Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Zde řešíme všechny modely navigací EVOLVE - např. CoolTraxx / MultiTraxx / TVtraxx...

Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod wellkey v 30 črc 2008 12:29

Prosím o radu.
Jak nainstalovat iGO8 na navigaci EVOLVE CoolTraxx.

Tato navigace je v současné době prodávána s tímto navigačním softwarem takže 100%ně funguje i na této navigaci, ale já mám bohužel starší verzi s iGO 2006 Plus. Sehnal jsem si iGO 8, ale nevím jak ho rozchodit (nainstalovat). Zařízení pracuje s OS Windovs CE 5, ale není umožněno přidávat nové položky ani přistupovat na pevný disk. Jen na SD kartu a čistě jen pro přehrávání mp3, videa, prohlížení jpeg anebo txt souborů.

Testoval jsem například mapy SmartMaps ( http://www.smartmaps.cz) které se jednoduše nainstalují z PC na SD kartu a jsou funkční. Existuje taková možnost? Nevím si s tím rady a proto Vás všechny žádám o radu.

Díky
wellkey
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 črc 2008 12:18

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod SvoDa v 30 črc 2008 12:32

Mrkni se na http://www.tomasii.cdc.cz/index_iGO8.html jdou tam detailní popisy kam co dát, jak co nainstalovat, atp.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod warhead v 30 črc 2008 13:08

to nove cooltrax ma i pristup z pc takze mozna pujde nejak postelovat ten sw , tezko rict ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod wellkey v 30 črc 2008 14:20

SvoDa píše:Mrkni se na http://www.tomasii.cdc.cz/index_iGO8.html jdou tam detailní popisy kam co dát, jak co nainstalovat, atp.


Hledám ale marně prostě to nerozchodim... nikde žádná rada jak upravit instalaci aby byla funkční i na navigaci s Win CE :-(
wellkey
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 črc 2008 12:18

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod wellkey v 30 črc 2008 14:22

warhead píše:to nove cooltrax ma i pristup z pc takze mozna pujde nejak postelovat ten sw , tezko rict ;)


Já mám přístup z PC jen na paměťovou kartu... a typové označení navigace prodávané teď a před měsícem je stejné akorát že teď už do toho dávají iGO 8 je to sprosťárna... obrátil jsem se i přímo na výrobce dokonce i na prodejce a nikdo mi neodpověděl... ach jo :-(
wellkey
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 črc 2008 12:18

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod warhead v 30 črc 2008 15:22

inu to neni tak uplne pravda pokud vim ofiko typove oznaceni je cooltrax - s igo 2k6, cooltrax3d - igo 8 , zatim nevim treba se to da do pohybu :D
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod SvoDa v 30 črc 2008 15:37

wellkey píše:
SvoDa píše:Mrkni se na http://www.tomasii.cdc.cz/index_iGO8.html jdou tam detailní popisy kam co dát, jak co nainstalovat, atp.


Hledám ale marně prostě to nerozchodim... nikde žádná rada jak upravit instalaci aby byla funkční i na navigaci s Win CE :-(


Nevím, jestli ti to nejde, nebo jestli jsi tam jen ty informace nenašel:
Na tom webu dva oddíly:
1. http://www.tomasii.cdc.cz/index_iGO8.html - to je o igo8 a tam v sekci návody je návod jak a co nainstalovat na SD kartu pro spouštění iGO8 z SD karty a taky jak to spouštět s Flash disk, tzn. přímo z přístroje.

2. http://www.tomasii.cdc.cz/index.html - to je obecně o navigacích a tam ve FAQ máš i něco o těch Windows CE a spoustu dalších důležirých informací. Pročti si sekci návody i tam.

Většina z nás tu má Mio C520 nebo 720 a ty pracují taky s Windows CE a spouštíme iGO8 z SD karty a vše jede OK, ale máme ověřeno, že to jede i Flash Disku dle výše uvedeného návodu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod addam v 30 črc 2008 19:26

Pokud se budeš chtít dostat do vnitřní paměti tohoto přístroje, tak v základní obrazovce zvol tlačítko "Systém" potom "SYS. INFO" potom "USB" potom "MS ACTIVESYNC" a nakonec ťukneš na "X" v pravém horním rohu a přístroj se restartuje.

Potom v počítači spusť program ActiveSync a připoj navigaci USB kablíkem....
Pozor - nezapomeň si udělat zálohu před jakýmikoliv pokusy :!:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod addam v 30 črc 2008 19:56

A ještě doplněk: pokud chceš jednoduchý přístup přímo do Windows v přístroji, tak si vezmi SD kartu (radši jinou než je ta originální) a ulož do jejího rootu soubor "MobileNavigator.exe", který je v příloze této zprávy (nejprve je nutno jej rozpakovat).
Potom v hlavním menu klikni na ikonku "NAVIGACE" a naběhne Ti TotalCommander. Když si v něm vlezeš do složky Windows a spustíš soubor "explorer.exe", tak Ti naběhnou klasické WindowsCE.

Určitě by to šlo i mnohem jednodušším a sofistikovanějším způsobem, ale nemám čas si s tím teď hrát ... třeba mě někdo doplní ;-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Instalace iGO 8

Příspěvekod warhead v 31 črc 2008 07:11

vida jak se veci hybou :lol:
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Další

Zpět na EVOLVE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron