Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GOCLEVER 4384 FM

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: GOCLEVER 4384 FM

Příspěvekod Zubr123 v 16 led 2012 11:16

Zkoušel jsem ji v Navigonu 4310 a nějaké číně. V Navigonu chodí, ale občas ze zasekne. V číně se zasekne hned v úvodní obrazovce. Přitom verze Primo 1.2 chodí v obou mašinkách bez problémů. Myslím si, že tato verze má větší nároky na dostupnou velikost RAM.
TomTom One, Navigon 4310 + iGO8, Primo, TomTom, SmartMaps
Zubr123
 
Příspěvky: 105
Registrován: 11 srp 2009 07:59

Re: GOCLEVER 4384 FM

Příspěvekod mclareniak v 02 srp 2013 05:14

Cafte.


Chalani poradte prosim. Dostala sa mi do ruky tato navigacia aj s original kartou, ale tu asi niekto zformatoval lebo je uplne prazdna. Skusal som uz vsetko mozne, ale stale mi napise, ze nav. softwer sa nenasiel. Isiel som podla tohoto navodu. Mozete si precitat aj komunikaciu s jirkom.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Kód: Vybrat vše
http://dtdlplh.kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=1192#p21396

Myslim si ze ak niekto tu kartu zformatoval a neurobil zalohu je to v piiip.

Dik za kazdu radu.

Jasper píše:Citace z pravidel fóra: Odkazy směřující mimo toto fórum vkládejte do "CODE" Porušení pravidel = :arrow:
mclareniak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 srp 2012 08:26

Předchozí

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků