Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

mp3 během navigace

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

mp3 během navigace

Příspěvekod petagne v 11 lis 2009 21:36

Ahoj,
máme navigaci N650, teprve se s ní seznamuju, ale nepodařilo se mi spustit zároveň hudbu a navigaci.
Nevíte někdo, jestli to ňák jde udělat?
(vím že navigace není primárně určená k přehrávání hudby, ale když to tu schopnost má ...)
Ještě jeden dotaz bokem - mám mobil Siemens M75 (nesmějte se tak hlasitě:)) a ňák nejsem schopen ho skloubit s Navonem. Nemáte někdo zkušenosti s bluetoothem u Siemensů?
Díky P
petagne
 
Příspěvky: 3
Registrován: 11 lis 2009 21:24

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod amatér v 11 lis 2009 21:42

Já kdysi míval Siemens ME75, a také jsem měl problém s připojením BT k MIO C720.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod addam v 12 lis 2009 13:57

Hudba standardně nejde přehrávat na pozadí při navigování. Tzn. buďto mám puštěný přehrávač hudby, nebo mám puštěný navigační program. Toto se týká velmi mnoha značek a typů auto navigací.

Nicméně pokud by pro Tebe bylo přehrávání hudby při navigování důležité, tak můžeš použít některý z mnoha skinů, který dokáže přímo z iGO volat externí aplikace - třeba právě MP3 přehrávač. A poté již můžeš poslouchat i hudbu při navigování...
Toto je jedno z vylepšení, které instalujeme do verze PLATINUM - bližší info zde: http://www.entershop.cz/main.aspx?CLS=P ... ID=-532373

Pokud se tím budeš chtít zabývat sám, tak si důkladně prostuduj témata která se týkají SKINů zde na fóru a samozřejmě také na http://www.tomasii.cdc.cz/uvod_a_datazipy-1.html
Až si vybereš skin, který nejlépe odpovídá Tvým požadavkům a budeš z něj chtít spouštet MP3 přehrávač, tak můžeš použít třeba ten který připojuji k této zprávě. Samozřejmě MP3 přehrávačů existují desítky, ale tento konkrétní přehrávač mi na NAVONu funguje nejlépe...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod petagne v 12 lis 2009 22:20

Díky za radu!
Jen se trochu bojím, abych to těma skinama ňák nerozházel - zatím navigace chodí víceméně bez problémů ... .
P
petagne
 
Příspěvky: 3
Registrován: 11 lis 2009 21:24

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod addam v 13 lis 2009 08:38

Kdo se bojí, nesmí do lesa ;)
Ale v tomto případě je strach zbytečný - ze všeho nejdříve si udělej kompletní kopii originální SD karty do počítače. A pokud bys následnými úpravami cokoliv "rozházel", tak prostě kartu smažeš a nakopíruješ na ní zpátky data ze zálohy a všechno bude jako dřív :idea:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod beendy v 15 lis 2009 18:17

Dobrý večer, měl bych prosím takovou otázku, když jsem koupil navigaci Navon 560 je v ní karta 2Giga program a mapy zabírají 1,5Giga Takže na uložení třeba hudby nebo videa zbývá 500Mega a to se mi zdá málo, nedá se to nějak řešit? Děkuji
beendy
 
Příspěvky: 47
Registrován: 03 říj 2009 22:12

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod deusexx v 15 lis 2009 20:28

Teoreticky dá.To co je na origoš kartě nahrát na větší,třeba 4 nebo 8GB kartu.Ovšem nejsu si jistej,jestli licence není "spárovaná" s číslem karty.Pokud ano,je to problém.Chce to testnout.Nahrát si obsah karty do PC a pak na jinou,jakoukoliv kartu.Pokud softík nepojede,je to jasný.Licence je vázaná na číslo karty.Pokud pojede,je vyhráno.Nahraje se to na větší a MP3 můžou běžet jak o dušu ;) Přeju hodně štěstí při testování.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod amatér v 15 lis 2009 20:50

Každá licence je vázána na kartu :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod SvoDa v 16 lis 2009 07:49

Možným řešením je domluvit se s výrobcem, aby ti nahrál na tebou dodanou kartu jeho licencovaný SW.
Původní kartu ti však pochopitelně sebere. Já to tak řešil se SW Smartmaps.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: mp3 během navigace

Příspěvekod petagne v 16 lis 2009 17:37

Ač jsem neználek v oboru, ale taky jsem se na to ptal a kapacita se dá taky prý řešit smazáním některých nepotřebných map či hlasů v zakoupené navigaci.
Nicméně jak jsem se v rychlosti díval na kapacity jednotlivých států, tak vzhledem k málo podrobným mapám např. v Albánii apod. se moc místa na kartě asi neuštěří. Ale tak na zvážení ... ;-)
petagne
 
Příspěvky: 3
Registrován: 11 lis 2009 21:24

Další

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron