Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Zde řešíme všechny modely navigací GOCLEVER - např. 5010/3535/5066/4090T-DEJVID/4335/3550/5055...

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod amatér v 07 bře 2012 13:16

Pořád nerozumím, tomu tvému přidám, nebo odeberu alfabut. Obrázek am_alfabut_225_30.bmp jsem kdysi použil do svého skinu jako tlačítko pro snímání obrazovky. Časem se této funkce chytli i skinaři a začali to používat ve svých skinech.

am = (amatér)
alfabut = (průhledný button)
225_30 = (základní rozměr obrázku)

Pokud je zápis ve tvaru am_alfabut_225_30@100x20.bmp obrázek (tlačítko) zabírá na obrazovce prostor 100x20 pixelů (ne tedy původní rozměr 225x30 pixelů). Takový zápis pro úpravu velikosti obrázku se používal u PRIMO 1.1 ! u vyšších verzí PRIMO je to již jinak.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod Rendadc v 07 bře 2012 18:19

Karle, zde je adresa na ulož to
Kód: Vybrat vše
 http://www.ulozto.cz/x2Jn4Gw/spoustec-muj-rar
, kam jsem ti a nebo všem ostatním upl můj upravený spouštěč. Používám ho v GC 5066 a 4340 a jede bez problému. Používám ho sice na 8Gb kartě a je nastavena na 5 navi programů které požívam já. Místo Amiga je tam ikona Primo, cesta nastavena ale musíš Primo přejmenovat na Amigo a stejně tak i exe , dale iGO8-to si pojmenuj taky tak pokud maš jinej nazev, pak Automapa která je místo smartmaps a origo ikona pro GC, Dále jelikož vyměnu ikon jsem zvladl ale neumím přidat další ikonu k ostatním, tak používam jestě Navigon a toho mam uloženej místo hry Arivale, proto taky to tam ta hra nepujde. Snad ti tohle pomuže a dej vědět jak jsi dopadl. jěšte je u toho texták s nazvem čti, tak si ho přečti, ale na kartu nedavej. Spouštěč neobsahuje žádný navigační program!!!!!!! Heslo pro rozbalení je rendadc . Sem to uložit nešlo, proto je to na ulož to. Hodně zdaru. Renda
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod fmilan v 07 bře 2012 21:05

kredenec píše:... vyskočí (Failed to open file:am_alfabut_225_30@ 100x20.bmp exiting application.)

Myslím, že nepoužíváš čistý datazip. Jinak by se tam ta hláška nemohla objevit (viz amatérovo objasnění vzniku a použití uvedeného bmp_souboru). Zapátrej na Googlu.

kredenec píše:...jen content nemám prázdný

Ten také prázdný být nemůže - viz bod č. 4 včetně obrázku

V konfiguraci, jak jsem ti ji popsal Primo funguje a dokonce i naviguje - odzkoušeno na GC5066 a SD 1G včetně uvedeného spouštěče (jinak bych ti to sem nedával ;) )

Rendadc píše:Heslo pro rozbalení je rendadc

A to heslo je Rendadc
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod kredenec v 08 bře 2012 18:29

Chlapci musím se podělit o poloviční radost. Stahnul jsem spouštěč od Rendadce , moje primo nejde at' dělám co dělám, ale iGO8.3 jsem přejmenoval co bylo třeba ,nakopčil do spouštěče a hle ono jedééééééé.S Primem začínám znovu.Našel jsem Primo 2.0 v 9.2.209584 . Jen mám dotaz: je pro jiné rozlišení, pokud změním zápis v SYS, a vrazím do něj Skyn s mým zozlišením, pojede to? Vím že musí byt pro Primo 2.0. Nešel by tam některý od (fmilana) ? Dík Karel.
kredenec
 
Příspěvky: 7
Registrován: 28 led 2011 21:32

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod fmilan v 08 bře 2012 19:09

kredenec píše:Jen mám dotaz: je pro jiné rozlišení, pokud změním zápis v SYS, a vrazím do něj Skyn s mým zozlišením, pojede to? Vím že musí byt pro Primo 2.0. Nešel by tam některý od (fmilana) ? Dík Karel.

Vzhledem k tomu, že máš GC 5010FMBT, pak je tam rozlišení 480x272, což je zatím nejrozšířenější rozlišení u navigací. Pak mě udivuje, že verze o které píšeš (9.6.2.209584) toto rozlišení nemá :o Ani se neptám, odkud ji máš - hledej dál ;)
Pokud "vrazíš" do neodpovídajícího rozlišení jakýkoliv skin s neopovídajícím rozlišením, nepojede to.
Zápisy v sys ti nepomohou.
Musíš mít data.zip s rozlišením pro tvůj přístroj.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod kredenec v 08 bře 2012 23:57

Tak Pánové, už to jede !!!! :lol: :D Jede iGO8.3 i Primo 2.0 ,jsou z čtyři a dvě el mobile. Ted' už jen trošku upravit vzhled a přidat mapy a už budu klidněji spát.Já když mám nerva a něco mi nejde tak mě to straší i v noci. Nemůžu si ani dát št'opičku na radost ani pivo na spaní, mám antibiotika.Moc Vám děkuju za rady(nakopnutí správným směrem) ale válku jsem musel vybojovat stejně sám. Baron na čtyřce a Vy tady na tomto fo'ru jste BORCI a hlavně ochotný pomoct začátečníkům jako jsem já.Ještě jednou moc Dííík. Karel :)
kredenec
 
Příspěvky: 7
Registrován: 28 led 2011 21:32

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod favo222 v 09 bře 2012 10:09

Ahojte. Skúšam a skúšam a nejde. Mám navi coclever navio 400 . Ten spúšťač z prvej strany som stiahol, rozbalené som to nakopčil na sd kartu. reštart, ikonka navi a nič. Nabehne navigácia. Neviete, kde robím chybu?? Ak myslíte rozbaliť na root, ako ja tomu chápem, ta to na karte vyzerá Amigo, App, hudba, Igo8 atď. Že? AK áno, tak som to spravil a nič. teraz som skúšil stiahnuť ten menší unlock od rendadc ale ešte som to nevyskúšal. Ďakujem za rady...
favo222
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 zář 2009 23:35

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod fmilan v 09 bře 2012 13:44

Na předcházející stránce je postup.
viewtopic.php?f=58&t=1207&start=228
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod Rendadc v 09 bře 2012 23:51

nejsem odborník jako ostatní zde, ani neznam tvou navi, jen mne napada zda není zrada v pojmenování tveho softu. Zda je mobilenavigator, nebo jinej. Zde bych začal jeko první .....


jinak nahodou nemá někdo upravený tento spoustěč pro rozlišení 320x240????
Rendadc
 
Příspěvky: 52
Registrován: 18 led 2009 17:42
Bydliště: Děčín

Re: Spouštěč (nejen) pro navigace DEJVID IV.

Příspěvekod favo222 v 10 bře 2012 21:16

Rendadc. . Ak to bolo pre mňa, tak je to mobilenavigator. Už pôjdem asi do bodky do toho návodu. Zajtra so toho chytím. Dnes sa mi už nechce... Hádam to pôjde na prvý pokus.
favo222
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 zář 2009 23:35

PředchozíDalší

Zpět na GOCLEVER - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků