Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s Navon N480 po aktualizaci systému

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Problém s Navon N480 po aktualizaci systému

Příspěvekod Xarx v 06 zář 2011 13:28

Addame, určitě zavolám, protože sám už si s tím nevím rady. Před tím ještě obnovím systém ze zálohy, aby Toolbox navigaci viděl.

Za ty nepřesné informace s free updaty map se omlouvám, ale psal jsem po paměti. Naposledy jsem si zde pročítal debaty před rokem, a to je přeci jen dlouhá doba, aby se mi z hlavy vytratily detaily ;). Znovu jsem si pročetl tehdejší debaty, a samozřejmě máte pravdu - v ceně byla jedna aktualizace map.

Co se týče toho opraveného firmware, addam před rokem psal (viewtopic.php?f=56&t=1440&start=100#p55584)
Nechci nic slibovat a nechci aby mě následně někdo chytal za slovo, ale i přesto bych chtěl s radostí oznámit, že jsem dostal informaci o tom, že pravděpodobně příští týden bych měl dostat od výrobce na testování nový firmware, který by měl řešit citlivost zapínacího tlačítka
, což jsem si interpretoval tak, že do roka a do dne ta oprava světlo světa jistojistě spatří. Nestalo se :(.

Martin.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Re: Problém s Navon N480 po aktualizaci systému

Příspěvekod Xarx v 06 zář 2011 20:54

Díky Addamovi jsem si mapy aktualizoval na Q1/2011. Díky moc.
Problém s aktualizací systému ale stále přetrvává, to zkusím vyřešit přímo s naviextras.com, pak dám vědět.

Martin.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Re: Problém s Navon N480 po aktualizaci systému

Příspěvekod Xarx v 27 říj 2011 22:50

Zdravím.

Problém byl v Naviextras. Trvalo jim to, musel jsem je urgovat, ale chybu nakonec úspěšně odstranili. :-)

Martin.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků