Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N480 - průjezdní body

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

NAVON N480 - průjezdní body

Příspěvekod tomasK v 07 črc 2011 06:30

Prosím o radu, při zadání průjezdních bodů mě navigace vždy naviguje přes centrum města. Nemůžu nikde najít, jak nastavit pouze průjezd obchvatem a pod. Zatím to řeším tak, že před každým průjezdním bodem ho musím z trasy vymazat Jde to jinak?
tomasK
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 črc 2011 06:24

Re: NAVON N480 - průjezdní body

Příspěvekod SvoDa v 07 črc 2011 06:43

Tak využij funkce hledání na mapě a ten průjezdní bod si dej (píchni v mapě) třeba na ten obchvat.

V defaultním Primo je problém ten, že po zobrazení naplánované trasy s tím průjezdním bodem, pokud plánuješ trasu přes adresy již nemůžeš do mapy klikat a měnit pozici kurzoru.
Za tímto účelem je výborným doplňkěm rozšířené plánování na mapě od autora lakva ( viewtopic.php?p=68038#p68038 ), kdy se ti po plánování průjezdu i přes adresu "centrum města) se objeví sice kurzor v centru, ale posunem mapy si ten kurzor umístíš kam potřebuješ.
Naposledy upravil SvoDa dne 07 črc 2011 06:49, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: NAVON N480 - průjezdní body

Příspěvekod vovi v 07 črc 2011 06:47

Pokud zvolíš jako průjezdní bod město, pak to jinak nejde - vybere se vždy "střed" a pak se tě jakákoliv navigace snaží tím bodem přesně protáhnout. Já to dělám tak, že si vyberu město; když se mi nabídne na mapě, tak trochu odzoomuji, abych viděl hlavní silnice v okolí a podle potřeby zvolím body před/za/před i za městem na křižovatkách hlavních silnic. Při volbě rychlé trasy to pak téměř stoprocentně nabízí obchvat (jedna z mála výjimek je Praha, kde při průjezdu S-J se nabízí magistrála).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: NAVON N480 - průjezdní body

Příspěvekod tomasK v 08 črc 2011 08:04

Díky za rady, nastavil jsem trasu Č.Budějovice - Vídeň - Maribor - Záhřeb - otsrov PAg a večer vyrážím, tak snad dle navigace projedu města OK.
tomasK
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 črc 2011 06:24


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků