Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N470

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Navon N470

Příspěvekod tomasii v 24 led 2012 22:01

Zamčení karty by byl dobrej fór. V Miu se mi to u jedné karty stávalo, šoupák nedržel. Primo se ale vždycky za chodu zaseklo.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Navon N470

Příspěvekod Tooom79 v 26 led 2012 21:55

Díky za cennou radu, ale už jsem to doufám vyřešil ?! Myslím si že jsi šel správným směrem ! Při poslední istalaci koncového obrázku mi odešla SD Karta ! Tak si myslím že měla nějaký bad bloky, dal jsem novou a je zatím vše OK, jen to vyzkoušet na delší trase kuli vypínání jinak vše OK !! Zaplať pánbůh
Tooom79
 
Příspěvky: 20
Registrován: 16 led 2012 00:24

Re: Navon N470

Příspěvekod rampouch11 v 19 kvě 2012 17:44

Dobrý den, mám k Vám velkou prosbu mám Navona 470 a dal jsem si do navigace nové mapy a už igo primo nejde spustit...píše to:CHYBA PŘI INICIALIZACI MAPY-S VAŠÍ SOUČASNOU LICENCÍ NELZE TYTO MAPY OTEVŘÍT.
Co stím...děkuji za pomoc
rampouch11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 čer 2011 16:53

Re: Navon N470

Příspěvekod SvoDa v 19 kvě 2012 18:02

čemu na té informaci nerozumíš ?
Jednoduše každá verze map svou vlastní licenci (mapy pochopitelně podléhají autorským právům) a ty jsi asi "aktualizoval" ne zrovna oficiální cestou.
Oficiálně lze aktualizovat mappy s originální licencí přes naviextras.com
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N470

Příspěvekod rampouch11 v 24 kvě 2012 20:44

Jo tak je to tedy...problem je, že jsem so odstřelil nějaké mapy a nikde je v záloze nemůžu najít, tak jsem si chtěl nainstalovat teda nové.
Mám ještě jeden velikej problém v naviextras mi to nedetekuje interní kartu, ale jinak mimo naviextras všechno běží takže nemůžu aktualizovat....takže si do navigačky nemůžu dát žádné mapy, než jen ty co si oficiální cestou stáhnu?!?
A nevyřešil by to jiný navigační systém???
Děkuji za radu.
rampouch11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 čer 2011 16:53

Re: Navon N470

Příspěvekod SvoDa v 24 kvě 2012 20:51

jak už bylo mnohokrát napsáno, konkrétní mapy (vydavatel a verze) jsou chráněny konkrétní licenci.
Pokud do oficiální verze nahraješ za ty smazané mapy tytéž (vydavatel a verze) od kohokoliv jiného, budou ti s onou licencí fungovat. Jiné mapy bez příslušné licence ne.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N470

Příspěvekod rampouch11 v 26 kvě 2012 23:12

Zdravím, tak jsem tu zase...konečně se mi povedlo stáhnout nové mapy z Naviextras do Navonu 480.
Odinstaloval jsem veškeré usb ovladače a znovu nainstaloval a už to šlape (třeba to někomu pomůže).
Pak jsem zapnul navigaci a chci spustit igo primo, ale bud to spadne znovu do nabídky a nebo to napíše
něco o obnovení továrního nastavení, ale nic nepomáhá...asi se nějak rozhodily cesty.
Můžeš mně prosimtě poradit jak v (sys, nebo kde) nastavit cesty, aby zase navigace jela?!?
Budu velice vděčný za každou pomoc.
rampouch11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 čer 2011 16:53

Re: Navon N470

Příspěvekod Ivo K v 28 kvě 2012 09:02

Doufám, že sis instalaci před aktualizací na Naviextras zazálohoval. :arrow: Použij nastavení za zálohy.
Pokud ne, tak si nejprve přeči stránky Tomáše II
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/
ať něco ještě víc neumrtvíš.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron