Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS GOCLEVER 3525

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

GPS GOCLEVER 3525

Příspěvekod negro25 v 30 kvě 2010 16:36

Zdravím ,

Mám GPS GoCLEVER 3525 , nevím jak ale podarilo se mi ji smazat mapy atd .. vsechno jsme si na netu dohledal vlozil mapy WIN CE fungoval , jedna se mi o to ze kdyz kliknu na ikonu GPS tak misto aplikace se mi rozjede browser.exe a ke spusteni si ji musim manualne najít , je to zdlouhave , premyslel jsme o prepsani linku nebu upraveni nazvu souboru ale nemuzu to nikde najit po pripojeni gps k notasu se mi nacte interni pamet ale je parzda , potreboval bych se dostat tam kde jsou ulozene soubory stim win CE program actyve.... mi gps nechce najit tudis nemam zadny pristup

prosim poradite mi nekdo uz nevim jak dal zkousel jsme snad vse diky moc
negro25
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 kvě 2010 16:31

Re: GPS GOCLEVER 3525

Příspěvekod fmilan v 30 kvě 2010 18:06

Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: GPS GOCLEVER 3525

Příspěvekod negro25 v 30 kvě 2010 23:38

Zkousel jsem ale nereaguje , jelikoz mam vse v interni pameti ktera se deli n VDISK ten se da sformatovat a ma pres 800mb takze predpokladam ze tady byli i ty mapy jinak jsou tam i jine disky pres cmd se mi podarilo se do toho kouknout ale nejde tam nic nahradit ani delat neni pristup jako pri win xp akorat ze tam to stacilo bootnout a byl pristup tady si opravdu nevim rady mam graficke menu kde jsou velke ikony ke spousteny tech veci vsechno mi jede vse je v poradku takze bych predpokladal ze mi chybi jen ta slozka stema mapa kterou jsme si sehnal .....


**** pomohlo by mi kdyby mi nekdo mohl sdelit jak se jmenuje ta slozka a take exe soubor ke spusteni gps navigace toho softw. myslim si ze kdyby se mi to podarilo prejmenovat a dat tak jak patri jenomze ja ani nevim kdyz na to kliknu na gps jaka je alternativni cesta k tomu souboru co to nenajde ...:-((((



k GPS nebyla ani karta ani CD vse inter..


BTW: Tlačítko č.4 - GOCLEVER - je linkováno do vnitřní paměti přístroje a spouští standardní navigační program Mireo BlackEdition, který je v navigaci obsažen z výroby

mohl by ses kouknou jaka je presna cesta k tomu ?
negro25
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 kvě 2010 16:31

Re: GPS GOCLEVER 3525

Příspěvekod fmilan v 31 kvě 2010 23:12

Nevím, jak je to u 3525, ale já mám jeden soft : Mireo/cardinale.exe
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: GPS GOCLEVER 3525

Příspěvekod Pašu v 01 črc 2010 06:49

Já teda nevím, ale mám taky 3525 a v nastaveni se dá vybrat co se má po klepnutí na ikonu GPS spustit.

Klikni na nastavení ---- klikni na klíč se šroubovákem ---- najdi si červený auto se satelitem ---- klikni na to Porsche

Pokud jde o ty WinCE soubory, tak zkus v navigaci spustit Total Commander pro WinCE
Pašu
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 kvě 2010 17:58

Re: GPS GOCLEVER 3525

Příspěvekod jirkasek v 25 zář 2010 10:40

Já mám taky velkej neřešitelnej problém. během navigování mi vyskočilo okno s čínskými znaky a navigace zatuhla. Tak sem ji vypnul a zapnul, a od te doby njde, na zacatku je takove to nabihani jak dole bezi ten obdelnicek jako kdyz startujou win XP ale to jede treba hodinu, proste nenabehne. Nevi nekdo co s tim? Tlacitko reset je tady vylozene k ho*nu.

Dik jirka
jirkasek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2010 10:29

Re: GPS GOCLEVER 3525

Příspěvekod fmilan v 25 zář 2010 11:30

To hochu vypadá na servis. Pokud někde na netu neseženeš FW a postup přeflashování.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko


Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků