Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

N660-nepripojim ji k toolboxu

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

N660-nepripojim ji k toolboxu

Příspěvekod pagotamd v 25 dub 2012 20:31

predem se omlouvam , tento dotaz jiz pouzilo vice lidi , reseni jsem ale nenasel

koupil jsem starsi n660 igo primo ,udajne predvadeci model , zadnou vadu jsem na ni nenasel , testovaci jizda v pohode ,co me ale zarazilo ze doma nenajde satelit stara tusim n250 s tim nemela problem , pokud s ni vyjdu ven neni problem ,prdpokladam ze tu asi nebude co resit

co je ale vetsi problem ze se nespojim s toolboxem za ucelem aktualizace cr ,,, samozdrejme ze pocitam ze si aktualizaci zaplatim...

v souborech na karte se asi nikdo nehrabal , nejsou tam npr. zadny speedcam apd. , ktere si tam treba ja ihned nahraju , napada vas kde je chyba ?

zkousku na jinem pc jsem nedelal , protoze data z karty lze bez problemu kopirovat apd. takze predpokladam ze prenos je v poradku ,proc ji teda toolbox nevidi ?
pagotamd
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2012 19:55

Re: N660-nepripojim ji k toolboxu

Příspěvekod addam v 26 dub 2012 06:31

Pokud to chápu správně, tak po připojení navigace k počítači vidíš v počítači dvě diskové jednotky a můžeš si procházet a kopírovat data. Ale když spustíš ToolBox, tak ten nenadetekuje navigaci. Je to tak?

Jestli ano, tak se podívej do složku LICENSE a napiš mi jaké licenšní soubory jsou tam obsažené...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: N660-nepripojim ji k toolboxu

Příspěvekod pagotamd v 26 dub 2012 07:38

ano, je to tak prohlizet, kopirovat ,menit neni problem , program se v navi nacita normalne , proste naoko vse funguje ale toolbox ji nedetekuje

v licenci mam :

disk prvni - MobileNavigator-license :
wn1.lic
wn_lyc
PearlAgency PNA DEU@10Q2.lyc
Navon_Primo_FEU@10Q1_(NQ+NNG._DEM._CAR._TMC._3DLM._HNR._DA._HNR._HSP)_F_.lyc
device.nng
ACTIVATION_CODES

druhy disk -addons -license :

Navon_Primo_FEU@10Q1_(NQ+NNG._DEM._CAR._TMC._3DLM._HNR._DA._HNR._HSP)_F_.lyc

opsano ze zalohy
pagotamd
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2012 19:55

Re: N660-nepripojim ji k toolboxu

Příspěvekod addam v 26 dub 2012 10:56

No, tak tím se vše vysvětluje - ve Tvé navigaci jsou obsaženy kradené licence - tzn. navigační program a mapy máš nejspíš nelegálně, což samozřejmě program ToolBox poznal, a proto Tvoji navigaci nedetekuje, a proto si nemůžeš provést legální aktualizaci.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: N660-nepripojim ji k toolboxu

Příspěvekod pagotamd v 26 dub 2012 11:07

dekuji za ochotu a vysvetleni ,uz jsem tusil kde je problem , jen jsem to chtel potvrdit

prodejce je pro me ale dostupny a v pripade nechoty mam paky a moznosti ho primet k naprave , bud v dobrem nebo ve zlem

dalsi nakup radeji u vas ... :idea:
pagotamd
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 dub 2012 19:55


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník