Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

5010FM BT mapy v interní paměti

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

5010FM BT mapy v interní paměti

Příspěvekod jirkal v 28 dub 2010 08:40

DD,

mám u sebe teď kolegovou navigaci GOCLEVER 5010FM BT, prohledal jsem všechny fóra...a všude se píše o jednoduchosti nahrát jiný typ navigace..např IGO, Tom Tom apod..

Jediný zádrhel vidím v tom, že na SD kartě program mobil navigator není, kolega tam má jen nějaké MP3 a filmy... Vše je v integrované paměťi, která lze vidět pouze přes Active Sync... Tam jsem našel adresář resident flash, kromě klasických windows, program files...apod...a v něm mobile navigator... Udělám tedy zálohu, a zkusím tam nahrát IGO s mapami a spouštěcí soubor od GO AMIGO přejmenuji na mobilnavigator... Jen jsem chtěl vědět, zda-li je tento postup správný...všude jsou jen návody na přstroje které mají navigaci na sd kartě...sám mám MIO 520 a vše funguje s IGO8 amigo korektně...

Děkuji

Jirka
jirkal
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2010 08:34

Re: 5010FM BT mapy v interní paměti

Příspěvekod fanda v 28 dub 2010 09:06

Prosím tě, proč zakládáš nové vlákno, jedno už tady je. Teď k tvému problému: Není třeba nic kopírovat do interní flash paměti. Stačí si vytvořit na SD kartě, tak jak zde bylo x-krát popsáno, složku MobileNavigator a v ní umístit téměř libovolný soft s tím, že jméno exe souboru, který se má spustit, se přejmenuje na Mobilenavigator.exe! SD karta má přednost, tj. vložíš-li ji takto upravenou do navigace, tak po oznámení zvuk. signálem, že přístroj SD kartu rozpoznal, klepni na tlačítko s autíčkem (vlevo nahoře) a místo vnitřního programu se ti spustí ten tvůj na SD kartě.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

Re: 5010FM BT mapy v interní paměti

Příspěvekod jirkal v 28 dub 2010 09:16

Díky, pročítal jsem diskuze, ale to že má sd karta přednost jsme přehlédl... Porčítal jsem fórum i pro 5010FM ale to jsem tam nenašel... Díky... Kdyžtak mohu poprosit admina ať to tam přesune... Dík Jirka
jirkal
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2010 08:34

Re: 5010FM BT mapy v interní paměti

Příspěvekod fanda v 28 dub 2010 09:33

Myslel jsem tím "x-krát popsáno" způsob vytvoření obsahu té SD karty. Nicméně i to že SD karta má přednost tady bylo už zmíněno. Problém je kde to hledat a hlavně vědět jak se na to při prohledávání zeptat. Je toho tady už strašně moc napsaného a člověk tak snadno ztratí přehled.

Edit: V tom původním vlákně (GoClever Navigator 5010FMBT+CAM) je vložen v prvním příspěvku zazipovaný pdf dokument GoClever 5010 BT FM.zip. Pokud sis ho už nestáhl, tak ti doporučuji stáhnout. V sekci o spouštění externích programů je to tam popsáno, nicméně ta priorita je tam jen "mezi řádky". Až budu doplňovat příště další poznatky, tak to tam napíši přímo, je to důležitá vlastnost.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 470
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice


Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků