Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod SuperMUF v 25 črc 2010 19:13

Ahoj,

omlouvám se jestli řeším něco co zde ve foru je již vyřešeno ale nenašel jsem to prostě nikde ...

mám NAVON N470 a Dejvida IV, v obou mám IGO Primo ... u NAVONa vše OK, u Dejvida při naprosto stejně nastaveném IGO ( snad jen s vyjímkou nastavení GPS modulu v souboru SYS.TXT )mi to u cesty do např Itálie po ukrutně dlouhém počítání ( tedy v poměru např k IGO2008 ) vyhodí hlášku o nedostatku paměti ... ( no po pravdě NAVON N470 počítá taky ukrutně delouho ale nakonec se dopočítá ) ...

toto je výsek ze SYS.TXT kde je něco o paměti ... ale jak říkám - starší NAVON N470 to zkousne a Dejvid IV vytuhne :

Kód: Vybrat vše
[debug]
skip_eula="1"
show_performance="0"
reserve_memory="2097152"
cache="262144"


díky všem za tip co a jak, a v případě že chci něco co je už dávno vyřešené, nekamenujte mě prosím, prostě jsem to nenašel ... NAVIGACI ZDAR ! ! ! :ugeek:
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod amatér v 25 črc 2010 19:24

Zkus to bez zápisů
show_performance="0"
reserve_memory="2097152"
cache="262144"
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod SuperMUF v 28 črc 2010 20:17

ehm, nepovedlo se, nedostatek paměti stále přetrvává ... :shock:
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod Ivo K v 28 črc 2010 20:26

Dejvidy na nedostatek paměti někdy trpí(špatně s pamětí hospodaří). Podívej se co máš spuštěné za další programy a pokud je při běhu Prima nepotřebuješ, tak je ukonči.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod SuperMUF v 29 črc 2010 04:08

takže výsledek : není čas na hlouposti, na dovolenou jedu dnes v noci.

v okamžiku kdy jedu v default skinu, je to OK. problém s pamětí nastane když použiji Gurjona... ačkoliv se mi líbí moc, na tuto cestu se budu muset smířit s výchozím skinem ... a odladit to s Gurjonem - na to bude čas až po návratu z dovolené ...

děkuji všem za pomoc a potom poreferuji co konkrétně to způsobovalo ( třeba do té doby vyjde nová verze IGO Prima nabo i Gurjonu a "zázračně" problém zmizí sám )
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod SuperMUF v 29 črc 2010 09:46

Ivo K píše:Dejvidy na nedostatek paměti někdy trpí(špatně s pamětí hospodaří). Podívej se co máš spuštěné za další programy a pokud je při běhu Prima nepotřebuješ, tak je ukonči.


šel jsem cestou nejmenšího odporu, zazálohoval a smazal původní Dejvidovskou navigaci a na její místo hodil IGO Primo ... klasika, přejmenovat EXE, do sys.txt zadat porty GPS modulu a toť vše, nic víc jsem nedělal, tedy počet spuštěných aplikací ? origo Launcher a ??? vlastně ani nevím jak to zjistit ... žádný sdružený loader, TotalCMD atd... tam nemám , prostě jen IGO Primo a to ve vestavěné paměti. žádnou microSD kartu, nic takového ... ale samozřejmě jestli by mi to mělo nějak pomoci, naprosto se nebráním ...

díky za radu ...
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod Jerry v 29 črc 2010 14:18

SuperMUF@ Zkus dát Primo přímo na SD kartu (opět bez dalších aplikací jako MobileNavigator). Na mém drobečku GC3535 takto Primo funguje, navíc teď zkouším skin Bidru a zdá se mi, že je podstatně svižnější než s GJmpp_1.1 a navíc je pro rozlišení 480_272 a 320_240 a zejména pro mě slepouše má velmi zřetelné fonty. Jen je trošku problém s langem, ale to se časem spraví..
ffscreen_00003.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod Ivo K v 29 črc 2010 15:25

@SuperMUF - pro zjištění spuštěných programů používám program ResInfo, který ti "řekne" vše potřebné o HW i SW na tvém stroji a navíc umí spuštěné programy i ukončovat.
Najdeš ho např. na webu TomášeII v balíku programů nazývaných "APP".
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/app+sys_uni.html
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Dejvid IV+IGO Primo=nedostatek paměti

Příspěvekod mirek1011 v 19 říj 2010 23:18

Mám taktéž problém s iGO8 a Primo na 5066 - OUT OF MEMORY - ! Zajímavé je, že na verzi s interní pamětí kolem 250MB vše funguje bez problému, rychle a bez záseků. Druhý kus, co mi poslali, má sice interní paměť 2GB, ale něco je jinak kolem RAM - jde pouze Amigo, ostatní vždy zatuhne a pak Out of memory. Programy spouštím z SDkarty. Jelikož jsou použity naprosto shodné programy, včetně verzí, skinů a pod., je patrné, že to výrobce pěkně ošulil. :!: :!: :roll:
Myslím tím hardware ...
Xiaomi Mi Max3, Nextgen 9.35.2.223260 s UX bez skinu
Prestigio GV7777, Primo 2.4 s UX bez skinu
Když budu vědět, rád poradím, když se sám zeptám (byť hloupě), tak mě nemlaťte ...
Uživatelský avatar
mirek1011
 
Příspěvky: 249
Registrován: 11 bře 2009 01:28


Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků