Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N660 - nejde spustit navigace

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Navon N660 - nejde spustit navigace

Příspěvekod Haben v 26 dub 2013 21:17

tak to je pro mě už trochu nad mé síly. Nějaký commander pro WinCE jsem sice stáhl a rozbalil na kartě, ale pak už nevím, co s tím, v navigaci to tento program nenajde. Ty unlocky na webu, co jsi dával odkaz, tak v této obalati si nejsem vůbec jistý i po stručném přečtení ReadMe a nerad bych navigaci úplně umrtvil - to raději tam přetrpím to menu UKÁZKA...
Haben
 
Příspěvky: 7
Registrován: 15 črc 2010 20:18

Re: Navon N660 - nejde spustit navigace

Příspěvekod kamidomi v 09 črc 2013 08:34

addam píše:Rada je jednoduchá - připoj navigaci k počítači a podívej se, jestli je ve vnitřním úložišti přístroje (ne na SD kartě!) složka MobileNavigator a v ní (mimo jiné) soubor mobilenavigator.exe

Pokud není, tak si do navigace nahraj data ze zálohy.



Mám stejný problém. Soubor mobilenavigator.exe sice ve složce mám (už jsem tam snad dostahovala i všechno ostatní potřebné), ale .exe soubor nejde spustit...nemohl by mi ho sem někdo prosím nahrát? Mám navigaci Navon N670Plus. Díííky moc!
kamidomi
 
Příspěvky: 5
Registrován: 05 črc 2013 14:59

Re: Navon N660 - nejde spustit navigace

Příspěvekod addam v 09 črc 2013 09:44

Je to jednoduché a nemá to nic společného s výrobcem navigace - program SmartMaps při své instalaci vytvoří (mimo spousty dalšího "balastu") složku MobileNavigator a do ní umístí svůj spouštěcí soubor "MobileNavigator.exe". Takže pokud jsi zvolila instalaci programu SmartMaps do vnitřní paměti přístroje, tak se logicky stalo to, že instalátor SmartMaps svým vlastním spouštěcím souborem "MobileNavigator.exe" přepsal původní spouštěcí soubor "MobileNavigator.exe" Tvého navigačního programu iGO PRIMO, a proto Ti najde spustit program iGO PRIMO.

Řešením je to, že do složky "MobileNavigator" nakopíruješ původní spouštěcí soubor "MobileNavigator.exe" ze zálohy ... kterou sis pravděpodobně neudělala.
Pokud jsi navigaci kupovala v naší firmě (ENTER Polička), tak bys ve vnitřní paměti přístroje měla mít složku "BU" a v ní zálohu zmiňovaného souboru najdeš - tuto složku před prodejem zákazníkovi v každé navigaci vytváříme a dáváme do ní právě ty nejdůležitější soubory pro případ že si zákazník i přes upozornění neudělá zálohu a tyto soubory si vymaže, přepíše, apod.

Takže pokud sis zálohu neudělala a pokud navigace nebyla zakoupena v naší firmě (není tam složka BU), tak mi zavolej až budeš mít navigaci u sebe, po telefonu uděláme identifikaci modelu + verze programu a následně Ti pošlu správný spouštěcí soubor, který tam nakopíruješ.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon N660 - nejde spustit navigace

Příspěvekod kamidomi v 10 črc 2013 15:03

Zálohu samozřejmě nemám, stihla jsem to všechno po*** až moc rychle :x a složku BU taky nemám. Můžeš mi poslat svůj telefon třeba do mailu Domickak@seznam.cz? Diky
amatér píše:Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
kamidomi
 
Příspěvky: 5
Registrován: 05 črc 2013 14:59

Re: Navon N660 - nejde spustit navigace

Příspěvekod strelish v 28 úno 2014 16:32

Bohužel také řeším problém Out of memory. Přístroj se zapne, navigace buď vůbec nenaskočí nebo se zasekne v půlce načítání s touto hláškou. Reset do tov. nastavení nijak nepomohl. Našla jsem crash soubor, protože jsem se tímhle nikdy nezabývala, moc moudrá z toho nejsem (ani jak k tomu ta navigace přišla, přes PC se v ní nikdo nehrabal). Díky za pomoc ..
strelish
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 úno 2014 16:06

Re: Navon N660 - nejde spustit navigace

Příspěvekod Ivo K v 28 úno 2014 16:40

Hlavně si vše nejprve zazálohuj na PC!
Pokud se navigace začíná chovat nestandardně, můžeš přijít o data nebo o komunikaci s PC.
Možná by pomohl scandisk, nebo přeformátování disku.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Navon N660 - nejde spustit navigace

Příspěvekod Suoraj v 01 kvě 2014 13:06

Drazí kutilové. Navon mi povstal z mrtvých - bohužel ale ztratil hlas. Chyba je ve firmware. Neválí se někomu v počítači? :help:
Suoraj
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 srp 2008 08:54

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků