Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

goclever 3450 video

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

goclever 3450 video

Příspěvekod králík v 20 říj 2010 15:18

cau vsichni co maji tuhle navigaci prosim zkousel nekdo prehrávat videa ? pisnicky me idou typu wav a vsechny obrazky jsem zatim otevrel ale nevím jake formáty videa goclever 3540 přehrává. :cry:
králík
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 říj 2010 14:29

Re: goclever 3450 video

Příspěvekod simaja v 21 říj 2010 08:02

Tak jeste jednou.... mimo SZ


VIDEO lze u teto navigace prehravat. Prozatim jsem dokazal spustit videa typu WMV ... nicmene se to seka.
Sehnal jsem si FW, tak to zkusim poladit.. pripadne pokud neco vymyslim, poslu postup, odkaz.
simaja
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 led 2009 16:48

Re: goclever 3450 video

Příspěvekod addam v 21 říj 2010 13:50

Netuším jaké formáty přehrává standardní video přehrávač který je obsažený v navigaci z výroby, ale v každém případě si můžeš zkusit v navigaci zprovoznit některý z mnoha video přehrávačů pro WinCE (např. WindowsMediaPlayer, CorePlayer, Nitrogen, Fortuna, apod.).

Ovšem v každém případě je vhodné si jednotlivé filmy překonvertovat na nižší bitrate a rozlišení, aby při přehrávání nedocházelo k trhání, výpadkům zvuku, apod. Navíc tím brutálně snížíš velikost (datový objem) a na paměťovou kartu se Ti pak vejdou třeba desítky filmů....
Koneckonců konverze je vhodná při přehrávání filmů takřka v jakémkoliv přenosném elektronickém zařízení (navigace, mobilní telefon, PDA, apod.). Já si konvertuji filmy i na iPhone a ten má podstatně vyšší výpočetní a grafický výkon, než GPS navigace ;-)

Konvertovacích programů existuje obrovské množství, já nejraději používám program FormatFactory, protože toho umí celkem hodně a navíc je zdarma ;-)
Viz. viewtopic.php?f=56&t=1352&p=50901&hilit=house#p50901
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: goclever 3450 video

Příspěvekod králík v 21 říj 2010 17:11

tak dik moc uz sem na to dosel uz mi funguje vse ten program Format Factory je bezva hodim si format WMV a nastavým si stredni kvalitu zvuku a videa a je to nejlepsi sice to nechapu proc to ma jeste mensi velikost jak to nejnižší ale je to dobre zkousel jsem na origo goclever3540 vsechny formaty v tomto programu a jediny me sel ten WMV a je to v poho doporucuji a dekuju za radu
králík
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 říj 2010 14:29

Re: goclever 3450 video

Příspěvekod králík v 21 říj 2010 17:25

opravuji se nechtene jsem se přehledl u přejmenování když jsem stahoval a přesouval nižší kvalita je menší s atřední je vyžši :-D no co každý se sekne
králík
 
Příspěvky: 5
Registrován: 20 říj 2010 14:29


Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků