Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

EVOLVE MultiTraxx 4GB

Zde řešíme všechny modely navigací EVOLVE - např. CoolTraxx / MultiTraxx / TVtraxx...

EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod buldozer3 v 16 bře 2009 21:17

Zdravím. Zítra si jdu pro výše uvedenou GPS. Je tam vnitřní paměť 4 GB a na ní je nainstalovaná mapa iGO8, ale stará verze 8.0.0.... je tam i slot na pam.kartu. No já bych chtěl nainstalovat vyšší verzi iGo8, ale na vnitřní paměť.Né do pam.karty. Poradite mi prosím jak to udělat, naznačit nějaký postup?.Díky.
buldozer3
 
Příspěvky: 8
Registrován: 13 úno 2009 20:09

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod humbuk v 16 bře 2009 21:27

Postupu jak na to,máš tady dost. A nejlépe popsáno v bibli iGO na http://www.tomasii.cdc.cz/
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod vovi v 16 bře 2009 21:37

A speciálně na Evolve tu máme taky experta: mikels (zkus se obrátit přímo na něj). A provozuje vlastní fórum se zaměřením právě na Evolve ...
Kód: Vybrat vše
http://www.mikels.ic.cz/phpBB3/index.php
;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod mikels v 16 bře 2009 23:10

Vovi: Díky
Buldozer3: Pokud máš staženou verzi iGO8.3.2 tak tu 8.0.0 co máš v navigaci tak je tam pod názvem MobileNavigátor. Tu buď přejmenuj a nebo smázni.. Respektive dříve než ji smázneš doporučuji provést zálohu.
Po zkopírování iGo 8 do vnitřní paměti ji přejmenuj na MobileNavigator jak adresář tak spouštěcí sobor. sys. txt vymaž protože při strtu iGO si vytvoří vlastní.. Pokud tam máš složku save tak doporučuji smaznout. Ještě jedna věc pokud si stáhneš iGO 8 se složkou 2577. Tak tu složku 2577 smaž také, protože je určena k instalaci na PDA. A poslední věc kterou by jsi měl vědět že igo 8 běží rychleji na SD kartě než v přístroji.. Tak si to ještě rozmysli... Jo abych nezapomněl je dobrý tu SD kartu mít... nějaké verze vyžadují mít kartu ve slotu na kterou si iGO uloží nastavení a usnadní ti to první spuštění... iGO8. Tak snad jsem na nic nezapomněl :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod buldozer3 v 17 bře 2009 06:35

Kód: Vybrat vše
Vovi: Díky
Buldozer3: Pokud máš staženou verzi iGO8.3.2 tak tu 8.0.0 co máš v navigaci tak je tam pod názvem MobileNavigátor. Tu buď přejmenuj a nebo smázni.. Respektive dříve než ji smázneš doporučuji provést zálohu.
Po zkopírování iGo 8 do vnitřní paměti ji přejmenuj na MobileNavigator jak adresář tak spouštěcí sobor. sys. txt vymaž protože při strtu iGO si vytvoří vlastní.. Pokud tam máš složku save tak doporučuji smaznout. Ještě jedna věc pokud si stáhneš iGO 8 se složkou 2577. Tak tu složku 2577 smaž také, protože je určena k instalaci na PDA. A poslední věc kterou by jsi měl vědět že igo 8 běží rychleji na SD kartě než v přístroji.. Tak si to ještě rozmysli... Jo abych nezapomněl je dobrý tu SD kartu mít... nějaké verze vyžadují mít kartu ve slotu na kterou si iGO uloží nastavení a usnadní ti to první spuštění... iGO8. Tak snad jsem na nic nezapomněl



Díky moc za podrobné vysvětlení. Taky jsem někde četl že na SD kartě to běží rychleji. Byl jsem na vážkách kde to nainstalovat.Ale dám na tvoje rady. Já mám SD kartu a na ni nainstalované nejnovější iGO8 .Gps co jsem měl před tím si pokazila,a tak SD paměť mi zůstala. Takže teoreticky jak smažu iGO8 v GPS a dám funkční SDkartu s programem tak by to mělo fungovat.
buldozer3
 
Příspěvky: 8
Registrován: 13 úno 2009 20:09

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod humbuk v 17 bře 2009 07:02

Melo, ale nezapomen prepsat v sys.txt cestu k MobileNavigator.exe na SD kartu,
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod marcel v 06 led 2010 10:09

Zdravim panove:-)
Zakoupil jsem tento pristroj a jevi se jako dost dobry, jen bych se chtel zeptat, zda jde nejakym zpusobem a jakym, doinstalovat nejake hry. Na mem PDA Mio A 701 to bylo v pohode, pac beha pod WIDOWS MOBILE 6.5, ale toto je WIN CE5..pokud se nemylim... a pritelkyni bych tim rad udelal radost.Poradi nekdo? Dekuji predem ;)
MARCEL
Evolve Multitraxx 4Gb
Uživatelský avatar
marcel
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2009 09:35

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod mikels v 06 led 2010 18:27

Samozřejmě že hry jdou. Lze použít spouštěč pro Dejvida který mám odzkoušený a nebo se mrkni na fórumo evolve. to je to co mám v podpisu a tam najdeš třeba hack, který toto upravuje a byl přímo pro tvoji navigaci stvořen :lol: :lol:
Hlavně vše ukládej na SD kartu. V případě nejasností mne kontaktuj :!:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod marcel v 07 led 2010 13:04

MIKELSi diky :!: Dnes rano jsem cirou nahodou "lauzroval" po NAVITYMU a nasel sem to :D Hned jak dondu dom, tak to tam "fouknu" mlade pani, aby byla spokojena ;) (myslim ten spoustec) :D :D :D
P.S. rad se ozvu kdyby neco...MArcel
MARCEL
Evolve Multitraxx 4Gb
Uživatelský avatar
marcel
 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2009 09:35

Re: EVOLVE MultiTraxx 4GB

Příspěvekod Jarouš v 07 led 2010 20:35

Já už myslel,že budu muset cenzurovat..... :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Další

Zpět na EVOLVE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků