Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

EVOLVE MULTITRAXX nenaběhne navigace????

Zde řešíme všechny modely navigací EVOLVE - např. CoolTraxx / MultiTraxx / TVtraxx...

EVOLVE MULTITRAXX nenaběhne navigace????

Příspěvekod kymiok v 27 lis 2011 11:54

Mám navigaci EVOLVE MULTITRAXXGX-43BFM4 a přestala mně u nabíhaz ,,Navigace". Všechny ostatní funkce z ,,Hlabního menu" (Média, LueTooth, Systém) fungují. Když spustím ,,Navigaci" tak se otevře obrazovka s názvem souboru INIT.API, po chvilce se nápis ztratí, obrazobka zčerná, navigace pípne a naskočí zpět ,,Hlavní menu" a tak stále do kola. Také jsem zjisti, že když nastavím datum a čas tak nezůstane uložený. Po vypnutí a zapnutí je opět nějaké základní datum (2007) Jsem naprostý laik. Poradí mi někdo. Děkuji předem.
kymiok
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 zář 2009 13:16


Re: EVOLVE MULTITRAXX nenaběhne navigace????

Příspěvekod kymiok v 27 lis 2011 19:11

Díky za odkaz, ale jako laik jsem tam odpověď nenašel. Licenci bych snad měl mít v pořádku. Když jsem aktualizoval na oficiálních stránkách tak aktualizace proběhla.
kymiok
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 zář 2009 13:16

Re: EVOLVE MULTITRAXX nenaběhne navigace????

Příspěvekod Ivo K v 29 lis 2011 10:20

kymiok píše:.....Také jsem zjisti, že když nastavím datum a čas tak nezůstane uložený. Po vypnutí a zapnutí je opět nějaké základní datum (2007)....

Pokud navigaci vypínáš a jen neuspáváš, tak je to normální. Datum a čas se ti nastaví automaticky, až navigační program zafixuje nějaký satelit.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)


Zpět na EVOLVE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník