Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N560Q

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Navon N560Q

Příspěvekod blabla v 11 úno 2010 21:07

Skusil jsem to a bylo potřeba ještě přidat adresář poi v icons (iGo8 ver.117940).
Jinak já dávám přednost (pokud možno) nezasahovat do Data.zip a Branding.zip a mít takovéto drobnosti přímo v igo adresáři (karta\IGO8\ui_igo8_da\icons\poi)
Clarion Map 770,780, čína 6"
iGo 8.3.2.93112
Uživatelský avatar
blabla
 
Příspěvky: 52
Registrován: 15 kvě 2009 20:53

Re: Navon N560Q

Příspěvekod amatér v 11 úno 2010 21:28

Díky za upozornění na chybu, už jsem to opravil.
Jinak nikdo neříká, že to co preferuješ nebude fungovat. Pokud mám ale poradit někomu, u koho nevím jak je sběhlý, kde co má nebo nemá, je lépe odkázat na umístění, které musí mít každý stejné.
Poku někdo chce používat samostatnou složku ui_igo8 / ui_igo8_da, pak je zbytečné mít ještě branding.zip, ve své podstatě iGO8 funguje i bez něj :D .
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navon N560Q

Příspěvekod josef v 15 úno 2010 20:05

toršičku tomu nerozumím? kam to mám nahrát?
josef
 
Příspěvky: 57
Registrován: 10 srp 2009 20:41

Re: Navon N560Q

Příspěvekod Joska v 17 úno 2010 11:46

Chlapy mám problém, ve slabé chvilce jsem své vlastní ženě ukázal SW Amigo a teď musím měnit karty, protože ona nic jiného nechce. Dotaz, lze na Navonu N650 nějakým jednoduchým způsobem provozovat na jedné kartě iGo 8 a Amigo? Měnit karty se mě pořád nechce je v tom b...del a měnit ženu, už nestojí zato. Dík
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

Re: Navon N560Q

Příspěvekod SvoDa v 17 úno 2010 11:57

Na originální kartu (2GB) s iGO8 by se amigo ještě vešlo, protože bys pro amigo mohl použít content co je v iGO8, tzn. na kartu s iGO8 dohrát amigo bez content.
Popisoval to tu např. amatér zde viewtopic.php?p=23914#p23914
a zde viewtopic.php?p=28252#p28252
Jsou tam popsány i cesty v sys.txt a co z amigo dát do "společného" content, kde nechat hry,...
"Společný" Content nemusíš přesouvat z iGO8 do rootu karty, můžeš ho nechat v iGO8, jen v sys.txt u amigo bude cesta
[folders]
content="\SDMMC\iGO8\content"
resp.
[folders]
content="\Storage Card\iGO8\content"
dle názvu tvé karty jak se hlásí v zařízení

Pozn.: je otázka, zda licence amigo si bude rozumět s licencovanými mapami, poi, 3d s iGO8. 8-)

To, aby ses mohl rozhodovat zda spouštět igo8 nebo amigo by mohl vyřešit spouštěč viewtopic.php?p=34825#p34825 který je namapovaný (nevím, jak je to v navonu 56O, ale ve 470 má iGO8/iGO8.exe název MobileNavitator/mobilenavigator.exe) , čili bys to jen přejmenoval, aby se klikem v hlavním menu navona nespoštěl naviSW, ale spouštěč.
Spouštěč pak obsahuje cesty k aplikacím na kartu s názvem SDMMC a nikoliv Storage Card (předpokládám, že navon 560 má Storage Card a ne SDMMC) a jen si tedy upravíš příslušné názvy ve spouštěči a ohledně iGO8.
Pak v .ini souborech spouštěče ve složce main, tzn. že všude kde je napsáno SDMMC napíšeš Storage Card, čili např.
Command = \SDMMC\Amigo\amigo.exe
bude
Command = \Storage Card\Amigo\amigo.exe
Naposledy upravil SvoDa dne 17 úno 2010 13:26, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N560Q

Příspěvekod Joska v 17 úno 2010 13:16

Mám N650, po zapnutí nastartuje nějaký spouštěč aplikací, Navigace, Foto E-book a pod. Navigace jde na kartu SDMMC\MobileNavigator\Mobile Navigator.exe. Kartu mám 4Gb tak se to tam vejde solo, Igo i Amigo.
Mapy, poi, atd. mám taky pro každé zvlášť. Pokud jsem to dobře pochopil tak vnitřním spouštěčem spouštět další spouštěč na kartě. Ale jak? Nechci zasahovat do vnitřku navigace. Jde mě jen o igo a Amigo nic víc nepotřebuji.
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

Re: Navon N560Q

Příspěvekod SvoDa v 17 úno 2010 13:25

Dovnitř zasahovat nemusíš a myslím, že tomu rozumíš dobře..
Na kartě své Mobilenavigator/mobilenavigator.exe, přejmenuj na iGO8/iGO8.exe, protože Mobilenavigator/mobilenavigaror.exe spouští spouštěč a z něj pak spouštíš např. iGO8/iGO8.exe tlačítkem s logem iGO8
Po zapnutí přístroje se ti zobrazí hlavní menu jak si zvyklý, ale klikem na tlačítko "navigace" se nespustí tvé iGO8 (Mobilenavigator), ale spustí se spouštěč a uvidíš hlavní obrazovku spouštěče, ze kterého vedou linky na různé aplikace, vč. igo8, amigo,...

Stáhni si spouštěč, jak jsem psal zde viewtopic.php?p=34825#p34825, nahraj jej na kartu a jak je napsáno v tom příspěvku
Tlačítko č.1 - iGO8 - je linkováno na paměťovou kartu do složky iGO8 a spouštěcí soubor se musí jmenovat iGO8.exe
Tlačítko č.2 - AMIGO - je linkováno na paměťovou kartu do složky AMIGO a spouštěcí soubor se musí jmenovat Amigo.exe
(poznámka: pokud chcete provozovat iGO8 i AMIGO a chcete ušetřit místo na paměťové kartě, tak můžete použít společný CONTENT s pomocí patřičného zápisu v sys.txt)

Pro tebe ten zápis v iGO8 bude
[folders]
app="\SDMMC\iGO8"
content="\SDMMC\iGO8\content"

a v amigo
[folders]
app="\SDMMC\amigo"
content="\SDMMC\amigo\content" (chčešli samostatný content i pro amigo)
content="\SDMMC\iGO8\content" (chčešli společný content, co je v iGO8)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N560Q

Příspěvekod Joska v 17 úno 2010 15:14

Díky za radu, v podvečer odzkouším a dám vědět. Jen ještě jeden dotaz, 4tlačítko GOCLEVER je mapováno do vnitří paměti Dejvida, dofám, že to v Navonu nic neudělá, když na to nechtěně klikne
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

Re: Navon N560Q

Příspěvekod SvoDa v 17 úno 2010 15:34

neboj, jak je tam uvedeno, Tlačítko č.4 - GOCLEVER - je linkováno do vnitřní paměti přístroje a spouští standardní navigační program Mireo BlackEdition, který je v navigaci DEJVID obsažen z výroby. Ty nemáš DEJVIDa a tím pádem ani SW Mireo BlackEdition a po kliku na toto tlačítko se nestane vůbec nic, bo nespustí žádný .exe, jelikož ho tam nemáš ;)
Hlavně si vše správně pojmenuj a přejmenuj, a doplň řádky do sys.txt, jak jsem napsal a jako obvykle snad ani nemusím opakovat, předtím si udělej zálohu SD karty, ať tam máš co vrátit, kdybys udělal někde chybu a chtěl začít od znova ;)

Pročti si taky to vlákno o spouštěči, ať víš, o co jde ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N560Q

Příspěvekod Joska v 18 úno 2010 08:43

Dík , vše funguje jak má. Spokojenost v rodině, mě osobně to Amigo nějak nesedí.
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník