Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon 480 - nejde spustit

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon 480 - nejde spustit

Příspěvekod rock2002 v 06 led 2012 12:12

Zdravim, dnes jsem trochu hral s navigaci, byla pripojena v rezimu mass storage, vse slo bez problemu. Nahral jsem tam par souboru a, hlavne jsem dal do korenu program GPSScan_Debug.exe
Po restartu pripojena k PC krabicka se chova divne - bud nabehne do uvodniho menu a hned se vypne, nebo na chvili se objevi nabidka nabijeni/USB a zase vypne nebo obrazovka je bila a blika.
Da se nejak jinak pripojit krabici k PC? Chci zkusit vymazat to co jsem tam dal a vratit ji do puvodniho stavu.
Dekuji!
rock2002
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2010 11:31

Re: Navon 480 - nejde spustit

Příspěvekod vovi v 06 led 2012 12:44

Takhle se chová až po připojení k PC? Pokud po zapnutí (bez připojení USB) naběhne normální menu, neměl by být problém zasunout kartu třeba s nějakým unlockem (dej si najít tady na fóru) a to mazání provést pomocí nástrojů z unlocku.
Jestli normálně nenabíhá, tak bych zkusil zapnout se zasunutou kartou s nějakým "technickým" unlockem, ze kterého šochtle nabootuje a paměť by měla být přístupná (více třeba na www.tomasii.cdc.cz).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Navon 480 - nejde spustit

Příspěvekod rock2002 v 07 led 2012 02:33

Dekuji! Problem je vyresen - jednoduse spatny USB kabel.... :-)
Po vymene vsechno slape.
rock2002
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2010 11:31


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron