Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Zde řešíme všechny modely navigací EVOLVE - např. CoolTraxx / MultiTraxx / TVtraxx...

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod Ivo K v 08 dub 2009 09:29

To je otázka vkusu.
Já mám jednu verzi ve vnitřní paměti(MFD) a jinou na SD kartě.

Pokud jsi žádné přeinstalace a úpravy v navigaci nedělal a nemáš potřebné zkušenosti, tak raději novou verzi "rozchoď" na SD kartě.
Až Ti bude fungovat k Tvé plné spokojenosti, tak potom ji můžeš překopírovat a "oživit" ve vnitřní paměti.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod deusexx v 08 dub 2009 09:33

Já bych to viděl na koupení nové karty,jak tu někdo psal"za pár šupů" :lol: A tam to nahrál.Postup tu máš,tak nebude problém.Jenom pročíst 3 stránky.Wono se to poddá :lol: A má to výhodu,když se ti pos... igo na kartě,rozchodíš to z navigace.Pokud teda na druhé kartě nemáš Nějaký složky k igo8(origoš)S tím jsem se setkal u EVOLVE u kamoša.Málem jsem vyskočil z kůže.Ten měl celý iGO8 na kartě a furt to chtěl odemykat.Já sháněl unlocky a až jsem se ve čtečce podíval na origoš kartu,tak jsem ho málem zahlušil. :lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod gilerakk v 08 dub 2009 10:23

Nene, na karte nic nemam, vsechno je nahrany v jedny slozce MobileNavigator ve vnitrni pameti. V SD slotu je jen maketa karty. Tak koupim nejakou tu SD kartu a zacnu bastlit, snad se zadari..
gilerakk
 

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod mikels v 08 dub 2009 16:17

gilerakk: No což o to na vnitřní pamět klidně novou verzi jestli se ti tam vejde což pochybuji hodit můžeš :lol: Ale Jsou dána určitá pravidla. ve vnitřní paměti je to pojmenovaný jako MobileNavigator tak to přejmenuj na třeba iGO a verzi staženou přejmenuj na mobileNavigator jak adresář tak spouštěcí exe soubor...každopádně si zálohuj starou verzi třeba do PC a novou tam můžeš mít a nebo jak už tady bylo psáno Sd karta....A pak by ti pomohl i Hack kde si můžeš vybírat jaký iGO chceš spustitt tak mrkni na stránky co mám v podpisu...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod gilerakk v 08 dub 2009 21:47

Tak jsem koupil tu SD kartu, nahral na ni iGO 8.3 a slape to jak hodinky :-) Jen je tam nahrana napr. mapa CR verze 2008.Q8 a na ni chybi ulice, ktery byly uz v ty verzi 2008.04 (iGo 8.0). Tak jsem se tam pokusil nahrat mapu CR 2008.10, ta mi ale nefunguje :-(
gilerakk
 

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod vovi v 08 dub 2009 22:01

A je ta mapa 2008.10 taky pro 8.3?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod SvoDa v 09 dub 2009 06:15

Jak píše vovi - mapy 2008.10 jsou jiné pro verze iGO8.0.xxxxx a iGO8.3.xxxxxx a jelikož píšeš, že verze 2008.Q8 jsou horší než ty ve verzi 2008.04 (iGo 8.0), předpokládám, že máš verzi 8.0.xxxxx.
Taky mapa mapa CR verze 2008.Q8 neexistuje, nejspíš si myslel verze 2008.2Q nebo 3Q. Píšeš, že ti v nich chybí ulice - já mám spíš zkušenost, že je tam víc ulic, než které existují, bo to za sjízdné silnice považuje i lesní cesty, cyklostezky, podchody a silnice v uzavřených areálech...
Je dobré si dát do podpisu tvou verzi iGO8, popř. typ přístroje, usnadní to orientaci při odpovídání ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod gilerakk v 09 dub 2009 06:27

Tak chyba byla nekde u me, asi jsem ty mapy popletl. Kazdopadne ted uz mi funguje mapa CR 2008.10 pro tu verzi 8.3.2.64873. Jinak ta mapa 2008.10 urcena pro 8.0.x stale nefunguje, ale to je jedno, stejne budu pouzivat tu novejsi. A s tou Q8 jste meli taky pravdu, samozrejme to byla verze Q3. Zase moje chyba. Kazdopadne diky za cenne rady!!!
gilerakk
 

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod vovi v 09 dub 2009 06:44

Pokud máš ve vnitřní paměti i na kartě stejné názvy složek (iGo8), pak bude ten "problém s 8.0 mapou" právě v tom. Verze 8.0 z interní paměti si totiž automaticky sahá na kartu (i když do sys.txt napíšeš jinou cestu k Content) do default umístění iGo8/content. A tam najde tu 2008.10 pro 8.3, která má novější datum. A tak se rozhodne pro ni (vždy volí tu "poslední", ať je "lepší nebo horší") a výsledek je ten, že ti ji verze 8.0 nezobrazí, protože ji nepodporuje.

Jediná cesta, jak z toho ven, je přejmenovat složku iGo8 na kartě (třeba na iGo83) a upravit příslušné cesty v SYS.TXT (v tom na kartě). Pak už by si měla ta karetní verze sahat jen na kartu, ta interní by naopak měla používat jen mapy z interní paměti.

Celé to ale ještě závisí na licenci - některé licence požadují přítomnost SD karty se složkou iGo8 ... pokud by ti po přejmenování na iGo83 přestala ta "interní" verze chodit, vyrob na kartě prázdnou složku iGo8 ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalace iGO 8 na EVOLVE CoolTraxx

Příspěvekod gilerakk v 09 dub 2009 07:00

Ze by si to bralo mapu z karty, to se mi nezda, protoze vzdycky, kdyz jsem spoustel tu verzi 8.0 z flash, tak jsem mel kartu venku (kdyz ji mam zasunutou, spusti se ta 8.3 z karty). A ten muj Evolve origo zadnou kartu nemel, jen flash, takze myslim, ze ani tu origo slozku MobileNavigator na karte nevyzaduje. Ale je to jen muj nazor, moc do toho nevidim, takze vsechno muze byt uplne jinak. Hlavne, ze mi funguje ta verze z karty, kterou chci pouzivat a tu 8.0 na flash si tam necham pro pripad reklamace.
gilerakk
 

PředchozíDalší

Zpět na EVOLVE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník