Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N670+TOPMAP

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod ondruch v 11 bře 2012 13:03

Chci zakoupit tuto navi.půde mi do ní stáhnout mapy TOPMAP, a jak to mám udělat.Dá mi někdo návod? a nebo mám koupit raději PRESTIGIQ 5700HD tato navi má TOPMAP pro Rumunsko,Srbsko,Madarsko,Turecko a Ukrajina.Může mi někdo zkušený poradit? Děkuji
ondruch
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 úno 2012 11:52

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod tomasii v 11 bře 2012 13:35

Legálně ti v navi pojedou jen ty mapy, které dodává výrobce navi - určuje to nainstalovaná licence. Pokud chceš využívat aktualizace poskytované výrobcem a určitý typ map, musíš koupit navi, která tyto mapy má (např. Navon s Navteq mapami, GoClever s mapami TomTom (TeleAtlas)). :idea:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod ondruch v 11 bře 2012 14:12

Dík za rychlou reakci,ale na mne musíš konkrétně.Navon má mapy od Navteq a GoClever s mapami TomTom (TeleAtlas)).
ale já chci TOPMAP lokalni dodavatelé map pro Balkán . Je taková navi která má mapy od TopMAP?
ondruch
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 úno 2012 11:52

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod amatér v 11 bře 2012 14:37

Prestigio se prodává i s TopMap, stačí se poradit s prodejcem.
Kód: Vybrat vše
http://www.entershop.cz/mobily-pda-navigace/prestigio/prestigio-geovision-4700-atlas-v-4-3-4gb-flash-128mb-igo-primo-mapy-cele-evropy/product.aspx?id=-692933
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod addam v 16 bře 2012 08:39

Současné modely (tzn. nové modely 4700/5700) PRESTIGIO mají mapy NAVTEQ v kombinaci s mapami TOPMAP - konkrétně takto:
Albánie (NQ), Andorra (NQ), Belgie (NQ), Bosna a Hercegovina (NQ), Bulharsko (NQ), Makedonie (NQ), Bělorusko (NQ), Chorvatsko (NQ), Černá Hora (NQ), Česká Republika (NQ), Dánsko (NQ), Estonsko (NQ), Finsko (NQ), Francie (NQ), Gibraltar (NQ), Irsko (NQ), Island (NQ), Itálie (NQ), Lichtenštejnsko (NQ), Litva (NQ), Lotyšsko (NQ), Lucembursko (NQ), Maďarsko (TM), Malta (NQ), Moldávie (NQ), Monako (NQ), Nizozemí (NQ), Norsko (NQ), Německo (NQ), Polsko (NQ), Portugalsko (NQ), Rakousko (NQ), Rumunsko (TM), Řecko (NQ), San Marino (NQ), Slovensko (NQ), Slovinsko (NQ), Anglie (NQ), Srbsko (TM), Španělsko (NQ), Švédsko (NQ), Švýcarsko (NQ), Turecko (TM), Ukrajina (TM), Vatikán (NQ)


Pro úplnost ještě dodávám, že do jakékoliv značky navigace s legálním navigačním programem iGO je možno si kdykoliv mapy TOPMAP přikoupit na NAVIEXTRAS.COM.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod ondruch v 30 bře 2012 08:58

Adame dík dobrá volba,ověřoval jsem mapy u
Kód: Vybrat vše
http://www.prestigio.cz
adostal jsem tyto mapy .Které tam tedy jsou?


pokud se jedna o model GPS 5700 - obsah map je smiseny (Navteq + Topmap) viz detaily nize

Kód: Vybrat vše
Andorra    Navteq   2011.Q2
Austria    Navteq   2011.Q2
Belgium    Navteq   2011.Q2
Denmark    Navteq   2011.Q2
Finland    Navteq   2011.Q2
France    Navteq   2011.Q2
Germany    Navteq   2011.Q2
Gibraltar    Navteq   2011.Q2
Iceland    Navteq   2011.Q2
Ireland    Navteq   2011.Q2
Italy    Navteq   2011.Q2
Liechtenstein    Navteq   2011.Q2
Luxembourg    Navteq   2011.Q2
Malta    Navteq   2011.Q2
Monaco    Navteq   2011.Q2
Netherlands    Navteq   2011.Q2
Norway    Navteq   2011.Q2
Portugal    Navteq   2011.Q2
San Marino    Navteq   2011.Q2
Spain    Navteq   2011.Q2
Sweden    Navteq   2011.Q2
Switzerland    Navteq   2011.Q2
United Kingdom    Navteq   2011.Q2
Vatican    Navteq   2011.Q2
Belarus    Navteq   2011.Q2
FYROM    Navteq   2011.Q2
Moldova    Navteq   2011.Q2
Albania    NNG 3rd party 2011.07
Bulgaria   
Croatia + Bosnia and Herzegovina   
Czech Republic   
Estonia + Latvia + Lithuania   
Greece + Cyprus   
Hungary   
Poland   
Romania   
Serbia + Montenegro   
Slovakia   
Slovenia   
Turkey   
Ukrajine


amatér píše:Linky směřující mimo fórum vkládat do code! Je to tak těžké?
ondruch
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 úno 2012 11:52

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod addam v 30 bře 2012 10:13

Co se týče vydavatelů map, tak platí to co jsem psal výše -
addam píše:Současné modely (tzn. nové modely 4700/5700) PRESTIGIO mají mapy NAVTEQ v kombinaci s mapami TOPMAP - konkrétně takto:
Albánie (NQ), Andorra (NQ), Belgie (NQ), Bosna a Hercegovina (NQ), Bulharsko (NQ), Makedonie (NQ), Bělorusko (NQ), Chorvatsko (NQ), Černá Hora (NQ), Česká Republika (NQ), Dánsko (NQ), Estonsko (NQ), Finsko (NQ), Francie (NQ), Gibraltar (NQ), Irsko (NQ), Island (NQ), Itálie (NQ), Lichtenštejnsko (NQ), Litva (NQ), Lotyšsko (NQ), Lucembursko (NQ), Maďarsko (TM), Malta (NQ), Moldávie (NQ), Monako (NQ), Nizozemí (NQ), Norsko (NQ), Německo (NQ), Polsko (NQ), Portugalsko (NQ), Rakousko (NQ), Rumunsko (TM), Řecko (NQ), San Marino (NQ), Slovensko (NQ), Slovinsko (NQ), Anglie (NQ), Srbsko (TM), Španělsko (NQ), Švédsko (NQ), Švýcarsko (NQ), Turecko (TM), Ukrajina (TM), Vatikán (NQ)

Jedinou výjímkou (oproti tomu co jsem psal výše) je Černá Hora - v současné várce modelů 5700, která nám dorazila minulý týden, je Černá Hora od TOPMAP, v předchozí várce byla Černá Hora od NQ. Což může znamenat, v různých výrobních sériích mohou být, u stejného modelu, mapy jinak mixovány...

Co se týče datumu vydání map, tak v současné várce 5700 mají mapy od NAVTEQu označení 2011.Q2 a mapy od TOPMAP mají označení 2011.07.
To je ale podle mého názoru zcela nedůležité, protože do 30ti dnů od zakoupení si každý uživatel udělá aktualizaci zdarma a tím získá mapy, které budou v danou chvíli nejnovější...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod ondruch v 30 bře 2012 11:14

Děkuji,uděléte mi aktualizaci při koupi navigace ? nevím kdy aktualizace vyjde, můžeš poslat odkaz,abych ji mohl zakoupit
ondruch
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 úno 2012 11:52

Re: Navon N670+TOPMAP

Příspěvekod addam v 30 bře 2012 12:09

Nerozumím otázce - aktualizace navigací s programem iGO (bez ohledu na to, kdo vyrobil navigační krabičku), se dělají na http://www.naviextras.com - tam si vytvoříš registraci, stáhneš a nainstaluješ si program ToolBox, připojíš navigaci k PC, v programu ToolBox zadáš uživatelské jméno a heslo (které sis zvolil při registraci) a následně klikneš na tlačítko UPDATE a potom na tlačítko INSTALL.

U navigací PRESTIGIO máš zdarma pouze jednu aktualizaci map a to v prvních 30ti dnech od zakoupení navigace.

Jakékoliv další nákupy map (po lhůtě 30ti dnů) se provádějí stejně jako jsem popsal výše, pouze s tím rozdílem, že za zvolený mapový balíček nejdříve zaplatíš platební kartou a peníze se strhnou z Tvého bankovního účtu.

Pokud se prvotní aktualizací (která je v prvních 30ti dnech zdarma), nebo následnými aktualizacemi (které jsou placené) nechceš, nebo nemůžeš sám zabývat, tak to po dohodě mohu udělat já - tzn. vytvořím za Tebe účet na http://www.naviextras.com, připojím Tvoji navigaci ke svému PC a provedu aktualizaci. Pokud bys o toto měl zájem, tak mi prosím nejdříve zavolej, abychom se domluvili na podrobnostech.

Co se týče toho, kdy vyjdou další nové mapy, tak to netuším - v tuto chvíli existují na naviextras ke stažení nejnovější mapy verze 2011.Q4 - pokud se dobře pamatuji, tak tato verze map byla na svět vypuštěna někdy začátkem března 2012. Výrobci mapových podkladů vydávají nové mapy většinou 4x do roka, takže lze předpokládat, že další verze map se dostane na svět cca v průběhu června.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron