Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N750 a nefunkční přihlášení do Toolboxu

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon N750 a nefunkční přihlášení do Toolboxu

Příspěvekod satir v 17 kvě 2012 17:37

Při pokusu o aktualizaci map jsem zjistil nefunkční přihlášení k Toolboxu.Přístroj se v programu připojí,po výzvě k přihlášení a po zadání jména a hesla se objeví jméno v horní liště,takřka ve stejném okamžiku dochází k odpojení přístroje a mizí i jméno.Někdy se stihá i částečně načíst úvodní stránka.Obvykle čas od 1do 10-ti s.Jméno i heslo je v pořádku-když se přihlásím přímo v naviextras,není problém.Přístroj jsem koupil v 6/2011 v Poličce a již jednou bez problémů aktualizoval mapy.Nyní se ovšem bez nápovědy asi nehnu.Předem děkuji.
satir
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 čer 2011 05:57

Re: Navon N750 a nefunkční přihlášení do Toolboxu

Příspěvekod SvoDa v 17 kvě 2012 17:47

důležité je, jestli jsi nezasahoval do složky licence.

Já své origo iGO8 na kartě nemohl aktualizovat, pokud jsem nenahrál ze zálohy soubor device.nng, jež se vytváří v hlavním rootu karty.
Spouštěním mého iGO8 s úpravami, skinem, doplňky atp. v něm pravděpodobně došlo k nějakým změnám, popř. mu vadí, že je ta origo karta s iGO8 spouštěna v MIO, ikdyž to byla karta pro Navon.
Jelikož provádím zálohu karty před aktualizací a pak taky hned po aktualizaci, tzn. ještě předtím, než ji vložím do přístroje a spustím, tak právě ten device.nng po aktualizaci to chtělo, jinak jsem se s tím, co byl na kartě po spuštění v přístroji, s naviextras nespojil.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N750 a nefunkční přihlášení do Toolboxu

Příspěvekod satir v 18 kvě 2012 20:03

Děkuji za odpověď.Jenže-nemohu se nijak dostat do paměti navigace.V PC,kde jsem již v minulosti aktualizaci a předchozí zálohu úspěšně udělal mám v průzkumníkovi pouze ikonu uložiště,pokud nani kliknu,je složka prázdná,při další snaze hláška Wind...nemají přístup.Zkusil jsem to v jiném PC,tam jsem neviděl ani ikonu uložiště,selhání při prvním připojení-hláška ovladač se nepodařilo nainstalovat/visty/.Prostě zatím žádný pokrok...
satir
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 čer 2011 05:57


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků