Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N470

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Navon N470

Příspěvekod vovi v 25 led 2010 21:17

Takže po AMIGO budeme mít ENEMY??

A pokud jde o ten vstupní test, tak ať proboha není v maďarštině!!
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Navon N470

Příspěvekod pepinos3 v 11 kvě 2010 06:43

Dobry den chtel bych se zeptat vcera jsem si koupil novou navigaci NAVON N 260 s IGO 8 R3 ale jsem v koncich drive jsem si nahraval navigace do PPC tam bylo vse v pohode ale to uz doslouzilo ale tet jsem si koupil ten NAVON N260 novy s kramu a nevym kam a jak vkladat hudbu ci vydeo aby to zarizeni vydelo dale nezobrazuji se my radary i kdyz jsem je stahl s netu a nakopiroval na kartu do speedcam tak nic pak v navigaci mam mapy ceda ale byl jsem zvykli na TA ale kdiz je nakopiruju na kartu tak je nevydi TA 2009.12 tak bych prosil kdyby my s mejma problemama nekdo poradil byl bych moc vdecny email-pepinos3@seznam.cz
pepinos3
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 kvě 2010 05:24

Re: Navon N470

Příspěvekod SvoDa v 11 kvě 2010 07:51

Pominu-li tvou vytříbenou gramatiku, tak:
radary se zobrazí tehdy, máš-li jejich databázi v Mobilenavigator/content/speedcam a a až si je zapneš (povolíš) v menu a v menu se ti příslušná položka pro jejich zapnutí objeví až se signálem GPS.
K mapám TA nemáš licenci, když jsou na originál kartě CEDA a jednotlivé "sady" map jsou licenčně vázány k licenci karty

hudbu a video můžeš dávat na kartu a přehrávače si je najdou, resp. v nich nastavíš cestu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N470

Příspěvekod pepinos3 v 11 kvě 2010 08:15

dik za radu a omlouvam se za moji gramatiku a este ktem radaru na ty nepotrebuji specialni licenci?
pepinos3
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 kvě 2010 05:24

Re: Navon N470

Příspěvekod Ivo K v 11 kvě 2010 08:28

Radary nepotřebují speciální licenci.
Ale aby jsi je mohl v menu zapnout, musíš být na signálu GPS, aby se ti nabídka v menu aktivovala. Přítomnost GPS signálu je důležitá. Psal ti to už SvoDa, tak to vyzkoušej.

Stáhni si třeba databázi radarů od Jaspera, ta funguje výborně: viewtopic.php?f=7&t=6
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Navon N470

Příspěvekod pepinos3 v 11 kvě 2010 08:39

ok ste zlaty a ja vym ze sem otravnej ale este by me zajimalo kdyz teda nemuzu vkladat sam mapy jak se provadi ta aktualizace map kdyz ji mam na rok zdarma je na to nejaky programek? Protoze s toho odkazu na strankach vyrobce pro aktualizaci map nechapu jak to provest a myslite ze mapy CEDA jsou dobre nebo lepsi nez TA.
pepinos3
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 kvě 2010 05:24

Re: Navon N470

Příspěvekod SvoDa v 11 kvě 2010 08:58

aktualizace map se provádí přes naviextras.com, prográmek je tam ke stažení a stačí sebe a přístroj zaregistrovat a kompletní návod je, jak jinak, než v bibli o MioMapu a o iGO8 na webu tomasII
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/jak_aktualizovat_igo8amigo.html
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N470

Příspěvekod marin100 v 29 čer 2010 20:26

chlapi poradte jak rozchodim ve skinu dimka "domu a práce"
samsung galaxy S2 android 4.1.2
marin100
 
Příspěvky: 68
Registrován: 05 čer 2010 09:33
Bydliště: Teplice

Re: Navon N470

Příspěvekod vory v 07 črc 2010 10:33

Dobrý den,
prosím o radu při aktualizaci map u přístroje Navon 560. Přístroj jsem zakoupil v srpnu 2009 v entershopu a vyčkával jsem na příhodnou dobu s aktualizací map. Pročítal jsem snad pozorně všechny návody a příspěvky v tomto fóru, ale stále nějak nemám úspěch. Na Naviextras jsem se registroval po zakoupení přístroje a stáhnul jsem si i Toolbox. Letos v červnu jsem nechal z aktualizovat Toolbox, následně i navigaci na verzi 8.3.2.116645. Podle návodu na http://www.tomasii.cdc.cz/jak_aktualizo ... 0c720.html se v toolboxu objevila i aktualizace map takže jsem ji nechal provést, ale v přístroji se mi stále ukazují mapy verze 2009.02.1. A v toolboxu v menu update se ukazuje že si mám vybrat z katalogu map kde už jsou u jednotlivých map zobrazeny ceny.
Protože je to moje první navigace je pro mně mnoho věcí neznámých a tajuplných. Očekával jsem že s garancí na roční update map zdarma se mapy z aktualizují na verzi 2010 nebo jsem se mýlil? Případně prosím o jednoduhý návod někoho zkušenějšího jak docílit kýžené aktualizace map než mi vyprší roční limit.
vory
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2009 19:54

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron