Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

zpomalování igo8 v n 250

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

zpomalování igo8 v n 250

Příspěvekod madmax v 01 říj 2009 23:21

Ahoj všichni tady!!
Mám navigaci navon n 250/350 a jsem fakt moc spokojen je super. A podle různých návodů tady jsem si do ní nahrál radary nový hlas (p.Liška) a také aktualizoval IGO8 na verzi 8,3,2,77786 pomocí toolboxu.
A teď k mému dotazu po aktualizaci softu (dříve jsem si toho nevšiml) se mi zdá že se navigace při načítání a nebo při pohybu ve velkém městě zpomaluje dlouho načítá a tak .Je to možné?? Nebo to je jen můj dojem.
Jo a ještě jeden dotázek, jen ze zajímavosti . Všiml jsem si že v nastavení je funkce TMC ale přímač se pro tento model koupit nedá. Lze tuto funkci použít třeba s jiným přijímačem (univerzálním?)
dík všem ;)
Uživatelský avatar
madmax
 
Příspěvky: 33
Registrován: 26 kvě 2009 23:47
Bydliště: Vrchlabí

Re: zpomalování igo8 v n 250

Příspěvekod Mio-Treo.info v 02 říj 2009 12:50

S TMC přijímačem se můžeš rozloučit (má ho akorát Navon N560 a do 650 je možno dokoupit externí) - jinak nastavení TMC je standartní součástí iGO, takže se zobrazuje i na přístrojích, které tuto funkci neumí a nepodporují. Pokud jde o zpomalování, záleží vše na tom, co vše si necháš zobrazovat - jestli tam máš 3D objekty a spoustu zobrazených POI, tak může k zpomalení samozřejmě dojít.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron