAL JSEM SPUSTIT PRES IGO.EXE
A HODILO MI TO JEN TUTO CHYBU :



warning the applicaton failed to start last time. Do you want to reset to factory defaults and lose all your pois, track and setings?

yes or no.
At dam reset do tovarniho nastaveni nebo ne nejde to spustit. Co mam prepsat a kde aby to slapalo ?Dekuji vsem za ochotu :)

komplet info to tom co mam :

Technická data:

- Rozměry zařízení: 85 x 135 x 13 mm
- Rozměry displeje: 5" (uhlopříčka 12,7 cm)
- Rozlišení displeje: 480 x 272
- Dotykový displej: ano
- RDS TMC: ano integrované
- Počet barev displeje: true color
- Flash ROM/Flash RAM: 64MB/64MB
- Způsob navigace: symboly a hlasem
- Procesor: Mediatek 3351 / 468 MHz
- GPS přijímač: Mediatek MT 3328
- Provoz na akumulátor: ano
- Bluetooth: Handsfree + DUN Internet
- Slot na paměťové karty: micro SD až 8 GB
- Voděodolné: Ne

- Předinstalovány mapy celé Evropy
- Vyhledávání v bodech zájmu (POI) jako na Googlu
- Kompatibilita s POI PLAZA
AMBRI

EX NAVI:

GARMUN FUJTAJBL/JAK PRO PANENKY ZDARMA OD AAA/
MIO 720C /SKVELA NAVI ALE ROZBIL JSEM JI :(/

AKTUALNI GOCLEVER 5066 FMBT/TMC Unlock+igo8/ Skvele vybavena navigace s prd vydrzi
Mio N179 zatim jen unlock.
Uživatelský avatar
AMBRI
 
Příspěvky: 29
Registrován: 06 led 2011 12:39
Bydliště: Chomutov/evropa

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod addam v 07 led 2011 11:48

To to tedy vzdáváš dost brzy :lol:
Je pravda že žádný učený z nebe nespadl, ale také je pravda to, že bez práce nejsou koláče ;)

Na dálku bych řekl, že Tvůj současný problém bude spočívat v tom, že u navigace DEJVID 6 se paměťová karta v systému jmenuje "SDMMC" a ne "SDCARD".
Takže buďto si to oprav v SYS.TXT a nebo radši pro začátek soubor SYS.TXT zcela vymaž a poté zkus znovu spustit program iGO.

A vzhledem k tomu že netušíme jakou verzi a konfiguraci programu iGO sis vlastně někde stáhnul, tak pro jistotu také vymaž celou složku SAVE.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod vovi v 07 led 2011 11:50

A Ambri, jak je to teda s tím rozlišením? To je zásadní údaj... A v tom tvém přehledu píšeš jednou 800×480, jednou 480×272.

Adame: to všechny Dejvidy měly označení GC 5066 FMBT? Nebo to je opravdu jen Dejvid 6?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod addam v 07 led 2011 11:56

AMBRI píše:Naistaloval jsem na svou go clever 5066 fmbt/tmc hd800*480 IGO PRIMO CZ DAL JSEM SPUSTIT PRES IGO.EXE...

AMBRI píše:Technická data:
- Rozměry displeje: 5" (uhlopříčka 12,7 cm)
- Rozlišení displeje: 480 x 272
- Dotykový displej: ano


A mimochodem, Tvoje údaje si protiřečí - ve stejném příspěvku jsi napsal že máš dvě různá rozlišení displeje. Takže by bylo fakt dobré, kdybys věděl jaké rozlišení má Tvoje navigace ve skutečnosti - je to 480x272 pix., nebo 800x480 pix (HD) ???
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: JAK NA TO ? DIKY

Příspěvekod Ivo K v 07 led 2011 11:57

Addam ti odpověděl velice věcně a správně.

Já jen přidám vysvětlení té hlášky.
Tato hláška není nic neobvykého. Může se zobrazit i u funkční instalace Prima, když si do Prima něco doplníš nebo přestavíš nebo do Prima uložíš(POI bod, trasu apod.) a 2x po sobě se Primo správně nespustí.
Jak jistě víš hláška znamená, že pokud odpovíš Yes, tak se z Prima odstraní tvé uživatelské nastavení a nastaví se vše do defaultu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků