Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod kredenec v 14 bře 2012 20:55

Velké poděkování pro " rendadc "za perfekní úpravu spouštěče! Už mi na něm jede iGO8.3, iGO Primo 2.0 a na tlačítku GoClever iGO Primo 1.2 , u něj jsem musel trochu upravit cestičku ve Spouštěči v souboru MAIN\MAIN-konfigurační nastavení na
Command="\SDMMC\GoClever\Mobilenavigator\Mobilenavigator.exe a pak už jsem řval JJJJOOOOOOOO. To jenom pro ještě větší začátečníky než jsem já.Jen díky tomu že marodím tak mám čas sedět u PC, aj tak babka často říkala, dědku co tam stále děláš? Asi tak.
Ještě jednou moc Díky. Karel. :lol: :) :D
kredenec
 
Příspěvky: 7
Registrován: 28 led 2011 21:32

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod Rendadc v 14 bře 2012 22:11

Není vubec zač, když můžu, tak pomužu. Od toho sem chodíme a neustale se učíme. Nez jsem na upravy přišel tak jsem taky proseděl pár nocí u Pc. Snad se to bude i někomu dalšímu hodit. Renda


Pokud někdo má spouštěč Dejvid pro 3,5 " navi, dejte vědět, díky
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod 1984jirka v 26 dub 2012 14:58

smím se zeptat jak jsi toho rozlišení docílil díky
1984jirka
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 dub 2012 16:52

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod Rendadc v 26 dub 2012 16:23

rozlišení je stejné jako v origo spouštěči, ja jsem jen přehodil ikony a cesty. Budeš muset požádat autora origo spouštěče.
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod toro v 02 kvě 2012 18:12

Spouštěč je perfektní a díky autorovi! Jen mi nejdou spustit aplikace Excel viewer, World viewer, DDF viewer a photo viewer. Nemůžete mi někdo poradit? Mám Goclever Navio 400. Předem díky.
toro
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 kvě 2012 17:15

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod kulicka007 v 19 kvě 2012 14:06

už někdo rozchodil Excel viewer, World viewer, DDF viewer a photo viewer ? Též mi to nejde ! Díky
kulicka007
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 kvě 2012 14:02

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod petrh v 18 srp 2012 22:36

Nedávno jsem zakoupil za rozumný peníz Prestigio GeoVision 4500 TMC s Primo 1.1. A protože se potřebuju pracovně pohybovat (autem) i po různých lesích a loukách, přikoupil jsem SmartMaps. Prostě nemám rád Garmin, ale TopoCzech mi chybí...
Protože je to v záruce, nechtěl jsem se moc vrtat do Windows. Potřeboval jsem nějaký spouštěč, kterým bych se mohl z jedné navigace do druhé přepnout za jízdy. Vyzkoušel jsem MioPocket Mini, ale pořád tam toho bylo děsně moc, obvykle to naběhlo s programy, které nepotřebuju ani v klidu u stolu, natož za volantem. Takže jsem nakonec na tomhle fóru našel Jerryho úpravy spouštěče fmilana a ještě jsem ho totálně očesal. Zůstaly jen dvě ikony na přepínání mezi navigacemi plus pochopitelně vypnutí spouštěče a spánek. V levém dolním rohu je skryté tlačítko do Control Panelu ve Windows, kdybych náhodou potřeboval. A to je úplně všechno...
Samozřejmě se to dá znova nakonfigurovat, jestli si někdy zase nainstaluju OziExplorer nebo se vrátím k iGO 8.3, ikonu si přidám. Ale abych v navigaci psal na virtuální klávesnici ve Wordu nebo se díval na filmy, to tedy fakt ne...
Takže vřelé díky Jerrymu, fmilanovi a několika dalším, na které si zrovna nevzpomenu a podle jejichž nápadů jsem to upravoval.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
petrh
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 srp 2012 10:45

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod plocekb v 16 úno 2013 07:56

Dobrý den.
V několika příspěvcích jsem narazil na dotaz kolem excelu a ostatních prohlížečů. Pokud to chcete někdo vyzkoušet tak na serveru uloz.to pod adresou
Kód: Vybrat vše
http://www.uloz.to/xYmthm3/programy-win-ce-rar
je balík prográmků pro Win CE a ve složce MS PLUS jsou zmíněné prohlížeče, které fungují.

Mám však jiný problém. Potřebuji nějaký editor, který umí pracovat se souborem *.xls. Bohužel zatím jsem nic nenašel, jedná se vždy pouze o prohlížeč. Pokud by někdo věděl o nějakém editoru i v případě placeného prosím o informaci. Potřebuji, aby chodil pod Win CE 6.0. Děkuji

NAVON N670Plus, WIN CE.
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
plocekb
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 úno 2013 22:43

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod ulicnak1 v 18 dub 2013 13:42

Ahoj,takže tenhle spouštěč viewtopic.php?f=58&t=1207 jede suprově i v navigaci Sony nav-u 73tc .Děkuji :lol:
Navigace:Je to moje hobby
Mobil:Samsung GT-l9100,Android 4.0.3
Sony nav-u 73tc
Becker Ready 50
Uživatelský avatar
ulicnak1
 
Příspěvky: 16
Registrován: 23 črc 2012 22:15

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod godz v 21 dub 2013 16:55

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký příkaz nebo program, který by umožnil, aby se např. 30 vteřin po spuštění spouštěče zapla vybraná navigace. Mám to totiž ve vestavěné autonavigaci, kde mám tři různé programy a navigage se mi spouští na pozadí, když zapnu radio. Tak abych nemusel překlikávat a popřípadě si mohl vybrat, když budu chtít.
Dík za odpověď.
Tomáš
godz
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2011 07:00

PředchozíDalší

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků