Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Naviextras Toolbox problém

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Naviextras Toolbox problém

Příspěvekod Gris v 15 led 2013 18:32

Problém vyřešen po telefonátu s Adamem, chyba byla v tom, že v rootu navigace byl vedle adr. MobileNavigator i adr. iGO8, takže vlastně 2 různé navigační SW. Po přejmenování složky iGO8 vše funkční, zařízení připojeno.
Gris
 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 pro 2011 19:05

Re: Naviextras Toolbox problém

Příspěvekod Undertaker13 v 02 úno 2014 18:17

Ahoj, od roku 2011 vlastním navigaci Navon N760 Lifetime. Až na reklamaci ihned po zakoupení, kdy navigace neběžela plynuje, nýbrž skokově, jsem neřešil žádný problém. Ovšem nyní po aktualizaci programu naviextras toolbox neproběhne spárování navigace s tímto programem - proto využívám tohle vlákno. Naviextras toolbox si žádá připojení navigace, která je již přes usb připojena. Zkoušel jsem reinstal programu i jiné PC, ale problém je stejný. Vím, že se tu již někde tohle téma řešilo, nenašel jsem ovšem nikde nějaké konkrétní řešení a nerad bych přišel o doživotní aktualizace map. Mohu vás, prosím, požádat o radu, případně řešení? V tomhle směru jsem laik, proto žádám o shovívavost :). Děkuji.
Undertaker13
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 led 2014 22:46

Re: Naviextras Toolbox problém

Příspěvekod wagonek v 11 úno 2014 15:51

Problém bych (pravděpodobně) hledal v licencích. Pokud tam máš něco, co tam nemá být, tak tě to s Naviextras Toolboxem nespáruje. Mám to vyzkoušeno u Navonu 670Plus Lifetime.
GoClever T76 GPS
wagonek
 
Příspěvky: 90
Registrován: 13 črc 2009 14:41

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron