Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N760

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON N760

Příspěvekod addam v 11 říj 2012 07:32

Model N760 PLUS TRUCK zatím nebyl výrobcem do ČR (a pravděpodobně i do zbytku Evropy) dodán.
Jakmile tento model bude fyzicky v ČR, tak se objeví v našem eshopu ;-)

Jinak standardní modely N760 PLUS LIFETIME již jsou skladem a od včerejška je rozesíláme zákazníkům. Detailní popis tohoto modelu - viz. odkaz v mém podpisu.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N760

Příspěvekod Pifrnec v 11 říj 2012 20:08

Zdravím,dnes mi přišla N760 Plus,tak se ji pokouším aktualizovat. Toolbox od Naviextras ji sice rozezná správně,ale píše,že zařízení není podporováno(není ani v seznamu)
Pifrnec
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2012 20:00

Re: NAVON N760

Příspěvekod addam v 12 říj 2012 08:31

Funguje to tak, že vždycky když jakýkoliv výrobce navigací uvede nové modely na trh, tak nějakou dobu trvá, než NAVIEXTRAS tyto nové modely zaintegruje do svého systému (to může trvat i několik týdnů).

Navíc v modelech NAVON N760 PLUS jsou v tuto chvíli z výroby obsaženy nejnovější mapy na světě - verze NAVTEQ 2012/Q2.
Tato verze map je natolik nová, že ještě ani není na serverech NAVIEXTRAS (na NAVIEXTRAS jsou k dnešnímu dni mapy 2012/Q1, takže NAVON předběhl NAVIEXTRAS) :lol:

Jinými slovy - aktualizaci map na NAVIEXTRAS budeš řešit nejdříve v roce 2013 (až vyjdou novější mapy, než jsou ty které máš v přístroji) ;-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N760

Příspěvekod Pifrnec v 12 říj 2012 19:32

Dík za vysvětlení,dneska jsem ji zkoušel a je super(dokonce navigovala i na skládce odpadu - upozorní na zvláštní povolení ke vjezdu) .Trošku mě ale zarazilo,že mi to nehlásila,když mě hnala skrz ZOO :? .Ale oproti MIO s505,se kterým jsem vždycky 2x objel Prahu je super
Pifrnec
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2012 20:00

Re: NAVON N760

Příspěvekod Pifrnec v 17 říj 2012 19:27

Při dalším zkoumání a zkoušení ostatních "blbinek" jsem zjistil,že mám jiný přehrávač hudby,než je na obrázcích zdejšího e-shopu.Vypadá stejně jako přehrávač videí - jediný rozdíl je,že místo ikonky na roztažení videa je ikonka smyčky.Jinak je úplně nepoužitelný - chybí knihovna hudby,výběr dle interpreta,alba.Vymazat vybrané skladby je horor. :x Nebo jsem někde něco přehlédl??
Pifrnec
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 říj 2012 20:00

Re: NAVON N760

Příspěvekod addam v 18 říj 2012 09:22

Firma NAVON se z nějakého důvodu rozhodla, že u tohoto modelu bude MP3 přehrávač pouze v hlavním menu přístroje - tzn., že nebude jako sw doplněk v navigačním programu.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N760

Příspěvekod SumavaCZ v 31 kvě 2013 16:54

Zdravim, mam dotaz ohledně N760 Plus. Kde bude lepší uložit mp3 soubory. Na kartu a nebo mam udělat nějakou složku třeba hudba v přístroji.
Jde mi o to, že bych chtěl na motorce poslouchat přes FM transmiter hudbu. Bude mi do toho zároveň kecat navigační informace a nebo ty jdou jenom do integrovaného reproduktoru?
Čeká mě totiž 2400Km po dálnici na motce a rád bych si ten opruz trošku zpříjemnil. :pic:
SumavaCZ
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 lis 2010 09:43

Re: NAVON N760

Příspěvekod Ivo K v 31 kvě 2013 17:06

Je celkem jedno, jestli dáš mp3 soubory do přístroje nebo na kartu, bude to fungovat stejně. Já bych si je dal (a také je tam mám) na kartu, aby se mi nepletly s navigačním programem. Je to čistě otázka vkusu.
Všechny zvuky, které jdou do integrovaného reproduktoru, jdou "posílat" i přes FM trasmiter (tedy i navigační informace).
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: NAVON N760

Příspěvekod SumavaCZ v 02 čer 2013 12:26

Může mi někdo prosím poradit jak na FM Transmitter. Nemůžu to rozchodit, lépe řečeno povedlo se mi to za víkend pouze jednou.
Mam vedle navigace položený tel s naladěným rádiem. Stanice přijímá, takže funguje. Najdu si prázdnou frekvenci. Zapnu navi, najdu mp3ky, pustim přehrávání a hraje bez problémů do reproduktoru. Přepnu na FM Transmitter a když zaškrtnu zapnout FM Transmitter, tak repro stichne, ale rádio nic nechytá. :zed: :zed:
Je chyba mezi "židlí a klávesnicí" a nebo je špatná navi?
Pro upřesnění, jednou se to spustilo a rádio přijímalo. Navi jsem několikrát restartoval i resetoval a nic.
Prosím o radu.
Díky
SumavaCZ
 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 lis 2010 09:43

Re: NAVON N760

Příspěvekod Ivo K v 02 čer 2013 14:44

Musíš frekvenci Transmitteru v navigaci a v rádiu sladit. Tedy obě zařízení musí být naladěny na stejný kmitočet.
Nevím jakou frekvenci má defaultně nastavenou tvoje navigace, ale musíš ji na rádiu "najít" (naladit). Nehledej na rádiu prázdnou frekvenci, ale tu, kde vysílá tvoje navigace. Pokud by tato frekvence byla rušená nějakým vysílačem, pak teprve přelaďuj Transmitter v navigaci.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron