Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod jelwa v 25 led 2010 08:36

OK, tak jsem se zase dostal zpet.
Verzi IGO8 mam aktualni.
Zkusil jsme kliknout na mapu, pohrat si s kurzorem, menit pozici... vse pri signalu.
A pak znovu hledat podle souradnic a woalaaaaa, opet se mi meni jih za sever... pritom jsem nedelal zadne zmeny ani hacky ani upravy navigace, na to mi slouzi stale dost dobre, takze nebylo treba... no tak jsem z toho vedle...

Jeste ma nekdo nejake napady? Tusim, ze vam to nikomu nedela, co?
Lada
Uživatelský avatar
jelwa
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2009 08:56

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod fluke v 30 led 2010 21:16

Mám úplně ten samí problém a nevím co s tím :( Víš už co s tím nebo ne?
Uživatelský avatar
fluke
 
Příspěvky: 25
Registrován: 26 led 2010 00:31
Bydliště: Medlovice

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod jelwa v 31 led 2010 11:27

Bohuzel, stale zadne nove informace... zkuseni uzivatele, pokud nekdo jeste mate nejaky napad, v cem by mohl byt problem, pls, zkuste navrhnout... vazne si nemyslim, ze bych byl uplne tupy, ale tohle je divne.
Uživatelský avatar
jelwa
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2009 08:56

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod fluke v 31 led 2010 13:44

Podle toho co jsi napsal 20 ledna jsem pochopil že dříve Ti to asi fungovalo nornálně ale mě to nešlo vůbec a Navon-platinum 560 od Adama s IGO8 mám týden.Jinak vše funguje OK :roll: ale bohužel cílové body se nastavují buď podle adresy nebo souřadnic a ty mi nejdou takže to je asi hodně velký problém :( :( :( JÁ JSEM JEN OBYČEJNÝ UŽIVATEL ALE PODLE TOHO CO TU VŠECHNO PROČÍTÁM TU JE HODNĚ TĚCH CO TÍM DOSLOVA ŽIJÍ TAK MI NEŘÍKEJTE ŽE SE TU NENAJDE NĚJAKÝ PROFÍK CO NÁM S TÍM PÍCHNE :? :mrgreen:
Uživatelský avatar
fluke
 
Příspěvky: 25
Registrován: 26 led 2010 00:31
Bydliště: Medlovice

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod Ivo K v 31 led 2010 16:25

"Profíci" většinou nemají Navona ale Mio nebo GoClever. ;)
A i kdybys napsan dotaz ještě větším písmem, tak si stejně radu nevykřičíš a budeš muset počkat až ti nějaký profík odpoví.
Promiň, ale toto je fórum uživatelů navigací a ne technická podpora.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod fluke v 31 led 2010 18:02

Omlouvám se :( já jen hledal pomoc tam kde tomu skoro všichni rozumí a MIO mám taky C710 GOLD a chtěl změnu za větší a nové mapy a proto ta změna na NAVON :D ale to vše až po konzultaci s Addamen :P
Uživatelský avatar
fluke
 
Příspěvky: 25
Registrován: 26 led 2010 00:31
Bydliště: Medlovice

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod fluke v 31 led 2010 18:08

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ Tak už jsem na to přišel :P :P :P jazyk programu který používám je ČESKÝ a v něm jsou při výběru souřadnic nabídnuty jen písmena S/J a V/Z ale program jako takový pracuje asi jen s anglickým označením souřadnic N/S a E/W. Proto vždy když se v české verzi zadala severní šířka S tak to automaticky skočilo na S v anlické verzi což je vlastně pro nás jih neboli písneno J :x a proto to neustále skáče na jižní stranu zeměkoule :x Když jsem jazyk programu přepnul do angličtiny tak už mi to dalo na výběr jen písmena N/S a E/W a všechno okamžitě fungovalo na 1!!!!! A TEĎ MI PROSÍM NĚKDO NAPIŠTE JESTLI TO JDE NĚJAK VYŘEŠIT POPŘÍPADĚ JAK ? Stačilo by jen v českém programu změnit nabídnuté písmenka souřadnic S/J - V/Z na anglickou verzi N/S - E/W
NEJSEM ŽÁDNÝ EXPERT ANI PROGRAMÁTOR A TUDÍŽ JSEM ODSOUZEN JEN NA VAŠI POMOC ;) POMÓÓÓÓÓÓÓÓÓCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
fluke
 
Příspěvky: 25
Registrován: 26 led 2010 00:31
Bydliště: Medlovice

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod Joska v 31 led 2010 18:25

nevím, nevím, jestli jsi na to přišel. Mám Navon N650 2ks taky od Adama a vše funguje správně. Zadám S/J - V/Z v češtině a jedu.
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod jelwa v 31 led 2010 18:33

Super... coz ukazuje, ze to je opravdu bug :-) Anglictina mi nastesti nevadi, ale je to vtipne, ze to zadny jiny uzivatel neresi... to sranda.

Joska, ty teda klidne muzes najit neco na jizni polokouli pomoci souradnic, pak to zmenit na severni polokouli a vse facha jak nic? Delal jsi nejake upravy od te doby, co ji mas od Addama? Protoze ja ne, jen jsem aktualizoval pomoci Toolboxu a nic dalsiho, tak je divne, ze by byly dve ruzne verze...

Dik za info, Lada
Uživatelský avatar
jelwa
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 črc 2009 08:56

Re: Navon470 - hledani dle souradnic - bug

Příspěvekod SvoDa v 31 led 2010 18:44

Použijte český lang, který to má přeloženo, jak radí vovi viewtopic.php?p=39076#p39076
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron