Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO 8-Akú navigaciu kúpiť????

Zde řešíme všechny modely navigací EVOLVE - např. CoolTraxx / MultiTraxx / TVtraxx...

IGO 8-Akú navigaciu kúpiť????

Příspěvekod tkmimi v 24 led 2010 12:25

Zdravím všetkych. Som amater na navigacie,ale myslim že navigačny soft.IGO8,je asi momentalne to najlepšie čo na trhu máme. Len tych navigácii je neurekom.TAK mi prosim poradte niekto,aku navigaciu si mam KUPIT s tymto softom.
Využijem ju tak 5-6 krat ročne.Premyšlam nad-Evolve Multi Traxx
-Evolve multi traxx TV
-Nav Road 460
-Navon N470
-Dynavix Tau II

alebo je niečo ine lepšie???? Potrebujem tam hlavne mapy okolitych krajin+taliansko,slovinsko,chorvatsko.
Funkcie ako Blutooth,TMC-prijmač,asisitent jazdnych pruhov -to neviem či vôbec využijem najme pri ceste do chorvatska
a späť. TAK PROSIM PORADTE. DIKI
tkmimi
 
Příspěvky: 3
Registrován: 23 led 2010 19:55

Re: IGO 8-Akú navigaciu kúpiť????

Příspěvekod SvoDa v 24 led 2010 12:51

doporučuji kliknout na ten baner NAVON, který je na každé stránce tohoto fóra ;)
tam je nejen nabídka různých typu navonů, ale dozvíš se i víc ohledně výběru navigace, parametrů,...
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: IGO 8-Akú navigaciu kúpiť????

Příspěvekod mikels v 24 led 2010 20:59

Samozřejmě Evolve máš dobrý vkus :lol: Rozhodně doporučuji Multitraxx než TVtraxx protože s DVB-T je to zatím bída... No nic nemám proti Navonům jde o zvyk, ale co jsem měl v ruce a k tomu jsem ho doporučil u nás v práci tak velké zklamání. Hlavně od kolegů jsem dostal pěknou spršku připomínek, ale výběr byl ze 3 navigací Nokia, Tomtom a Navon. Jinak samozřejmě nejvíce info najdeš o téhle navi na foru co mám v podpisu :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na EVOLVE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron