Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon n490p nejde aktualizovat

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon n490p nejde aktualizovat

Příspěvekod .pavel. v 30 kvě 2012 09:30

Zdravím, mám problém s navigací n490p. Mám ji 5 měsíců a první aktualizace přes toolbox byla ok. Teď mi to při startu toolboxu píše toto:
" Your navigation softwarewas not closed propertly ! In case the device was suspended only, please disconect it from PC now, resume your navigation software and shut it down and propertly by clicking the exit buton in he main menu. After that , please reconect your device to toolbox. "

Samozřejmě jsem tak učinil, ale nepomáhá to, stejně tak restart a podobně. Pokud toto hlášení ignoruji, stáhne si aktualizace, a dělá že je ok, ale při dalším přihlášení stejné hláška a znovu dostupné stejné aktualizace, takže navigace se neaktualizuje. Navíc cca 1x za 10 kilometrů ztrácí signál GPS a přepočítá trasu jinudy než původně :-)

Manželka má n480 a ta tyto problémy nemá.

Napadá vás někoho co by to mohlo být. Předem děkuji za jakoukoliv radu.
.pavel.
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2012 09:17

Re: Navon n490p nejde aktualizovat

Příspěvekod SvoDa v 30 kvě 2012 09:46

předpokládám, že připojuješ k PC po té, co ukončíš navigační SW.
Není v rootu soubor crash.txt ? Jestli ano, smaž jej.
Nemmá přístroj nebo PC nějakej "vakl" v konektoru a že se připojení k PC přes kabel přerušuje ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon n490p nejde aktualizovat

Příspěvekod .pavel. v 30 kvě 2012 09:54

Díky za reakci, crash.txt jsem nenašel ani na kartě, ani v paměti. Zkoušel jsem i jiný kabel a pc a nic. Jednou se mi v průběhu výpočtu trasy objevila nějaká hláška v angličtině, něco jako "windows okno" a tu jsem si bohužel nezapsal. Od té doby to zlobí.
.pavel.
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2012 09:17

Re: Navon n490p nejde aktualizovat

Příspěvekod SvoDa v 30 kvě 2012 10:06

Zkoušel jsi přístroj zcela vypnout (nejen uspat) a znovu zapnout a pak se teprve připojit k PC ?
Zkoušel jsi se připojovat po té, co jsi (po záloze) vymazal složku SAVE ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon n490p nejde aktualizovat

Příspěvekod .pavel. v 30 kvě 2012 10:16

Děkuju moc za radu, pomohlo vymazání složky save, aktualizace se normálně provedla. Ještě uvidím co to bude dělat na silnici, každou chvíli vypadával signál.
.pavel.
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2012 09:17


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků